Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Εγώ πάω περπατώντας από πάντα και δεν use πάντα Roach (θηλυκό άλογο είναι?! had no idea.)

 

Yep, το έλεγε και σε κάποια φάση αν δεν κάνω λάθος. Σίγουρα έχει πολλές φοράδες που έχουν περάσει από τα χέρια του και πάντα τα ονομάζει Roach.

 

Τις καβαλάει μόνο για travel πάντως. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα απορω τι κανετε ingame τοσες ωρες,πινετε καφε το βλεποντας τον ηλιο να ανατελει στα βουνα των Skellige islands?

 

Κακό είναι που πίνω καφέ κοιτώντας τα βουνά;  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβουλή σε όσους για οποιονδήποτε λόγο σκοπεύουν να ξεκινήσουν τώρα το παιχνίδι: παίξτε το όσο πιο αργά σε ρυθμό μπορείτε. Απολαύστε κάθε διάλογο, εξερευνήστε κάθε γωνιά του και εννοείται κάντε τα πάντα από quests (main και μη). Μην βιάζεστε όπως συνήθως όταν αρχίζουμε ένα παιχνίδι και θέλουμε να μπούμε στο πνεύμα. Εννοείται να αρχίσει κάποιος από τα δύο πρώτα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ έχω γράψει 40 ώρες περίπου αλλά δεν έχω παίξει ούτε μία παρτίδα χαρτιά. Μου φαίνεται εξαιρετικά περίπλοκο το παιχνίδι αυτό.

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχεις παίξει πως κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα?! Δεν είναι πάντως, ισα ισα είναι πολύ απλό και για αυτό είναι τόσο καλο ;)

 

Ένα πράγμα που παρατήρησα πολύ τώρα τελευταία είναι ίδιες φάτσες σε πολλές φάσεις, και δεν μιλάω για random NPCs αλλα για quest NPCs.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ έχω γράψει 40 ώρες περίπου αλλά δεν έχω παίξει ούτε μία παρτίδα χαρτιά. Μου φαίνεται εξαιρετικά περίπλοκο το παιχνίδι αυτό.

 

Αποστολή από το GT-I9505 με τη χρήση Insomnia App

 

Προσωπικά μου αρέσει πολύ και στο λέει άτομο που αντιπαθεί τα card games. Κανένα δεν κατάφερε να με κάνει να ασχοληθώ πάνω από 30" πριν το Gwent.

Αυτό που με τράβηξε είναι ότι είναι πολύ απλό, γρήγορο και τουλάχιστον στο medium αρκετά challenging έτσι ώστε να απολαμβάνω να παίζω χωρίς να με εκνευρίζει και να με αποπροσανατολίζει από το main game.

Υπάρχουν μάλιστα φάσεις που λέω, ας χαλαρώσω λίγο από το παιχνίδι παίζοντας Gwent :-D.

Έχω βρει και μια στρατηγική που τουλάχιστον έως τώρα μου επιτρέπει να κερδίζω ακόμα και με πιο αδύναμες κάρτες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το βρήκα βαρετό το gwent, οπότε και δεν ασχολήθηκα. Χαριτωμένη μουσικούλα και χαβαλέ όταν τα contracts περιμένουν, δεν.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μου αρέσει πολύ και στο λέει άτομο που αντιπαθεί τα card games. Κανένα δεν κατάφερε να με κάνει να ασχοληθώ πάνω από 30" πριν το Gwent.

Αυτό που με τράβηξε είναι ότι είναι πολύ απλό, γρήγορο και τουλάχιστον στο medium αρκετά challenging έτσι ώστε να απολαμβάνω να παίζω χωρίς να με εκνευρίζει και να με αποπροσανατολίζει από το main game.

Υπάρχουν μάλιστα φάσεις που λέω, ας χαλαρώσω λίγο από το παιχνίδι παίζοντας Gwent :-D.

Έχω βρει και μια στρατηγική που τουλάχιστον έως τώρα μου επιτρέπει να κερδίζω ακόμα και με πιο αδύναμες κάρτες.

 

Συμφωνώ, το ίδιο έπαθα και εγώ με το gwent. Φανατικός πλέον, αντί να σφάξω κανένα τέρας παίζω καμιά παρτίδα :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μαρεσε το χαρτι σαν εκτελεση αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν του εδωσα την αναλογη προσοχη. Βεβαια μετα και την τελευταια ανακοινωση ουτε τωρα με τα expansion θα του δωσω,και θα περιμενω να βγει το ξεχωριστο παιχνιδι αφιερωμενο αποκλειστικα στο Gwent στο PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...