Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μονο που δεν μου άρεσε στην παλέτα είναι ο ουρανός που απλά δεν κολλάει να είναι διαφορετικό χρώμα. Nice screens, next time βαλτά σε spoilers για αυτούς με μικρές ταχύτητες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μονο που δεν μου άρεσε στην παλέτα είναι ο ουρανός που απλά δεν κολλάει να είναι διαφορετικό χρώμα. Nice screens, next time βαλτά σε spoilers για αυτούς με μικρές ταχύτητες ;)

Αν μιλας για το τελευταιο screenshot τοπιου, ειναι απο το Blood & Wine και προσωπικα ολο το χρωματικο μοτιβο στο dlc αυτο, με ξενιζει. Παραειναι..."παραμυθενιο" για ενα τετοιο σκοτεινο παιχνιδι.

 

(Παρατηρηση για τα screens σε spoilers, εληφθει)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το Blood and Wine σε πεταει μεσα στο "παραμυθενιο"  με αναφορες στα παραμυθια :-D .Προσωπικα το 1ο μου αρεσε το 2ο ειναι καπως πιο fable

Συμφωνω, ολη γενικα η σειρα εχει αναφορες σε παραμυθια, μυθους και θρυλους της Σλαβικης ιστοριας, αλλα προσωπικα για μενα μετα απο ωρες καψιματος του αρχικου παιχνιδιου, η περιηγηση μεσα στο Toussaint γινεται "κουραστικη". Ειχε βεβαια questαρες και φυσικα εκει βρηκα το πιο ωραιο gear του παιχνιδιου: Tesham Mutna Armor

 

 

post-371567-0-61101500-1469140019_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τίποτα. Ούτε καν μου έχει έρθει κάποιο email.

 

Οπως ειχα ξαναπει, το ενημερωτικο εμαιλ σε μενα ηταν στα spam. Οποτε ισως και σε αλλους να κατεληξε εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε στον λογαριασμο σου στο www.witcherstore.com αν εχει γινει αποστολη, δινουν και tracking number.

 

bfb83e6f71b441e3a93dc4801352d74a.png

 

Μπά, μπήκα και είδα. Βέβαια είναι για το παλιό deck.

 

post-202580-0-79226300-1469639879_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...