Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να επιβεβαιώσω κι εγώ την παραλαβή και των 2 gwent sets σήμερα το πρωί... Ευτυχώς ολα καλά παρά το άγχος μου για τυχόν τελωνεία κλπ. και βασικά ήρθε αρκετά πιο σύντομα απο οσο περίμενα αλλά και απο την πρόβλεψη του tracking που ανέφερε 10/08.

 

ΥΓ. Τώρα ψάχνω άτομο να ξέρει Gwent στα Χανιά ειδάλλως θα μείνουν διακοσμητικές οι κάρτες για πάντα χαχαχα...! :P Ακόμα και φίλους gamers που εχω είτε δεν ασχολούνται με το Witcher, είτε παίζουν Witcher αλλά δεν τους αρέσει το Gwent  :-(

Επεξ/σία από bad_freddy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις το πήρα και γω το gwent set,γιατί δύο μέρες έτρεχα.

 

13686661_1653895474931067_77375342977746

 

Θα γίνουν ένα πολύ ωραίο διακοσμητικό στο "gaming" ράφι που φτιάχνω,αφού φίλους δεν έχω Μυτιλήνη που να το έχουν,

(Ελπίζω το παιχνίδι που θα βγει,να μου αρέσει περισσότερο απότι το miningame του witcher3 έστω)


Μπά, μπήκα και είδα. Βέβαια είναι για το παλιό deck.

 

attachicon.gifjinx.JPG

μα αυτό φαίνεται να μην είναι ολοκληρωμένο(pending),γιαυτό έχει το cancel δίπλα.

Είσαι σίγουρος ότι πληρώθηκε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το πήρα και γω το gwent set,γιατί δύο μέρες έτρεχα.

 

13686661_1653895474931067_77375342977746

 

μα αυτό φαίνεται να μην είναι ολοκληρωμένο(pending),γιαυτό έχει το cancel δίπλα.

Είσαι σίγουρος ότι πληρώθηκε;

 

Ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τωρα τελευταία οταν παιζω 2 ωρες+ συνεχομενα αργει να μου ανοιξει το inventory και κανει λιγο loading οταν ξεκιναω μια συζήτηση.Τι μπορει να φταιει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τωρα τελευταία οταν παιζω 2 ωρες+ συνεχομενα αργει να μου ανοιξει το inventory και κανει λιγο loading οταν ξεκιναω μια συζήτηση.Τι μπορει να φταιει;

Μία από τα ίδια κι εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα και τα δυο expansions σε ρεταιλ με τις καρτες 20ευρο και 29ευρο σε ενα καταστημα αξιζει να τα αγοράσω η να περιμενω να βγαλει καποιο πακετο μια και οι καρτες ειναι οτι ποιο ασχημο υπαρχει στο game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα και τα δυο expansions σε ρεταιλ με τις καρτες 20ευρο και 29ευρο σε ενα καταστημα αξιζει να τα αγοράσω η να περιμενω να βγαλει καποιο πακετο μια και οι καρτες ειναι οτι ποιο ασχημο υπαρχει στο game

Πολύ υποκειμενική ερώτηση ρε nekroma.

απο μένα ναι αξίζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...