Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

 

Αφού σου λέει η Yen ότι "ε, αφού θα με έβρισκες εσύ"

"But we were on a break!!!" αλλά είχες αμνησία. :P

 

2nd favorite after "my sandwich?!?!!?!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στον merchant απέναντι από τον νάνο blacksmith στο Crow Perch


το patch 1.05 ποτε κυκλοφορει;

Τι να πω...Η αυριανή μέρα είναι αργία για τους Πολωνούς. Άρα ή από Παρασκευή ή από βδομάδα. Μάλλον το 2ο, αφού δεν έχουν ανακοινώσει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως λάθος τους που δεν έβγαλαν το xp bug σε fix μόνο του, τι θα πει θέλαμε να το συμπεριλάβουμε στην λίστα με τις μεγάλες αλλαγές;

Επειδή χωρίς αυτό θα ήταν μικρή η λίστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα trophies γιατί δίνουν τα ίδια μάπα stats?! Εγώ ακόμα με το πρώτο κυκλοφορώ που είναι το μονο διαφορετικό που έχω βρει μέχρι στιγμής, dismemberment ftw!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια απο αυτα σου δινου 5% παραπανω xp αλλα δυστηχως μπορεις να φορας μονο ενα trophy.υπαρχει καποιο item που να σου δινει παραπανω? Πχ10%???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To σημερινό DLC μήπως σας χάλασε το SweetFX/game.exe combo?

 

Αναβάθμισα, τα πέρασα και όταν ξεκίνησε το παίγνιο δεν μου φόρτωσε το preset (Κ-putte).

 

Πήγα το ξαναπέρασα (patcharontaς πάλι το .exe) και τώρα δεν μου ξεκινά το παιγνίδι!

 

Υ???

 

Help!

 

edit: Με repair το game από GOG παίζω. Το Sweet όμως μας άφησε.

 

Δεν καταλαβαίνω.

 

Σβήσε το d3d11.dll από το folder του παιχνιδιού και ξαναπέρνα το dxgi.dll από το reshade

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα trophies γιατί δίνουν τα ίδια μάπα stats?! Εγώ ακόμα με το πρώτο κυκλοφορώ που είναι το μονο διαφορετικό που έχω βρει μέχρι στιγμής, dismemberment ftw!

 

Αυτό είναι όντως τραγικό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχει tearing αυτό το game ; σε 60hz monitor off στο game και στο CP το vsync και 35 fps lock από riva δεν βλέπω τίποτα. Άντε λίγο στα cutscenes αλλά σιγά τα αβγά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αυτό είναι όντως τραγικό..

 

Τα πουλάτε η τα κρατάτε inventory? έχω γεμίσει με trophies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πουλήσει κάμποσα, αυτά όπως είπε και ο {TDi}Dj2k..infc, θα έπρεπε να έχει ένα δικό του σπίτι του ο Geralt και να μπορείς να τα έχεις όλα μαζεμένα σε έναν τοίχο και στο άλογο όποιο ήθελες. Πάντως το content για την ώρα είναι μικρό, δηλαδή πάνω από 40 level δεν νομίζω να έχει πάει κανείς με τα όσα έχει αυτή τη στιγμή το παιχνίδι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

In DLC we trust. Μπορεί να ρίξουν πράγμα στα επόμενα paid ομως. τα free αντε αν δώσουν καμιά καδένα και κανα wifebeater φανελάκι. 

 

Και το miners quest

 

 

πρέπει να μου πήρε και 10 δευτερόλεπτα :P

 

 

εγώ έχω κολλήσει στα 22 και με προχωρημένο αρκετά το main απο ότι κατάλαβα. και να πω την αλήθεια μου, να πηγαίνω βαρκάδα μέχρι την μέση του ωκεανού για να πάρω ένα σεντούκι με low lvl gear, η ακόμα και με gear Που ξέρω οτι θα αλλάξω due to witcher gear, ε το βαριέμαι λίγο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα πουλάτε η τα κρατάτε inventory? έχω γεμίσει με trophies.

 

Τα πούλαγα όλα, εκτός του wyvern που κράταγα, γιατί ήταν από τα πιο cool να έχω να κρέμεται από την Roach. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...