Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Αρχίζει και με κουράζει που δεν μπορείς να έχεις overview στο map ειδικά τώρα Skellige που ψάχνω κάθε γωνια να δω που είναι το quest...

 

Koίτα σε σχέση με τον Βορρά στο minimap και μετά ψάξε προς τα εκεί στο μεγάλο.

 

@Daemonos

 

Δεν έχω πάει εκεί, αλλά είναι το

 

Game of Thrones easter egg;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια μικρη βοήθεια plz ειναι εδω και κατι μέρες που το παιχνίδι ανά 5 λεπτα μου κανει ενα ενα κόλλημα λίγων seconds παγώνει εντελως και μετα απο λιγο ξεκολλάει και μετα παλι τα ιδια.καρτα εχω r9 270x αλλαξα και drivers και παλι τα ιδια.κατεβασα τα settings παλι τα ίδια.τι να ειναι ρε γαμωτο?παίζει τροφοδοτικό?ειναι ολοκαίνουριο ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια μικρη βοήθεια plz ειναι εδω και κατι μέρες που το παιχνίδι ανά 5 λεπτα μου κανει ενα ενα κόλλημα λίγων seconds παγώνει εντελως και μετα απο λιγο ξεκολλάει και μετα παλι τα ιδια.καρτα εχω r9 270x αλλαξα και drivers και παλι τα ιδια.κατεβασα τα settings παλι τα ίδια.τι να ειναι ρε γαμωτο?παίζει τροφοδοτικό?ειναι ολοκαίνουριο ομως.

Η Ram σου, η ο δίσκος είναι γεμάτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια...φτου και απο την αρχή δηλαδή

 

Μια καλή τακτική είναι οταν κλείνουμε το παιχνίδι, πάντα, να κάνουμε back-up τον φάκελο με τα saves σε κάποιο άλλο σημείο του δίσκου, ή σε άλλο δίσκο, ώστε να αποφεύγουμε τέτοιου είδους προβλήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχίζει και με κουράζει που δεν μπορείς να έχεις overview στο map ειδικά τώρα Skellige που ψάχνω κάθε γωνια να δω που είναι το quest...

οταν εισαι στο χαρτη πατα το tab και θα σε παει στο σημειο της tracked quest που κανεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Koίτα σε σχέση με τον Βορρά στο minimap και μετά ψάξε προς τα εκεί στο μεγάλο.

 

@Daemonos

 

Δεν έχω πάει εκεί, αλλά είναι το

 

Game of Thrones easter egg;

 

 

Ναι done it. γιατί στο SS φαίνεται ένα quest στα γαλλικά και έλεγα μήπως έχω χάσει κάτι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις το τελείωσα. Εκπληκτικό, σε βάζει στον κόσμο του και ξεχνάς που βρίσκεσαι. Μουσική φοβερή, τα quests πολύ καλά, μόνο στα contracts είχε πολύ μπλα μπλα με μία απ' τα ίδια από ένα σημείο και μετά και τα έκανα skip. Τερμάτισα 34 level(Στο τσακ για 35) με mastercrafted Feline armor/weapons, τώρα λογικά θα πρέπει να περιμένουμε το expansion για παραπάνω. Το παιχνίδι είναι έτη φωτός μπροστά από Skyrim/Dragon Age Inquisition κλπ, δεν υπάρχει καν σύγκριση..Voice acting τρομερό, διάλογοι, όλα άψογα.Τα μόνα αρνητικά του είναι το movement με το άλογο που είναι τραγικό(Σταματάει ξαφνικά χωρίς λόγο ή αργεί να ξεκινήσει) και όταν κολυμπάει που δεν ανεβαίνει στη στεριά γιατί είναι λίγο ψηλότερα το έδαφος με αποτέλεσμα εκεί που προσπαθείς να ανέβεις, να κάνει βουτιά μόνος του και πάλι μέσα και να εκνευρίζεσαι. Και αυτό που ανοίγουν τις πόρτες οι χαρακτήρες λες και είναι τοίχοι..Χάθηκε να βάλουν ένα animation με το χεράκι να την σμπρώχνει ; Κατά τα άλλα όλα άψογα και αναμονή για το expansion και τα υπόλοιπα DLC.

