Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι εννοεις; αυτοματα κατεβαινει το blood and wine . αν εννοεις για να το ξεκινησεις οχι δεν ειναι απαραιτητο αλλα ειναι  προτεινομενο , καθως και αυξημενου level quest εχει αλλα επισης εμφανιζονται και καποια προσωπα απο το main game αν το εχεις τερματισει πρωτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή το ξεκινάς μεμονομένα με gear που σου δινει το παιχνιδι ή φορτώνεις το τελευταιο save και θα δεις τον χαρτη της Velen φουλ στα notice boards. 

Πήγαινε σε ενα από αυτά και παίρνεις το quest του expansion

Το τελειωσα και γω σημερα... Παει τελειωσε :( Πατησα με δυσκολια το unistall

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδιά στο τέλος του Blood and Wine μπορώ να καλέσω κανέναν άλλο στο vineyard? Έχει έρθει η Ciri αλλά λέω μήπως γίνεται φέρεις κανέναν άλλον. Να πω ότι τα έκανα θάλασσα και για romantic choice έχω τον dandelion :(

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδιά στο τέλος του Blood and Wine μπορώ να καλέσω κανέναν άλλο στο vineyard? Έχει έρθει η Ciri αλλά λέω μήπως γίνεται φέρεις κανέναν άλλον. Να πω ότι τα έκανα θάλασσα και για romantic choice έχω τον dandelion :(

 

Κλαίωωωω από τα γέλια!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον βριστε με ,ριξτε μου μπαν ,αλλα βαρεθηκα.Δεν ξερω ρε παιδια ,αλλα εχω παει 20 lvl και κατι δεν μου αρεσει στο στορυ.Γουσταρα στην αρχη με τον baron,αλλα μετα πηγε παλι στο ιδιο βαρετο θεμα να βρω την γκομενα και βαρεθηκα.Παιρνεις quest ,μιλας καμια 10ρια ωρες ,πας στον προορισμο ,σκοτωνεις 10 τερατα πας πισω παιρνεις xp .Και το main story δεν.

  Ισως επειδη ειναι τεραστιο?Ισως γερασα και πλεον αυτα τα παιχνιδια δεν με τραβανε[αν και το bloodborne το λατρεψα ,οπως και το witcher 2 ,dragon age origins ],κατι δεν με τραβαει.Περισσοτερο σαν ταλαιπωρια αντε να το τερματησω να βλεπω παρα να το ευχαριστηθω

  Λεω να το κανω τραμπα με το mgs5 αλλα φοβαμαι οτι θα το βαρεθω και αυτο.>χαχα

  Για να μην με φατε,δεν λεω οτι δεν ειναι παιχνιδαρα ,απλα κατι δεν με τραβαει να κολησω και να το τερματησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον βριστε με ,ριξτε μου μπαν ,αλλα βαρεθηκα.Δεν ξερω ρε παιδια ,αλλα εχω παει 20 lvl και κατι δεν μου αρεσει στο στορυ.Γουσταρα στην αρχη με τον baron,αλλα μετα πηγε παλι στο ιδιο βαρετο θεμα να βρω την γκομενα και βαρεθηκα.Παιρνεις quest ,μιλας καμια 10ρια ωρες ,πας στον προορισμο ,σκοτωνεις 10 τερατα πας πισω παιρνεις xp .Και το main story δεν.

Ισως επειδη ειναι τεραστιο?Ισως γερασα και πλεον αυτα τα παιχνιδια δεν με τραβανε[αν και το bloodborne το λατρεψα ,οπως και το witcher 2 ,dragon age origins ],κατι δεν με τραβαει.Περισσοτερο σαν ταλαιπωρια αντε να το τερματησω να βλεπω παρα να το ευχαριστηθω

Λεω να το κανω τραμπα με το mgs5 αλλα φοβαμαι οτι θα το βαρεθω και αυτο.>χαχα

Για να μην με φατε,δεν λεω οτι δεν ειναι παιχνιδαρα ,απλα κατι δεν με τραβαει να κολησω και να το τερματησω.

