Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ το βρήκα βαρετό το gwent, οπότε και δεν ασχολήθηκα. Χαριτωμένη μουσικούλα και χαβαλέ όταν τα contracts περιμένουν, δεν.. :P

σ'αυτο θα συμφωνησω,αν και ωραιο mini game ειναι anti-climatic.

 

-Geralt we have to save the world

-Care for some gwent first?

 

κατα τα αλλα,αν και δεν ασχοληθηκα πολυ στο πρωτο playthrough με gwent,ειναι ωραιο card game και θα ασχοληθω την επομενη φορα που θα το ξαναπαιξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα μου έλειψαν λίγο και τα ζάρια (πόκερ που έλεγε) από τα προηγούμενα, αλλά καλύτερα Gwent. :P

 

το dice poker ηταν λατρεια,διοτι ηταν τερμα δεμενο θεματικα με τον κοσμο του παιχνιδιου. 

 

Με το gwent,οι NPCs εχουν την φατσα σου στην τραπουλα τους και να λεει με μεγαλα γραμματα Geralt of Rivia και οταν τους συναντας σου λενε "Who are you thug" .Δηλαδη λολ

 

NPC says:"Lets play gwent stranger"

 

NPC plays Geralt of Rivia card

 

NPC wins the game

 

NPC says: "Get out of here bandit"

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος και το blood and wine, πολύ ωραίο τέλος! 

 

 

Επίσης ήταν εκπληκτικός ο φανταστικός κόσμος και οι fable χαρακτήρες  του βιβλίου! 

 

 

 

Και απο τι φαίνεται μπορείς να απατήσεις την Yen (και με shani και με Syanna αν και ήθελα και την δουκέσα) αλλά και πάλι να σου έρθει στο τέλος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τέλος και το blood and wine, πολύ ωραίο τέλος! 

 

 

Επίσης ήταν εκπληκτικός ο φανταστικός κόσμος και οι fable χαρακτήρες  του βιβλίου! 

 

 

 

Και απο τι φαίνεται μπορείς να απατήσεις την Yen (και με shani και με Syanna αν και ήθελα και την δουκέσα) αλλά και πάλι να σου έρθει στο τέλος

 

 

 

Εγώ έμεινα πιστός. :P (αν και με Shani πρέπει να είχα κάνει -rhyme :P - )

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μάχη με το Djinn είναι απλά impossible, ένα hit είσαι...και βρήκα το πρόβλημα για οποιον ενδιαφέρεται.
 

It is highly recommended to turn OFF level upscaling before this fight, as the Djinn will do multihit lightning strikes, an unblockable lightning AoE and a ranged icicle attack, which are all individually able to one-hit-kill Geralt if upscaled to his level, while it will take over 100 attacks for Geralt to deplete its HP bar under these circumstances, making the fight either impossible, or very close to it.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο αγορασα μολις, και ειανι στο δρομο προς τον σκληρο μου, αυριο ξεκιναω την πρωτη ωρα μου...
Αλλα πειτε αληθεια... πειραζει που δεν εχω παιξει κανενα αλλο witcher στο παρελθον και ξεκιναω απο το 3??? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο αγορασα μολις, και ειανι στο δρομο προς τον σκληρο μου, αυριο ξεκιναω την πρωτη ωρα μου...

Αλλα πειτε αληθεια... πειραζει που δεν εχω παιξει κανενα αλλο witcher στο παρελθον και ξεκιναω απο το 3??? :)

Δεν πειράζει μια χαρά θα είσαι. Και εγώ από το 3 ξεκίνησα. Μπορείς να ρίξεις μια ματιά να δεις τί έπαιζε με το στόρυ των άλλων αν θες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...