Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματικα το παιχνιδι αξιζει τα λεφτα του.

Και εχω ακομα τα dlc να παιξω αν και δε ξερω αν μετα αυτο το αριστουργημα υπαρχει ορεξη για συνεχεια,μιας και δε νομιζω να ειναι ισαξια.θα δειξει.

Που ειναι βρε παιδια η επιλογη για το spoiler για να γραψω το τελος που πετυχα?

 

Το quest με τον Red Baron σου αρεσε; Αν ναι, τοτε φαντασου οτι το σεναριο απο το Heart of Stone ειναι ισαξιο αν οχι καλυτερο (και σε μεγαλυτερη εκταση). Στο Βlood and Wine δε, εκτος απο το σεναριο που ειναι επισης καλο θα εχεις να κανεις και πολλα extra πραγματα.

Οπως και να εχει την φατσα που εβαλες θα την εχεις αφου τελειωσεις και τα expansions . Guaranteed :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή όλοι είμαστε στην ίδια κατάσταση σου πρωτείνω να κάνεις ότι σου είπαν και οι πιο πάνω. Το Heart of Stone το έπαιξα ένα χρόνο μετά το wild hunt και το blood and wine σκοπεύω να το παίξω τα Χριστούγεννα(χωρίς αυτό να σημαίνει ότι το έχω παρατήσει το άθλημα). Είναι κρίμα να τα πας μονορούφι γιατί χάνεις πάρα πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστο τοτε το οτι ειναι ισαξια και τα dlc.

Απλα οντως,δεν εχουμε συνηθισει σε τετοια πραγματα.

Μας κακομαθαινουν εκει στη cd project red.

Και τους δινεις και τα λεφτα σου ευχαριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ΤΕΡΜΑ ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΕΠΤΕΛΕΣΕ ΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥ

 

http://9gag.com/gag/aERGBzM

 

Φοράει τα γυαλιά του Professor από το 1 σαν να μας λέει "Deal With It". :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

haha....αυτός είναι ο τυπος για να παίξει τον Geralt σε ταινια.

Ο καλυτερος cosplay Geralt που έχω δει....καπου ξέχασε το silver sword..αλλα οκ  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΡΜΑ ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΕΠΤΕΛΕΣΕ ΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥ

όχι ακόμα παρακαλώ, εμείς που θα παίξουμε/παίζουμε τα expansions έχουμε δρόμο ακόμα... :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας ρωτήσω κάτι; Μου έκαναν σήμερα δώρο το GOTY edition (true love :wub: ) και βρήκα μέσα δύο αυτοκόλλητα. Ξέρετε μήπως αν είναι water resistant; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις σκοπό να επισκεφτείς swamps φάση?! :D Φαντάζομαι για το αμάξι...δύσκολα να είναι, τουλάχιστον εγώ δεν έχω δει ποτε αδιάβροχα stickers από game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα, ναι, είναι μαύρο και το αμάξι και το αυτοκόλλητο μικρό, δεν μου φάνηκε τεράστια καγκουριά. Θα βρω τρόπο να το προστατεύσω, κόλλησα  τώρα να το βάλω επάνω στο αυτοκίνητο το ένα. Έπαιξα το πρώτο, ετοίμαζα να πάρω το δεύτερο και μου κάνουν δώρο το τρίτο από το πουθενά. Έχω τρελαθεί! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν ξεκινησω το hearts of stone ειπα να κανω ολα τα secondary,contracts και treasure hunts,τουλαχιστον οσα εχω βρει και οτι βρω στο δρομο.

Πολυ ψαξιμο.

Μου εχουν μεινει τα treasure hunts μιας και εξαρχης δεν ασχολιουμουν ιδιαιτερα.

Τουλαχιστον τα μπουντρουμια που σε στελνει ,δεν ειναι λαβυρινθοι.


Επισης θα βαλω το mod για fast travel απο παντου,γιατι πραγματικα ειναι ταλαιπωρια ωρες ωρες να τρεχεις σε ταμπελες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα, ναι, είναι μαύρο και το αμάξι και το αυτοκόλλητο μικρό, δεν μου φάνηκε τεράστια καγκουριά. Θα βρω τρόπο να το προστατεύσω, κόλλησα  τώρα να το βάλω επάνω στο αυτοκίνητο το ένα. Έπαιξα το πρώτο, ετοίμαζα να πάρω το δεύτερο και μου κάνουν δώρο το τρίτο από το πουθενά. Έχω τρελαθεί! 

 

Who cares, το 99% στο δρόμο χαμπάρι δεν θα πάρουν και το υπόλοιπο που θα το αναγνωρίσει θα σου δώσει high five! Πάνε imho φτιάξε ένα καλο σε κάνα μαγαζί να το βάλεις εσωτερικά ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hearts of stone ,ενα 3ωρο που το χω παιξει,αδιαφορο ειναι δυστυχως...

Ειναι μεγαλο σε διαρκεια?Η θα με ταλαιπωρησει αρκετα μεχρι να ξεκινησω το blood and wine?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...