Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά έχω βρει 4 σπηλιές που μέσα δε μπορείς να προχωρήσεις. Έχει τοίχους ενώ βλέπεις στο χάρτη όταν μέσα από τον τοίχο υπάρχει δρόμος, άρα κάπως μέσω αποστολής θα μπορέσεις να πας, αλλά πότε ;; 

Σπόιλερ στο main quest που είμαι :

The Isle Of Mists

 


Τα πούλαγα όλα, εκτός του wyvern που κράταγα, γιατί ήταν από τα πιο cool να έχω να κρέμεται από την Roach. ^_^

Άμα δοκιμάσεις όμως να το πουλήσεις δε θα μπορείς, επειδή είναι παλιό trophy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Witcher gear θα μπορούσαν να το είχαν φτιάξει πολύ καλύτερο, τώρα έχεις mastercrafted gear και δείχνει λες και είσαι low level, δεν δείχνει το power που βλέπεις στον char όταν είναι ντυμένος στο WoW ας πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το witcher gear ΔΕΝ ειναι το καλυτερο armor που υπαρχει στο παιχνιδι . Στα 36 λεβελ που ειμαι υπαρχουν και καλυτερα απο αυτα και το προτιμω ετσι καθως θα καθηστουσε οποιοδηποτε armor περα απο του πρωτου αχρηστο.Guys το παιχνιδι δεν ειναι mmo . Οι developers ηταν ξεκαθαροι θα χρειστουν 100-150 ωρες για να το τελειωσουμε τελειως απο εκει και μετα δεν εχει κατι αλλο . Για παραπανω περιεχομενο περιμενουμε dlc / expansions και mods

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το witcher gear ΔΕΝ ειναι το καλυτερο armor που υπαρχει στο παιχνιδι . Στα 36 λεβελ που ειμαι υπαρχουν και καλυτερα απο αυτα και το προτιμω ετσι καθως θα καθηστουσε οποιοδηποτε armor περα απο του πρωτου αχρηστο.

Πως πήγες 36 ρε άρχοντα ;;

 

Εγώ τελειώνω και ακόμα 25 είμαι. Έχω κάνει όλα τα Side quests, Witcher Contracts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το witcher gear ΔΕΝ ειναι το καλυτερο armor που υπαρχει στο παιχνιδι . Στα 36 λεβελ που ειμαι υπαρχουν και καλυτερα απο αυτα και το προτιμω ετσι καθως θα καθηστουσε οποιοδηποτε armor περα απο του πρωτου αχρηστο.Guys το παιχνιδι δεν ειναι mmo . Οι developers ηταν ξεκαθαροι θα χρειστουν 100-150 ωρες για να το τελειωσουμε τελειως απο εκει και μετα δεν εχει κατι αλλο . Για παραπανω περιεχομενο περιμενουμε dlc / expansions και mods

 

Δεν χρειάζεται να 'ναι ΜΜΟ για να έχει γαμάτες εμφανίσεις στα gear στα υψηλά levels. Το αρχικό armor του Geralt είναι το πιο όμορφο και είναι το αρχικό..

Πως πήγες 36 ρε άρχοντα ;;

 

Εγώ τελειώνω και ακόμα 25 είμαι. Έχω κάνει όλα τα Side quests, Witcher Contracts

 

Και 'γω όταν τέλειωσαν τα side quests(Όχι αυτά με τις κάρτες) συν τα Contracts ήμουν 25 και τώρα με το main έφτασα 30 και κοντεύω να τελειώσω, δεν ξέρω πόσο θα φτάσω. Πάντως αν δεν υπήρχε το XP bug θα 'μουν σίγουρα 32-33.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

το witcher gear ΔΕΝ ειναι το καλυτερο armor που υπαρχει στο παιχνιδι .

 

Ίσως τα relic armors να είναι τα καλύτερα για συγκεκριμένους τομείς, αλλά και τα witcher gear είναι καλύτερα για...witching. ;)

Δεν βρήκα κάτι που να με κάνει να βγάλω την Mastercrafted Griffin από πάνω μου. Δεν έχω κοιτάξει και αν παίρνεις set bonus (δεν εννοώ του αντίστοιχου skill).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε ρε παίδες δηλαδή εξερευνήσατε και όλα τα unknown location στο χάρτη? 

Εγώ ναι. Στη skellige τα ερωτηματικά στη θάλασσα είναι απολύτως άχρηστα. Μόνο αυτά που ειναι πάνω σε γη είναι οι θησαυροί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Weeper Relic Silver Sword(Lvl 31)

Longclaw Relic Steel Sword(Lvl 37)

Black Unicorn Relic Steel Sword(Lvl 46)

Harpy Relic Silver Sword(Lvl 37)

Blood Sword Relic Silver Sword(Lvl 38) ''Αυτό πρέπει να 'ναι και το δυνατότερο Silver στο παιχνίδι''.

 

Αυτά είναι από τα καλύτερα διαβάζω. Το θέμα είναι, 47 level πως διάολο θα πας χωρίς trainer ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Weeper Relic Silver Sword(Lvl 31)

Longclaw Relic Steel Sword(Lvl 37)

Black Unicorn Relic Steel Sword(Lvl 46)

Harpy Relic Silver Sword(Lvl 37)

Blood Sword Relic Silver Sword(Lvl 38) ''Αυτό πρέπει να 'ναι και το δυνατότερο Silver στο παιχνίδι''.

 

Αυτά είναι από τα καλύτερα διαβάζω. Το θέμα είναι, 47 level πως διάολο θα πας χωρίς trainer ;

Για 47 levwl θα πρεπει να κανεις ολα τα side quests και witcher contracts και φυσικα ολο το main quest

 

Αυτα τα σπαθια τα αγοραζουμε αφου φτασουμε στο αντιστοιχο level η τα παιρνεις απο εχθρους level 31+ αφου τους σκοτωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα δεν ειχα καποιο xp bug γιαυτο εφτασα 36 λεβελ. στα νησια εχω ακομα αρκετα πραγματα να βρω. επισης μην πηγαινετε μονο στα ερωτηματικα τα καλυτερα υπαρχουν εκει που δεν εχει καποιο σημαδι στο χαρτη ;) εντωμεταξυ εχω βρει ενα arci griffin level 48 σε ενα απο τα μικρα νησακια αναρωτιεμαι πως θα το φαω και με τι loot θα εχει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τελικά το καλύτερα θα ήταν αν προχωρούσα κανονικά και δεν έκανα outlevel τα quests. 

 

εδώ λένε για NG+ και παραθέτουν αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...