Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε ναι, αν έχεις τον Geralt, πρέπει να πάρεις και τον Eredin.

 

Combo attack από την γυναίκα τότε. :lol:

 

Ε αυτό λεω και εγώ, δεν γίνεται να μην συμπληρώσεις το σετ!

Μέχρι του χρόνου όπως το πάνε βέβαια, θα έχει στάνταρ βγεί και Zoltan - Dandelion να μαζέψεις ολη την παλιοπαρέα για κανένα Gwent tournament! :D (Η φαντασια μου οργιάζει πάλι.... χαχαχα)

 

Χαχα, μακάρι να το έπαιρνα και αυτό αλλά δεν μου πολυαρέσει και επίσης έχω γαμηθεί τώρα τελευταία στις αγορές. Έχω αγοράσει το Frostmourne, το Doomhammer που με γάμησε το τελωνείο, τον Geralt που του χρόνου θα με γαμήσει το τελωνείο, φτάνει. Θέλουμε και να φάμε :P

 

Με αυτά που έχεις συγκεντρώσει, ευχαρίστως πληρώνω ενα μικρό αντίτιμο να χαζέψω την συλλογή σου αν σκοπεύεις να την εκθέσεις κάποια στιγμή... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή θέλω να πάρω την κουτατη έκδοση, και η goty δεν έχει τίποτα μαζί με τα cd, γνωρίζει κανείς αν θα μπορώ να πάρω την απλή και να την συνδέσω με το steam και να πάρω μέσω steam τα dlc αργότερα; γιατί από όσο έψαξα όλοι λένε ότι η απλή έκδοση με cd είναι για το gog

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσα και τα expansion.

Το heart of stone οπως ειπα μου φανηκε ψιλοαδιαφορο.

Το blood and wine σιγουρα αξιζε πιο πολυ.

Καινουργια περιοχη,πιο ενδιαφερουσα υποθεση.

53,5 level εχω κανει ολα quest,εχουν μεινει αρκετα ερωτηματικα βεβαια αλλα τα πιο πολλα ειναι treasure κτλ.

Σιγα σιγα θα κατσω να τα ψαξω(καλα στο skellige βαριεμαι να καθομαι να κολυμπαω και να βουταω φυσικα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή θέλω να πάρω την κουτατη έκδοση, και η goty δεν έχει τίποτα μαζί με τα cd, γνωρίζει κανείς αν θα μπορώ να πάρω την απλή και να την συνδέσω με το steam και να πάρω μέσω steam τα dlc αργότερα; γιατί από όσο έψαξα όλοι λένε ότι η απλή έκδοση με cd είναι για το gog

 

Θα εχει 2 keys μεσα. Ενα για steam και ενα για GoG. Αυτο θυμαμαι τουλαχιστον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο σκέφτομαι ότι υπάρχουν ακόμα άτομα που δεν έχουν βιώσει το έπος.

 

Aπλά πρέπει. ^_^

Εγώ από την άλλη τα ζηλεύω αυτά τα άτομα γιατί έχουν μπροστά τους αυτήν την εμπειρία. Από την άλλη εμείς τι κάνουμε;

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε ρε γατάκια; Αγορά witcher, αγορά witcher 2 day one εκείνη τη φοβερή έκδοση σε χάρτινη συσκευασία με τα κέρματα και τα λοιπά μπιχλιμπίδια, που ούτε σε συλλεκτική δεν τα βρίσκεις καλά καλά σήμερα (για 32€ μάλιστα, ακόμα το θυμάμαι, από Πλαίσιο [μετά το σκίσανε και αυτοί και τη βγάζανε σε dvd case...πφφφ]), αγορά της συλλεκτικής του 3. Ακόμα δεν έχω ρίξει πενιά. Τη συλλεκτική μάλιστα δεν την έχω ανοίξει καν, είναι στη σακούλα από τα public εδώ και πόσους μήνες σε ένα σπίτι. Το 2 είναι σε άλλο σπίτι σε βιβλιοθήκη. 