Το στορυ του για μενα ειναι απλα οκ.Οχι κατι το ιδιαιτερο.Το βρισκω λιγο ρηχο.Δεν σε κανει να δενεσαι με τους χαρακτηρες.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον βριστε με ,ριξτε μου μπαν ,αλλα βαρεθηκα.Δεν ξερω ρε παιδια ,αλλα εχω παει 20 lvl και κατι δεν μου αρεσει στο στορυ.Γουσταρα στην αρχη με τον baron,αλλα μετα πηγε παλι στο ιδιο βαρετο θεμα να βρω την γκομενα και βαρεθηκα.Παιρνεις quest ,μιλας καμια 10ρια ωρες ,πας στον προορισμο ,σκοτωνεις 10 τερατα πας πισω παιρνεις xp .Και το main story δεν.

  Ισως επειδη ειναι τεραστιο?Ισως γερασα και πλεον αυτα τα παιχνιδια δεν με τραβανε[αν και το bloodborne το λατρεψα ,οπως και το witcher 2 ,dragon age origins ],κατι δεν με τραβαει.Περισσοτερο σαν ταλαιπωρια αντε να το τερματησω να βλεπω παρα να το ευχαριστηθω

  Λεω να το κανω τραμπα με το mgs5 αλλα φοβαμαι οτι θα το βαρεθω και αυτο.>χαχα

  Για να μην με φατε,δεν λεω οτι δεν ειναι παιχνιδαρα ,απλα κατι δεν με τραβαει να κολησω και να το τερματησω.

 

Αν δεν σε τραβάει το στόρυ, ή το παιχνίδι γενικότερα, καλύτερα να το σταματήσεις, παρά να γίνει αγγαρία απλά για να το τελειώσεις.
Έχω τελειώσει παιχνίδια που γίναν αγγαρία στη μέση, όποτε ξέρω πως είναι και δεν το συνιστώ.
Το οτι δεν σε τραβάει δεν είναι κάτι το τρομερό. Συμβαίνουν πάντα αυτά.
Παιζουν και με τις εποχές.
π.χ μπορει να υπάρξει περιοδος που να μην θέλεις να ακουμπήσεις παιχνίδι, ότι κι αν είναι αυτό.
Και αλλη περίοδος, που να γίνεσαι  τόσο ελλαστικός, ώστε να παίζεις παιχνίδια που άλλες φορές ούτε καν θα τα κοίταγες.
Το οτι δεν σε τραβάει το W3, δεν σημαίνει οτι εσύ έχεις κάτι, ουτε οτι το παιχνίδι είναι κακό.
Απλά συμβαίνει.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον βριστε με ,ριξτε μου μπαν ,αλλα βαρεθηκα.Δεν ξερω ρε παιδια ,αλλα εχω παει 20 lvl και κατι δεν μου αρεσει στο στορυ.Γουσταρα στην αρχη με τον baron,αλλα μετα πηγε παλι στο ιδιο βαρετο θεμα να βρω την γκομενα και βαρεθηκα.Παιρνεις quest ,μιλας καμια 10ρια ωρες ,πας στον προορισμο ,σκοτωνεις 10 τερατα πας πισω παιρνεις xp .Και το main story δεν.

 

Άφησέ το και ξαναδοκίμασέ όταν θα έχεις όρεξη. Φαίνεται σαν να έπαθες gaming κόπωση, τουλάχιστον για αυτό το είδος παιχνιδιού.

 

Δεν νομίζω να υπάρχει gamer που να μήν ένιωσε σε κάποια φάση αυτό που νιώθεις τώρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο new game + τα armors και weapons που βρίσκεις ειναι ανώτερα σε damage απο αυτα που εχεις βρει ή φτιάξει..

Ένα απλο velen sword ειναι καλύτερο απο aerondight...ή αντιςτοιχα η kaer morhen armor απο grandmaster ursine και παει λέγοντας...δε το ξερα αυτο και ξενέρωσα αρκετά..

Υπάρχει κάτι που μπορω να κανω για να αποφύγω το ανωτέρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...