Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τελειώνω τώρα και είμαι με Wolven... παρόλο που υπάρχουν ανώτερες, μένω με την Wolven γιατί μου αρέσει το Look.(την έχω κάνει να ταιριάζει και με την armor της Roach)

Ειδικά τώρα που μπορείς να χρησιμοποιήσεις dyes και να αλλάξεις τα χρώματα.

 

(φυσικα κατα την διαρκεια του παιχνιδιου, έχω φορέσει πολλές άλλες ανα καιρους)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ είμαι της σχολής, Σχολή!

 

Wolf είναι το παιδί, Wolven.

 

Όντως, χρησιμοποίησα και Griffin, και Viper (όλες medium, δηλαδή), αλλά είπα να τιμήσω τις ρίζες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτα που προσφερει το παιχνιδι τα 35 ευρω ειναι ληστεια . 

Είναι από τις λίγες φορές που το λέω και εγώ αυτό.

Και 100€ θα τα έδινα άνετα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι armor.
Βάζεις διάφορα modules που τον κάνουν να μην φοβάται, να έχει περισσότερη αντοχή, να μπορείς να έχεις παραπάνω χώρο στο inventory σου και να διαλέξεις μεταξύ Bonux XP, χρημάτων, κλπ.

Αυτά συνήθως τα παίρνεις από τους αγώνες που κάνεις με το άλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις τσαμπα?3ευρω κατω απο την κουτατη εκδοση εχει και απο κλειδαδικα ειναι ακριβοτερο.

 

40€ για ολο το game + expansions είναι πολύ καλή τιμή. Τώρα για κλειδαδικα που λες sorry αλλα δεν ασχολούμαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40€ για ολο το game + expansions είναι πολύ καλή τιμή. Τώρα για κλειδαδικα που λες sorry αλλα δεν ασχολούμαι

Γιατι οταν εγω γραφω για κουτατο τι παιχνιδι αγοραζεις το μισο?

 

Το οτι δεν ασχολεισαι εσυ προσωπικα με κλειδαδικα δεκτο και σεβαστο αλλα καλο ειναι οταν παρουσιαζει καποιος προσφορα να βλεπει ολους τους πιθανους τροπους αγορας.

 

Οσο αδειο και να ειναι το κουτι του,για 42ευρω προφανως και αξιζει καποιος να προτιμησει την κουτατη εκδοση

https://www.skroutz.gr/s/9611430/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Complete-Edition-PC.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελείωσα...Level 53... εντάξει κορυφή το παιχνίδι. Φοβερή δουλειά.

Και το τέλος έτσι όπως μου άρεσε. Κρίμα αν δεν συνεχιστεί κάποια στιγμή...αλλα οκ.

Τωρα θα φορτώσω να δω και το άλλο Path, κοντά στο τέλος του παιχνιδιού, να δουμε που θα οδηγήσει.

 

...και μετά απλα θα παίζω που και που, για να μην σκουργίαζει ο Geralt, γιατι ο χάρτης έχει πολλα σημεία που δεν έχω παει.

 

CD-Projekt Red μαζί με Obsidian, κρατάνε Θερμοπύλες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οταν εγω γραφω για κουτατο τι παιχνιδι αγοραζεις το μισο?

 

Το οτι δεν ασχολεισαι εσυ προσωπικα με κλειδαδικα δεκτο και σεβαστο αλλα καλο ειναι οταν παρουσιαζει καποιος προσφορα να βλεπει ολους τους πιθανους τροπους αγορας.

 

Οσο αδειο και να ειναι το κουτι του,για 42ευρω προφανως και αξιζει καποιος να προτιμησει την κουτατη εκδοση

https://www.skroutz.gr/s/9611430/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Complete-Edition-PC.html

 

Θα σκάσεις αν δεν φέρεις αντίρρηση σε κάτι ε; :P

Εξαρτάται. Εγώ απο πάντα ήμουν υπέρ των κουτατων. Με κουτατα μεγάλωσα ετσι προτιμάω να αγοράζω. Απο εκει πέρα ομως πολλοί προτιμούν το digital. Αν λοιπον το παμε καθαρα απο τιμη το digital ειναι πιο φθηνό έστω και για 2€.

 

Τα κλειδαδικα δεν θα επρεπε να ειναι στους πιθανους τροπους αγορας. Αν ειναι ετσι μπορει καποιος να το παρει και free με αλλο τροπο "αγορας". Αλλα ας μην επεκταθουμε παραπανω

 

EDIT: οταν εγραψα τσαμπα εννοουσα αυτο που ειπε και ο NoFear. Οτι η τιμη ειναι πολυ καλη (γενικα) για ενα τετοιο παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 2 expansions και τέλος η ιστορία του Geralt. Δεν θα έχουμε άλλο. :/

 

Γιάπ,

μας το είπε ο ίδιος ο Geralt στο τέλος του Blood and Wine..............

:( :( :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...