Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες τ'αγόρασα μέσω gog, μιας και επανήλθε η εκπτωση, στα 49.99ε (ξερω θα μπορουσα και φθηνότερα, αλλα δουλεψε η καρτα με τη μια και δεν ασχολήθηκα περαιτέρω).

Τώρα κατεβαίνει...μόλις 42GB...οπότε απο αύριο θα πέσει η παντόφλα της γυναίκας :(

 

Ειδικά αν μάθει οτι πληρωσα και 50ε για παιχνιδι... :-D :-D :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τ'αγόρασα μέσω gog, μιας και επανήλθε η εκπτωση, στα 49.99ε (ξερω θα μπορουσα και φθηνότερα, αλλα δουλεψε η καρτα με τη μια και δεν ασχολήθηκα περαιτέρω).

Τώρα κατεβαίνει...μόλις 42GB...οπότε απο αύριο θα πέσει η παντόφλα της γυναίκας :(

 

Ειδικά αν μάθει οτι πληρωσα και 50ε για παιχνιδι... :-D :-D :-D

 

Για base game+dlc τα 50€ ειναι κλοπη,πολυ καλα εκανες και το αγορασες και ασε την γυναικα να τραγουδαει.Μολις το τελειωσεις σε καποιους μηνες θα δεις που θα λες πως ηταν το καλυτερο 50αρι που ξοδεψα,trust me ;)

 

επισης τσεκαρε και τουτο μιας και εισαι newcomer,ειναι ενα ωραιο non-spoilery introduction

 

http://imgur.com/a/Ystj3

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί με τα 2 expansion 50e...

 

Βρε γώ, δε τα λυπάμαι, και τα πρωτα witcher κουτάτα τα ειχα αγοράσει...(ασχέτως που δε γνωριζω που ευρίσκονται)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι λέω αφού πάρω το patch μια χαρά κάνω προληπτικά verify repair ;

Εγώ κάνω πάντα προληπτικά γιατί μου έχει τύχει κάποιες φορές να κολλάει μετά απο update. Στο προηγούμενο είχε θέμα με τα γραφικά μέσα στις βάρκες και με το verify & repair διορθώθηκε το πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα την κεντρική ιστορία του Blood and Wine.

 

Λόγω του επείγοντος της κεντρική ιστορίας, μου χαλούσε το immersion να κάνω εξερεύνηση του χάρτη για τα sub-quests, οπότε τα περισσότερα τα άφησα για μετά.

 

Η κεντρική ιστορία τελειώνει με τόσο ωραίο τρόπο όμως (όσοι το τερμάτισαν το ξέρουν), που η εξερεύνηση του χάρτη και των υπολοίπων quests είναι φυσική συνέχεια.

 

Όπως και να έχει, πραγματικά δεν έχω λόγια για αυτό το παιχνίδι. Τόσοι αξιομνημόνευτοι χαρακτήρες, τόσο ωραία εξιστόρηση ιστορίας, καταπληκτικοί διάλογοι.

 

Απίστευτη εμπειρία.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λογικα μιας και εξεταστικη τελος απο εβδομαδα θα παω να παρω και το Blood And wine και παλι ολο το παιχνιδι για την αρχη. Και ειδικα μιας και θα βγει και σε παιχνιδι ξεχωριστα το Gwent μαλλον δεν θα ασχοληθω με αυτο στο παιχνιδι και θα περιμενω να βγει σαν ξεχωριστο παιχνιδι.

 

Επισης κατι που δεν βλεπω να ανεφερε κανεις μιας και κοιταζα τωρα καταστηματα για να αγορασω το expansion,η τιμη του κανονικου παιχνιδιου ξαναεπεσε στα 24.90ευρω(και μαλιστα απο seven και Public που βολευουν και επαρχια λογω μεταφορικων) οπως πριν κατι μηνες αρα οποιος εκανε υπομονη για να τα παρει ολα μαζι φθηνα(και κουτατα)ας τρεξει :D

 

https://www.skroutz.gr/s/4991461/The-Witcher-3-Wild-Hunt-PC.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...