Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1440P.

Α, είπα και εγω. Μετά την γλύκα του 1200 δεν λέει να πέσεις σε 1080 πάλι.

Και εγώ θα ήθελα πάντως να την αναβαθμίσω αλλά δεν λέει να αλλάξω τώρα οθόνη, 3 χρόνια την έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Α, είπα και εγω. Μετά την γλύκα του 1200 δεν λέει να πέσεις σε 1080 πάλι.

Και εγώ θα ήθελα πάντως να την αναβαθμίσω αλλά δεν λέει να αλλάξω τώρα οθόνη, 3 χρόνια την έχω.

1680Χ1050 είχε, αναβάθμιση ήταν και το 1080p :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικό -Άσχετο...

 

Μόλις πέρασα τα 10ρια και αν και ίσα που τα στρώνω και βλέπω τι (δεν) λειτουργεί, λίγο που το φόρτωσα...είδα +25% στα frames!

 

Αν δεν γύρισε σε 1080 από 1440 μόνο του, είναι μεγάλη μαγκιά!

 

Περισσότερα από Δευτέρα.

 

Δουλειά...

"Μα τον Άϊ Φόουν λέμε!" :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τελειωσε :(

 

Ending spoilers ----

 

 

 

34 lvl με full Mc Feline. Ηθελα λιγο πιο δυνατη την μαχη/ boss fight climax στο τελος, με κακομαθε η μεγαλη στο kaer M. Για το μονο που μετανιωσα ηταν που εφαγα την πρωτη μαγισσα στην αρχη κ ηθελα να δω αν ηταν ζωντανη μηπως επαιζε ρολο. Κατα τα αλλα, Ciri στο the path με δωρο σπαθακι, emhyr νικητης και temerians χαρουμενοι, cyrila η πως την λενε κουμαντο και ενωσε τους Jarls skellige και Geralt & Yen διακοπες στα βουνα /συνταξη.

 

Και ενα ακομα mini παραπονο. Πως και εζησε η ciri. Απλα δεν καταλαβαινει τπτ γιατι ειναι γομαρι;

 

Απο οτι ειδα παντως, εχει 2-3 διαφορετικα ingame endings interactive οχι μονο την περιγραφη με τις γκραβουρες. Αλλα αντε τωρα να ξαναπαιξεις..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

 

Το αν θα ζήσει η Ciri, εξαρτάται από την ψυχολογία της. Και αυτό εξαρτάται από τις επιλογές σου στο παιχνίδι.

 

 

ναι το επιασα αυτο, την ειχα στα πουπουλα και ελευθερη στις επιλογες της κτλ. Απλα ανατωτιεμαι πως την παλεψε αφου πηγαινε για sacrifice και καλα. Anyway, had my fun.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν υπάρχει ο Geralt κομμάτιας...είχα καιρό να γελάσω έτσι στο

witcher reunion party

...

 

http://howlongtobeat.com/game.php?id=10270

 

Έχω γράψει 8 μέρες και κάτι ώρες αλλα με αρκετό gwent & alt-tab :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο ενα 9ωρο gameplay εχω να πω οτι ειναι οτι καλυτερο εχω παιξει τον τελευταιο χρονο ..δε θελω να τελειωσει..

 

Είσαι στο sweetspot αυτή τη στιγμή, πάνω που έχεις δει τη γλύκα και καθετί σου φαίνεται καινούριο... Η αλήθεια είναι ότι ειδικά στο Novigrad κάνει μια κοιλιά, εμένα προσωπικά με κούρασε. Επανέρχεται δριμύτερο στα Skellige Islands βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 μην κάνετε spoiler παιδια.

2 είναι έπος και μ αρέσει λίγο όμως παραπάνω story driven απ ότι θα έπρεπε κατά τη γνώμη μου.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύντομα θα βγει mod (όχι SweetFX) που θα αλλάζει τον ψεύτικο φωτισμό που υπάρχει στο παιχνίδι (θα χρησιμοποιεί τον φωτισμό από τα cutscenes). Μου κάνει μεγάλη εντύπωση πως η CDPR επέλεξε την ψεύτικη λύση (αν δείτε τα αντικείμενα/κτίρια και γενικά τα πάντα φωτίζονται από μόνα τους χωρίς να υπάρχει light source) καθώς οι κονσόλες δεν θα ήταν δικαιολογία αφού μπορεί εύκολα να χρησιμοποιηθεί ο φωτισμός από τα cutscenes που υπάρχει.

 

https://vimeo.com/130031706

 

Θα είναι ένα βήμα πιο κοντά στο Ε3 trailer (μετά θα χρειαστεί να φύγει το fog και να αυξηθεί το draw distance).

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...