Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν νομιζω οτι αξιζει το συγκεκριμενο. Ακομα και το video παρουσιασης του χωρις να δειξουν πως ειναι το συστημα μαχης ή οταν εισαι πανω στο αλογο,αποτυχια σκετη.

 

Το παραπανω mod trailer κανει για κανενα Adventure παιχνιδι οχι για Witcher παντως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες καλησπέρα,

 

ξέρει κανείς που μπορώ να βρω στο παιχνίδι Enriched Dimeritium Ingot που απαιτείται για να φτιάξω grandmaster armour?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες καλησπέρα,

 

ξέρει κανείς που μπορώ να βρω στο παιχνίδι Enriched Dimeritium Ingot που απαιτείται για να φτιάξω grandmaster armour?

Μόνο ένας τρόπος υπάρχει διότι είναι bug..ψάξε να βρεις το sword ή gear από order of the flaming roses αν θυμάμαι καλά..δες και youtube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά, λεφτά έχω ήδη μαζέψει πάρα πολλά στο παιχνίδι, απλά δεν θέλω να τα σπαταλήσω... δεν έχει νόημα να κάνω exploit το bug με τον armorer...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες καλησπέρα,

 

ξέρει κανείς που μπορώ να βρω στο παιχνίδι Enriched Dimeritium Ingot που απαιτείται για να φτιάξω grandmaster armour?

 

Εγώ αγόραζα από τον τεχνίτη που έφτιαχνε τις πανοπλίες. Όταν του τελείωνε το απόθεμα, συνέχιζα τις αποστολές και μετά από μερικές μέρες παιχνιδιού ανανέωνε το στόκ του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγόραζα από τον τεχνίτη που έφτιαχνε τις πανοπλίες. Όταν του τελείωνε το απόθεμα, συνέχιζα τις αποστολές και μετά από μερικές μέρες παιχνιδιού ανανέωνε το στόκ του.

Ο φίλος από πανω μάλλον εννοεί το silver ή iron ingot δε θυμάμαι καλά,το οποίο δε το εβρισκες πουθενά ούτε σε στοκ..η μόνη λύση ήταν το σπαθί ή πανοπλία που ανεφερα τα οποία σου έδιναν το εν λόγω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο κυκλοφορει και η Complete(Goty)edition του Witcher 3

 

https://www.skroutz.gr/s/9611430/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Complete-Edition-PC.html

 

Ψιλο ξενερα παντως που εχουμε ιδιες τιμες σε pc και κονσολες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αναρωτιεμαι αν θα αλλαξουν τα περιεχομενα στο κουτι η θα ειναι τα ιδια με μια σταμπα goty

Δυστηχως δεν βρηκα καποιο unboxing video στο youtube γιατι και εγω εχω την περιεργεια κυριως για τις καρτες που ειχαν ξεχωριστα τα Dlc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...