Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

bigiς πριν κανα 20ημερο: άντε ρε με τους μλκς τους Πολωνούς.Σιγά μην τους δώσω 60€ day one.Θα το πάρω σε προσφορά στα 15€ είτε μόνο του είτε με τα expansions.Δε φτάνει που μας ανακοινώνουν expansions από πριν, ρίχνουν τα γραφικά, μπλα, μπλα, μπλα...

 

bigiς προχθές: ναι, γεια σας, τη συλλεκτική του γουίτσερ 3 για pc την έχετε;Α ναι;Ωραία, τυλίχτε μου μία!  :ph34r:

 

Ακόμα δεν έχω κάτσει να ασχοληθώ σοβαρά και δεν ξέρω πότε θα το κάνω γιατί θέλω να του αφιερώσω χρόνο και να μην παίζω μια ώρα τη βδομάδα.Οπότε μέχρι τώρα μόνο χαζεύω το περιβάλλον και την εναλλαγή μέρας-νύχτας, τρέχω πέρα-δώθε και σκοτώνω αν βρω και τίποτα που μπορώ.Αλλά έχω να πω ότι πρέπει να έχω φάει ήδη ένα 5ωρο μόνο χαζεύοντας.Εντυπωσιακά τα γραφικά του και ο κόσμος του, φοβερή η μουσική του και απίστευτες επιδόσεις.Στα 1440 η 290 το παίζει άνετα (για μένα, 40+ δηλαδή) με όλα ultra χωρίς hairworks και με άλλα 10 fps με grass density/distance στο high.Γενικά το παίζει εντελώς αεράτα, ενώ δεν το περίμενα γιατί για έναν περίεργο λόγο τα benches τη βγάζουν πολύ χαμηλότερα.

Τα δέντρα εξακολουθούν να μου τη δίνουν, το animation μου φαίνεται ήδη στο 5ωρο το συνήθισα.Συνολικά νομίζω θα είναι επικό!  :-D

 

Α, ξέχασα να ρωτήσω, η συλλεκτική δε συνοδεύεται από κανένα expansion έτσι;Τα παίρνεις ξεχωριστά αυτά μεταγενέστερα, σωστά;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bigiς πριν κανα 20ημερο: άντε ρε με τους μλκς τους Πολωνούς.Σιγά μην τους δώσω 60€ day one.Θα το πάρω σε προσφορά στα 15€ είτε μόνο του είτε με τα expansions.Δε φτάνει που μας ανακοινώνουν expansions από πριν, ρίχνουν τα γραφικά, μπλα, μπλα, μπλα...

 

bigiς προχθές: ναι, γεια σας, τη συλλεκτική του γουίτσερ 3 για pc την έχετε;Α ναι;Ωραία, τυλίχτε μου μία!  :ph34r:

Ακριβώς σαν να βλέπω τον ευατό μου  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν το εχει πει καποιος αλλος, αλλα βρηκα κατα τυχη 1 ποτο που μπορεις να κανεις επαναφορά ολες της δεξιότητες και σωθηκα ετσι γιατι ειχα βαλει ποντους καπου τσαμπα.Το ποτο ειναι στη πολη Novigrad για οποιον το ψαχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

εγώ πάλι δεν είμαι, έχω 2 days 5 ώρες played και

είμαι skelli, τώρα έπιασα το main quest στα νησιά. μέχρι τώρα γύριζα και έτρωγα ice giants :P

 

 

skelli πάντως, εκεί πρέπει να δείχνει πολυ το γουνικό, όλοι με μία μινκ φορετή είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν το εχει πει καποιος αλλος, αλλα βρηκα κατα τυχη 1 ποτο που μπορεις να κανεις επαναφορά ολες της δεξιότητες και σωθηκα ετσι γιατι ειχα βαλει ποντους καπου τσαμπα.Το ποτο ειναι στη πολη Novigrad για οποιον το ψαχνει.

Έχω δύο για καβάντζα

Είμαι κοντά στον τερματισμό, άντε να βγει το patch επιτέλους..

Και γω αυτό περιμένω και δε μπορώ να κάνω quests γιατί μετά από που θα πάρω exp.. Έχω μαζέψει όλο τον Witcher εξοπλισμό από κάθε κατηγορία και δε μπορώ να τα φορέσω το κερατό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος και εγώ πριν από λίγες μέρες. 34 lvl ήμουν στο τέλος δεν ξέρω πόσο έχασα από το xp bug αλλά δίκαιο έχουν πως δεν επιηρεάζει πολύ την πορεία του παιχνιδιού εκτιμώ. Παρήγγειλλα και τα expansions.

 

Από το instantgaming το είχα πάρει εγώ 30 ευρώ για πιο λόγο να το πάρεις μέσω steam ακριβότερα κερδίζεις κάτι περισσότερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι 30 και θα 'μουν σίγουρα 32-33 αν δεν υπήρχε το XP bug, anyway, σήμερα θα φτιάξω τα Mastercrafted Feline Swords να πέφτει πετσόκομμα και όταν πάω 31 και την armor. Τα μόνα side quests που δεν έχω κάνει είναι αυτά με τις κάρτες, και δεν ξέρω αν υπάρχουν και άλλα quests στα ερωτηματικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι 30 και θα 'μουν σίγουρα 32-33 αν δεν υπήρχε το XP bug, anyway, σήμερα θα φτιάξω τα Mastercrafted Feline Swords να πέφτει πετσόκομμα και όταν πάω 31 και την armor. Τα μόνα side quests που δεν έχω κάνει είναι αυτά με τις κάρτες, και δεν ξέρω αν υπάρχουν και άλλα quests στα ερωτηματικά..

Υπάρχουν κάποια.

Εγώ είμαι 24 και τα lvl του quest ειναι 17. Απο xp δεν παίρνω τίποτα. Κάνω τα quest lvl 34 για να πω ότι παιρνω κάτι σκοτώνοντας τα τέρατα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαμώ το κερατό μου !! Εν τω μεταξύ δε μπορώ να μιλήσω σε 2 NPCs που έχουνε quest. Μια χωριάτισσα στο σπίτι της λίγο έξω από το Oxenfurt και σε ενα ιερέα στη Skellige

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...