 

Btw,

 

 

Την μάχη με τον Eredin την περίμενα πολύ πιο brutal ας το πω, ψιλομούφας ήταν και τελικά αποδείχτηκε ότι ήταν ένα θέατρο και τίποτα παραπάνω.

 

 

 

 

Ending: Ciri Witcher

 

 

 

 

 

Από γυναίκες πήγα με την Keira και με την Yen, με την Triss όχι, αρκετό έφαγε στα προηγούμενα :D

 

 

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το τελείωσα. Εκπληκτικό, σε βάζει στον κόσμο του και ξεχνάς που βρίσκεσαι. Μουσική φοβερή, τα quests πολύ καλά, μόνο στα contracts είχε πολύ μπλα μπλα με μία απ' τα ίδια από ένα σημείο και μετά και τα έκανα skip. Τερμάτισα 34 level(Στο τσακ για 35) με mastercrafted Feline armor/weapons, τώρα λογικά θα πρέπει να περιμένουμε το expansion για παραπάνω. Το παιχνίδι είναι έτη φωτός μπροστά από Skyrim/Dragon Age Inquisition κλπ, δεν υπάρχει καν σύγκριση..Voice acting τρομερό, διάλογοι, όλα άψογα.Τα μόνα αρνητικά του είναι το movement με το άλογο που είναι τραγικό(Σταματάει ξαφνικά χωρίς λόγο ή αργεί να ξεκινήσει) και όταν κολυμπάει που δεν ανεβαίνει στη στεριά γιατί είναι λίγο ψηλότερα το έδαφος με αποτέλεσμα εκεί που προσπαθείς να ανέβεις, να κάνει βουτιά μόνος του και πάλι μέσα και να εκνευρίζεσαι. Και αυτό που ανοίγουν τις πόρτες οι χαρακτήρες λες και είναι τοίχοι..Χάθηκε να βάλουν ένα animation με το χεράκι να την σμπρώχνει ; Κατά τα άλλα όλα άψογα και αναμονή για το expansion και τα υπόλοιπα DLC.

 

Btw,

 

 

Την μάχη με τον Eredin την περίμενα πολύ πιο brutal ας το πω, ψιλομούφας ήταν και τελικά αποδείχτηκε ότι ήταν ένα θέατρο και τίποτα παραπάνω.

 

 

Ναί παιχνιδάρα σαφώς!!! αν και δεν σας κρύβω την αμαρτία μου είναι στιγμές που παίζω και σκέφτομαι πόσο θα γουστάρω πάλι όταν θα παίζω και το

Red-Dead-redemption-2-logo.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπεσα σε ενα τρελο bug! Παιζω το side quest in Wolf clothing και αφου νικησα τον Μorkang και μετα επελεξα να τον σκοτωσω αντι να τελειωσει εκει το quest μετα μου εβγαλε να παω να μιλησω σε εναν τυπο. Μετα απο αυτο ομως εκει ειναι το τρελο! Βγαζει objective get rid of the werewolve in the garden οπου πρεπει να τον ξανασκοτωσω αυτον!! Τι να πω δεν δοκιμαζουν καθολου τα παιχνδιια πριν τα βγαλουν?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι bug βρε..Δεν διαβάζεις τους διαλόγους από ότι φαίνεται, δεν έχεις πάρει χαμπάρι τι γίνεται στο παιχνίδι..Και βάλε και κάνα spoiler..

 

 

 

Έχει curse ο λύκος και πρέπει να πας να μιλήσεις στον άλλον και να πάρεις μια λαπαριά και να τον ταΐσεις με αυτό όταν τον νικήσεις για να ελευθερωθεί''

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...