Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε σεις οταν φτιαχνεις ενα potion ας πουμε το swallow ως παραδειγμα κ το καταναλωνεις, υστερα που ας πουμε πλεον ειναι 0/3 το γεμιζεις??κ αν ναι πως?

ρωταω γιατι εγω αναγκαζομαι μολις ειναι στο 0 να κανω unequip->drop και να φτιαχνω αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρέπει να έχεις μαζί σου αλκοόλ (πχ alchotest) και όταν κάνεις meditate τουλάχιστον μια ώρα σου χρησιμοποιεί ένα μπουκάλι αλκοόλ και σου fullάρει τα πάντα. Potion, Decotions, Oil και μπόμπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ρε σεις οταν φτιαχνεις ενα potion ας πουμε το swallow ως παραδειγμα κ το καταναλωνεις, υστερα που ας πουμε πλεον ειναι 0/3 το γεμιζεις??κ αν ναι πως?

ρωταω γιατι εγω αναγκαζομαι μολις ειναι στο 0 να κανω unequip->drop και να φτιαχνω αλλο...

 

Meditate. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το main το τελειωσες ;

 

Όχι, θα κάνω όλα τα side quests πρώτα και μετά. Πάντως πολύ αργά ανεβαίνουν τα levels πλέον, παρατηρώ ότι κάποια quests δεν δίνουν καθόλου XP όμως, πρέπει να βγει το patch που το διορθώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις το main και εισαι 25 λεβελ ; παρα πολυ καλα ανετα σου δινει αλλα 10 αυτο . παντως απο ενα σημειο και μετα οντως ανεβαινεις δυσκολα το θεωρω απιθανο να φτασει καποιος το μαξ που ειναι 70 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες το πήρα από δυο διαφορετικούς που διαφημίζανε steam κλειδιά, στείλανε GOG, μαρτύρησα να πάρω refund. 

Τώρα η θα σκάσω 50 ευρώ να το πάρω η αν είναι να περιμένω κανένα μήνα να πέσει η τιμή του... τουλάχιστον να πάει 35 ευρώ.

 

να περιμένω η δεν υπάρχει ελπίδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις το main και εισαι 25 λεβελ ; παρα πολυ καλα ανετα σου δινει αλλα 10 αυτο . παντως απο ενα σημειο και μετα οντως ανεβαινεις δυσκολα το θεωρω απιθανο να φτασει καποιος το μαξ που ειναι 70 

 

70 χωρίς trainer δεν πας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις το main και εισαι 25 λεβελ ; παρα πολυ καλα ανετα σου δινει αλλα 10 αυτο . παντως απο ενα σημειο και μετα οντως ανεβαινεις δυσκολα το θεωρω απιθανο να φτασει καποιος το μαξ που ειναι 70 

Δεν μπορει ολο και καποια main θα εχει κανει. Εγω ειμαι level 15 και συνεχιζω, Το επομενο main που πρεπει να κανω ειναι το πρωρο που θελει level 16 και για αυτο κανω τωρα side για να μαζεψω ποντους να παω level 16 και μεταν α συνεχισω τα main

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να έχεις μαζί σου αλκοόλ (πχ alchotest) και όταν κάνεις meditate τουλάχιστον μια ώρα σου χρησιμοποιεί ένα μπουκάλι αλκοόλ και σου fullάρει τα πάντα. Potion, Decotions, Oil και μπόμπες.

 

ελα ρε συ ετσι γινεται??

αρα επειδη εχω κανει το ιδιο κ στις μπομπες(unequip and drop) την εχω πατησει...αντε να ξαναβρω τα στοιχεια που φτιαχνονται οι μπομπες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η καρτα μου το εχει το παιχνιδι για ultra στα 1080?

εγω ολα Ultra κ με Haiworks on αλλα με x4 το hairworks AA και στο CCC το tessalation το εχω x8 + sweeftx το παιχνιδι τρεχει avg 40+.πεφτει κ στα 32-35 σε πολυ βαριες περιοχες.την καρτα την εχω stock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...