Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θελουμε telltale παιχνιδι σε επιπεδα walking dead ( πρωτη σεζον ) . 

Περα απο την πλακα δεν θα ηταν καθολου ασχημη ιδεα ενα τετοιο παιχνιδι στον κοσμο του the witcher 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν του παει του Witcher το Cel shaded. Μπορει να εβγαλαν τωρα μια φωτογραφια εξω στο δασος να δειχνει πιο ομορφο(ιδανικο σεναριο δηλαδη) αλλα σε γενικες γραμμες δεν ειναι για τετοιο παιχνιδι το cel shaded.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον τον ενδιαφέρει σήμερα ξεκίνησε η αποστολή από Αμερική για τα Gwent decks που είχανε δώσει δικαίωμα να παραγγείλεις αν είχες κάνει προπαραγγελία το season pass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον τον ενδιαφέρει σήμερα ξεκίνησε η αποστολή από Αμερική για τα Gwent decks που είχανε δώσει δικαίωμα να παραγγείλεις αν είχες κάνει προπαραγγελία το season pass.

 

Σου ήρθε email γιατί εμένα δεν μου ήρθε κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει να έχεις stable 60fps, τα βαριά settings είναι hairworks, foliage, shadows και AO.

 

Λεπτομέρειες εδώ: http://www.geforce.com/whats-new/guides/the-witcher-3-wild-hunt-graphics-performance-and-tweaking-guide

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το witcher 3 χωρις το dlc.Το συστημα μου ειναι i5 4570 με 8 gb ram και μια 7970.Ποιες ρυθμισεις προτείνετε να κατεβασω για να εχω 60 fps stable?

 

Δεν χριαζεσε 60 fps για να παιξεις. 40+ θα πρεπει να ειναι υπεραρκετα, αρκει να ειναι σχετικα σταθερα. Οποτε θα ελεγα να μην κατεβασεις τα γραφικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...