Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά μονο το μούσι του Geralt προτιμώ με hairworks, όλα τα αλλα κλειστά, άμα ήταν global τα hairworks τότε ευχαρίστως τα -20 fps, έτσι όμως είναι τελείως un-immersive. Δεν ξέρω τι παίζει με ATI και hairworks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά 1-2 ερωτήσεις σαν noobas στο witcher (μπορεί να έχουν απαντηθεί αλλά είναι πολλά τα post Αρη).

 

Έχω στο inventory μου διάφορα runestones (5-6 στην αριστερή στήλη στα weapons, και 2-3 στην δεξιά στήλη στο armor) και δεν ξέρω τι να τα κάνω. Προσπαθώ να κάνω drag n drop σε weapon/armor που φοράω ήδη αλλά δεν πιάνει, μου βγάζει το X icon.

 

Επίσης υπάρχει μεγάλη έλλειψη από coins, περνάω μία οικονομική κρίση. Δεν υπάρχει σάλιο ούτε καν για να κάνω repair τα weapons. Είμαι 4 προς 5 level βέβαια και το μόνο που πουλάω είναι κανά χαζό weapon που μαζέυω από κάτω. Να αρχίσω να πουλάω πράμα μήπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στο inventory μου διάφορα runestones (5-6 στην αριστερή στήλη στα weapons, και 2-3 στην δεξιά στήλη στο armor) και δεν ξέρω τι να τα κάνω. Προσπαθώ να κάνω drag n drop σε weapon/armor που φοράω ήδη αλλά δεν πιάνει, μου βγάζει το X icon.

 

Επίσης υπάρχει μεγάλη έλλειψη από coins, περνάω μία οικονομική κρίση. Δεν υπάρχει σάλιο ούτε καν για να κάνω repair τα weapons. Είμαι 4 προς 5 level βέβαια και το μόνο που πουλάω είναι κανά χαζό weapon που μαζέυω από κάτω. Να αρχίσω να πουλάω πράμα μήπως?

Τα runes & glyphs τοποθετούνται σε όπλα & στολές, όπως λένε τα link

Link.png Site: runestones

Link.png Site: glyphs .

Πρέπει το αντίστοιχο όπλο/στολή/μπότες κλπ να έχουν ελεύθερη θέση και να είναι συμβατά με αυτό που πας να βάλεις.

Coins μπορείς να κερδίσεις κάνοντας πρόσθετες αποστολές (όπου βλέπεις θαυμαστικό ή ερωτηματικό στον χάρτη). Μη περιμένεις με το main story μόνο να τα αποκτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει το αντίστοιχο όπλο/στολή/μπότες κλπ να έχουν ελεύθερη θέση και να είναι συμβατά με αυτό που πας να βάλεις.

Coins μπορείς να κερδίσεις κάνοντας πρόσθετες αποστολές (όπου βλέπεις θαυμαστικό ή ερωτηματικό στον χάρτη). Μη περιμένεις με το main story μόνο να τα αποκτήσεις.

 

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς στο bold. Τι πάει να πει να έχει ελέυθερη θέση ένα όπλο?

 

Το να μην είναι συμβατά τα runestones με αυτά που έχω παίζει, αν και δοκίμασα όλους τους συνδυασμούς, 1 προς 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά click το rune/glyph και αυτομάτως θα σε πάει στο πρώτο item που το δέχεται, no drag and drop. Runes για swords, glyphs για armor, προσωπικά τα βρίσκω ανούσια εκτος από το sign intensity και armor piercing άσε που το effect στα όπλα είναι μούφα (να είναι καλά το mod) και ειδικά όταν τώρα μπορείς να πας στον runemaster.

p.s. όσο για το screen παραπάνω είναι mod η Runewright add socket που ακόμα δεν κατάλαβα τι παίζει tbh.

 

 

Χωρίς spoiler plz κάποιος να μου πει άμα μπορείς να σώσεις την Duchess?

 

 

Btw τώρα τελευταία τελειωσα τα expansions, ok το hearts of stone δεν μου είπε πολλά (πέρα από το γέλιο που έριξα σε φάσεις) αλλα το Blood & Wine απλά τα έσπασε, ειδικά το τέλος tbh ήταν just perfect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιδιά ευχαριστώ. Δεν βλέπω να έχω κάποιο item με slot αυτήν την ώρα, άλλωστε είμαι 4 level ακόμα. Τα κρατάω καβάτζα για αργότερα ή να τα πουλήσω?

φυσικά τα κρατάς, δε κερδίζεις πολλά αν τα πουλήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...