Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 και αυτο συν τα λεφτα απτα expansion που θα αγοραστουν μεμονωμενα....οτι και να λεμε η CD Project θησαυρισε με το Witcher,οι απαιτησεις πλεον για το Cyberpunk 2077 φτανουν στον θεο

 

Για το budget που είχαν τους αξίζουν τα λεφτά για αυτό που φτιάξαν, φαντάσου με το budget του GTA που είναι το μισό game μπροστά στο Witcher...όσο για Cyberpunk μέχρι στιγμής μονο ένα pre-rendered teaser είδαμε και άσε που λέγανε ότι έτσι θα είναι τα graphs...χλομό.

 

 

Πάμε στοίχημα ότι τα expansions θα είναι σε έρημο, πάγους κτλ όπως στην αποστολή travel through worlds? Ειδικά ο πρώτος κόσμος ήταν awesome

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σκέψου ότι πολλοί περιμένουν την ΕΕ για να το αγοράσουν(Συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου).

ΤΙ διαφορά έχει από το να το πάρεις τώρα ; 

 

Αφού αν βγει η enhcanced θα τη δώσουνε τσάμπα όπως τα προηγούμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙ διαφορά έχει από το να το πάρεις τώρα ; 

 

Αφού αν βγει η enhcanced θα τη δώσουνε τσάμπα όπως τα προηγούμενα.

Είναι κυρίως θέμα του "πληρώνω αυτό που πιστεύω ότι αξίζει να πληρώσω".Και εγώ αν δεν το έπαιρνα 25 ευρώ δεν νομίζω να το αγόραζα τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι σκέφτηκα και εγώ, έδωσα τα 47€ για preorder γιατί τους εμπιστεύομαι και θέλω να πετύχει το δικό τους business model.

Και τώρα περιμένω τις νέες ATI-NVIDIA για να το παίξω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τέλος και από μένα το masterpiece, νιώθω λίγο άδειος τώρα :D εντωμεταξύ τώρα είδα ποσο μεγάλος είναι ο χάρτης και εμείς παίζαμε σε μια τζούρα :D

witchermapenld.jpg

 

Ποιον τερματισμό; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η κεντρική ιστορια δεν χαρακτηρίζεται απο την δολοπλοκια και ιντριγκα των προηγούμενων Witcher, ειδικά του Witcher 2, όπου ο Γεράλδιος ήταν μπλέγμένος σε κάτι πολύ μεγαλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ειπαν να το πανε μακρια απτα αμεσα politics αυτη τη φορα,γιατι ενω η πλοκη ηταν οντως γαματη στο W2,ο Geralt ειναι monsterslayer οχι ο Tyrion Lannister οπως τον ειχαν καταντησει :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...