Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ο αγορασα μολις, και ειανι στο δρομο προς τον σκληρο μου, αυριο ξεκιναω την πρωτη ωρα μου...

Αλλα πειτε αληθεια... πειραζει που δεν εχω παιξει κανενα αλλο witcher στο παρελθον και ξεκιναω απο το 3??? :)

Αργά αργά θα το πας..μη σε δω να γράψεις σε λίγες μέρες τελειωσα το main, δεν ασχοληθηκα με ερωτηματικά..

Μακάρι να ήμουν στη θέση σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια ο αγορασα μολις, και ειανι στο δρομο προς τον σκληρο μου, αυριο ξεκιναω την πρωτη ωρα μου...

Αλλα πειτε αληθεια... πειραζει που δεν εχω παιξει κανενα αλλο witcher στο παρελθον και ξεκιναω απο το 3??? :)

 

 

Βρες ενα καλο story recap η διαβασε το plot summary των προηγουμενων Witcher και εισαι μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exει γινει αλλο παιχνιδι με την 1440p oθονη. Ξεκινησα χτες το Blood and wine με ολα ultra 1440p και καμια σχεση με το witcher 3 οταν το επαιξα πριν 1 χρονο με την 1080p oθονη! Δειτε 2 φωτογραφιες που τραβηξα

 

http://i.imgur.com/VPgUzEM.jpg

http://i.imgur.com/J2l5onB.jpg...

 

Μιλαμε γραφικαρες! Ενα απο τα παιχνιδια που με εκαναν να συνειδοτποιησω ποσο λαθος εκανα τοσα χρονια που ημουν σε 1080p επειδη φοβομουν οτι οι μεγαλες οθονες δεν χωρανε στο γραφειο μου κατι το οποιο τελικα δεν ισχυει!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο αγορασα μολις, και ειανι στο δρομο προς τον σκληρο μου, αυριο ξεκιναω την πρωτη ωρα μου...

Αλλα πειτε αληθεια... πειραζει που δεν εχω παιξει κανενα αλλο witcher στο παρελθον και ξεκιναω απο το 3??? :)

Πρωτότυπο avatar έχεις  :-D .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην χώρα του παραμυθιού σέρνεται το σύμπαν σε 1440P με όλα max.

Το φαντάζομαι, είναι πολύ βαρύς τίτλος και όχι μόνο σαν όνομα (δυστυχώς...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...