Ακόμα ελπίζω βέβαια, δε μπορώ να πω. Ζω με το όραμα ότι έχω μια εμπειρία μπροστά μου, που λέει και ο liakinen. ^_^

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε ρε γατάκια; Αγορά witcher, αγορά witcher 2 day one εκείνη τη φοβερή έκδοση σε χάρτινη συσκευασία με τα κέρματα και τα λοιπά μπιχλιμπίδια, που ούτε σε συλλεκτική δεν τα βρίσκεις καλά καλά σήμερα (για 32€ μάλιστα, ακόμα το θυμάμαι, από Πλαίσιο [μετά το σκίσανε και αυτοί και τη βγάζανε σε dvd case...πφφφ]), αγορά της συλλεκτικής του 3. Ακόμα δεν έχω ρίξει πενιά. Τη συλλεκτική μάλιστα δεν την έχω ανοίξει καν, είναι στη σακούλα από τα public εδώ και πόσους μήνες σε ένα σπίτι. Το 2 είναι σε άλλο σπίτι σε βιβλιοθήκη. 

Ακόμα ελπίζω βέβαια, δε μπορώ να πω. Ζω με το όραμα ότι έχω μια εμπειρία μπροστά μου, που λέει και ο liakinen. ^_^

 

 

Ποσο ενφια πληρωνεις για τοσα σπιτια?  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ από την άλλη τα ζηλεύω αυτά τα άτομα γιατί έχουν μπροστά τους αυτήν την εμπειρία. Από την άλλη εμείς τι κάνουμε;

 

Relive the experience. :P

 

Δεν θα άντεχα να μην παίξω από Day 1...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε ρε γατάκια; Αγορά witcher, αγορά witcher 2 day one εκείνη τη φοβερή έκδοση σε χάρτινη συσκευασία με τα κέρματα και τα λοιπά μπιχλιμπίδια, που ούτε σε συλλεκτική δεν τα βρίσκεις καλά καλά σήμερα (για 32€ μάλιστα, ακόμα το θυμάμαι, από Πλαίσιο [μετά το σκίσανε και αυτοί και τη βγάζανε σε dvd case...πφφφ]), αγορά της συλλεκτικής του 3. Ακόμα δεν έχω ρίξει πενιά. Τη συλλεκτική μάλιστα δεν την έχω ανοίξει καν, είναι στη σακούλα από τα public εδώ και πόσους μήνες σε ένα σπίτι. Το 2 είναι σε άλλο σπίτι σε βιβλιοθήκη. 

Ακόμα ελπίζω βέβαια, δε μπορώ να πω. Ζω με το όραμα ότι έχω μια εμπειρία μπροστά μου, που λέει και ο liakinen. ^_^

 

whaaa_dean_supernatural.gif

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα, ντάξει, μη βαράτε. Μόνο στα witcher είμαι τόσο τραγικός. Έχω πολλά παιχνίδια να κάθονται, αλλά day one να μην τα έχω παίξει και 3 μάλιστα από την ίδια σειρά, μόνο στα witcher μου έχει συμβεί. Στο τρίτο να πω την αλήθεια μου, έλεγα να μην κυλήσω, αλλά τελικά δεν άντεξα. Ομολογώ πώς ήθελα να στηρίξω τους Πολωνούς επειδή έβγαλαν παιχνίδαρο εις γνώση μου ότι δεν υπήρχε περίπτωση να το παίξω την πρώτη 3ετία-5ετία κυκλοφορίας του. Να, ας πούμε τα dlc ακόμα κρατιέμαι και δεν τα έχω πάρει. :P

Αλλά εντάξει, άμα δε στηρίξουμε και αυτούς που είναι από τους κορυφαίους στο χόμπυ μας, τι διάολο χόμπυ κάνουμε;  :X

 

knsm, ντάξει, βγαίνουν κάτι 1080, δεν απαυτώνεις... ^_^

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...