Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Τι να πω δεν δοκιμαζουν καθολου τα παιχνδιια πριν τα βγαλουν?!

 

Τι να πω, δεν έχεις μάθει μετά από τόσα χρόνια να βάζεις

spoiler tags

 

 

Όπως επίσης και να διαβάζεις/ακούς τι σου λένε, γιατί πολύ απλά

στο λένε και οι άλλοι, στο λέει και αυτός, ότι λόγω της κατάρας, δεν μπορεί να πεθάνει δια παντός

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έλεος με τα spoiler το κέρατο μου.Πρέπει να υπάρχει moderator αποκλειστικά για το υπάρχον thread που να κάνει refresh-reload κάθε 30 sec ; Ρε ορούκου πες μου σε παρακαλώ πόσο χρονών είσαι, το έχω έτσι άχτι να μάθω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28+ είπαμε, έχει παίξει τα fallout 1-2 στο 486 με τα 20 mb ram το 1998.

Δεν το πιστεύω αυτό. Μούφα μεγάλη μου μυρίζει. Βιάστηκε να απαντήσει,το πέταξε και μετά πήγε να καλυφθεί σαν νίντζα που είναι :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

28+ είπαμε, έχει παίξει τα fallout 1-2 στον 486 με τα 20 mb ram το 1998.

 

1997, get your facts straight :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ ο 486 πρώτος του υπολογιστής το 1997 ;) κάτι μυρίζει λέμε.

Αληθεια λεω δεν εχω κανενα λογο να πω ψεματα. Ειμαι gamer απο το 1995 αλλα το 1997 πηρα το πρωτο μου pc και απο τοτε εγινα pc gamer.

28+ είπαμε, έχει παίξει τα fallout 1-2 στον 486 με τα 20 mb ram το 1998.

27+ ειμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1997 σε βρήκαν μικρό σε κορόιδεψαν και σου πάσαραν αρχαιολογία.

 

P.S Πες τα χρόνια σου ακριβώς ρε συ, τι είσαι η Σαπουντζάκη και το αφήνεις φλου :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπόιλερ για την αποστολή που ειπώθηκε με τον Λ........ο

Άμα θες να πεθάνει δως του την καρδιά, αλλιώς μπορείς να ψάξεις λίγο ακόμα και θα βρεις τρόπο να τον  κάνεις άνθρωπο πάλι και να ζήσει.



Πάντως, εγώ είμαι 29 lvl και λογικά είμαι στο τελευταίο quest και έχω ξενερώσει άσχημα που δεν είμαι τουλάχιστον 40 ξέρω γω. Έχω ένα μαμάτο σπαθί που θέλει να είσαι lvl 47 και με το κωλο bug δε θα φτάσω ποτέ.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το thread το άμοιρο τι σς φταίει? έχει περάσει 40 κύματα, τώρα κάθεστε και ασχολείστε με την ηλικία του κάλου μας νίντζα?

:-D

Δεν θέλω τέτοια, πρέπει να εξακριβωθεί η πραγματική ηλικία του νίντζα και να γίνει sticky post στην αρχική σελίδα του forum. Βέβαια με μεγάλα γράμματα και φώτο θα είναι και η φοβερή νιντζοκάρτα μουτζαχεντίν 970 που έχει :) αχ μαλακ...στε μέχρι να βγεί και το patch :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, εγώ είμαι 29 lvl και λογικά είμαι στο τελευταίο quest και έχω ξενερώσει άσχημα που δεν είμαι τουλάχιστον 40 ξέρω γω. Έχω ένα μαμάτο σπαθί που θέλει να είσαι lvl 47 και με το κωλο bug δε θα φτάσω ποτέ.  

 

Και χωρίς το bug πάλι δεν θα 'φτανες 47..36-38 το πολύ. Τα παραπάνω είναι για τα expansions ή βάζεις trainer :D

Here Is What The Witcher 3: Wild Hunt Woud Look Like In First-Person Perspective

 

Q3FShBB.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...