Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα δω σημαντική διαφορά αν το εγκαταστησω σε ssd ή να το βάλω στο σκληρό για να μην πιάνω χώρο στον ssd χωρίς να δω διαφορά?

 

Κοίτα στον μηχανικό στο pc δεν το έχω δοκιμάσει,  ο λόγος που έφτιαξα pc (αν θές το πιστεύεις) είναι επειδή δεν την πάλευα με το loading time και τον μηχανικό στο xbox one (ναι οκ δεν είναι το ιδιο νομιζω sata2 είναι στο xbox) . όπως και να εχει τίποτα δεν συγκρινεται με τον SSD , σκέψου μόνο την διαφορά όταν πεθαίνεις και ξανακάνει load το save (είναι και τεράστιο παιχνίδι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οχι όχι, εννοώ το αρχικό παιχνίδι. Βρήκα μια έκδοση που έλεγε πάνω plus bonus content και είχε 2 DVD μέσα. Δεν πρόλαβα να διαβάσω τι είχε μέσα. Τα 2 expansion τα έχω αγοράσει ήδη κουτατα και τα καμαρώνω στις ζελατινες τους στο ράφι. Απλά μου έμεινε να πάρω το αρχικό παιχνίδι και το ψάχνω. Έχω σκεφτεί και να τα σκάσω για collectors, αλλά πολλά τα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο mod για console; Έχω την έκδοση 1.31 για gog που νομίζω πως είναι και η τελευταία, αλλά όσα έχω βρει λένε ότι κάνουν μόνο μέχρι την 1.10.

 

Έκανα *** και χώθηκα και στην Triss και στην Yen και τώρα με άφησαν και οι δύο :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές τελείωσα  το 1o expansion, και τώρα παίζω το 2ο.

Πραγματικά πολύ καλα, και τα δύο....απο στόρυ, χαρακτήρες, διαλόγους... αποστολές...τι να λέμε...κολλάς για ώρες.

Η καινούργια περιοχή στο 2ο ειναι απόλαυση... αφου πολλές φορες απλα περπατάω ή πηγαινω χαλαρα με το άλογο, για να βλέπω το περιβάλλον...την πολη..κλπ.

Πολύ καλλιτέχνες οι Πολωνοί.

 

Το μόνο που βλέπω οτι ήθελε καλύτερη δουλειά ειναι ή "πλαστικότητα" στα animations... ο Geralt πάει λίγο μονοκόματα,(πολλά βαρύς), αλλα το χειρότερο ειναι οτι αν βρει κανένα βαρέλι, η κουβά μπροστά του, θα κολλήσει.

Κολλάει πολλές φορες ακομα και σε σκαλια, ή χαμηλές πέτρες και θέλει jump για να ανέβει.... αλλες φορες κανα σκυλί ή καμια κότα θα του ειναι εμποδιο, και αντι να μετακινηθούν αυτά να πανε στην άκρη, ο Geralt απλά "τσουλάει" στο πλάι... γενικα, αν ειχαν κάνει καλύτερη "πλαστικότητα" στις κινήσεις εκτός μάχης, θα ήταν τέλειο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έκανα *** και χώθηκα και στην Triss και στην Yen και τώρα με άφησαν και οι δύο :P

 

Πότε χώθηκες; Μέχρι στιγμής τις έχω κανονικά και τις δύο. :P

 

 

Το έκανα και με την Keira Metz. Με την Yen δύο φορές μάλιστα.

Με την Triss θα ήθελα να είμαι. Έγινε *** και όταν βρήκα την Ciri, φιλήθηκα στο στόμα με την Yen και το είδε η Triss... Δεν με ρώτησε γαμώτο, αλλά μάλλον επειδή έκανα άλλες επιλογές πριν.

Όταν τα πίναμε με τους Witchers στο κάστρο μπροστά στην Yenifer ρώτησε ο Lamber (αν δεν κάνω λάθος) τι παίζει με την Triss και απλά άλλαξα θέμα.

:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πότε χώθηκες; Μέχρι στιγμής τις έχω κανονικά και τις δύο. :P

 

 

Το έκανα και με την Keira Metz. Με την Yen δύο φορές μάλιστα.

Με την Triss θα ήθελα να είμαι. Έγινε *** και όταν βρήκα την Ciri, φιλήθηκα στο στόμα με την Yen και το είδε η Triss... Δεν με ρώτησε γαμώτο, αλλά μάλλον επειδή έκανα άλλες επιλογές πριν.

Όταν τα πίναμε με τους Witchers στο κάστρο μπροστά στην Yenifer ρώτησε ο Lamber (αν δεν κάνω λάθος) τι παίζει με την Triss και απλά άλλαξα θέμα.

:P

 

 

Βασικά να ξέρετε το παιχνίδι δεν υπολογίζει ποια φίλησες ή με ποια "πήγες". Σημασία έχει αποκλειστικά τι επιλογή θα κάνεις στο quest "Now or Never" για τη Triss και στο "The Last Wish" για τη Yenn ;)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...