Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παίδες δεν ξέρω πως το κάνετε, αλλα είμαι ακόμα ούτε στη μέση και πλησιάζω τις 100 ώρες.

 

Εκτός κι αν δεν διαβάζετε τίποτα (βιβλία κλπ), κάνετε σκιπ παντού κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδε κανείς διαφορά με τους νέους beta της AMD;

Δε με εντυπωσιάζουν..

 

Επίσης για κάποιο λόγο σε αυτό το παιχνίδι έχω χειρότερη ποιότητα εικόνας μέσω hdmi στη τηλεόραση από ότι στο μόνιτορ και αυτό με προβληματίζει

 

Δε θυμάμαι αν αυτό μου το έκανε και με τους προηγούμενους οδηγούς γιατί έπαιζα κυρίως στο μόνιτορ

 

Θα τρεξω και κάνα GTA που το έπαιξα όλο στη τηλεόραση να δω αν είναι γενικευμένο το φαινόμενο άρα είναι θέμα driver

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υπάρχει κάποιος να με επιβεβαιώσει πως τα Troll που βρήκα σε μια σπηλιά στην Skellige που έτρωγαν κρεμμύδια , έκλαναν την ώρα της μάχης ή ήταν της φαντασίας μου !??? :D :D

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υπάρχει κάποιος να με επιβεβαιώσει πως τα Troll που βρήκα σε μια σπηλιά στην Skellige που έτρωγαν κρεμμύδια , έκλαναν την ώρα της μάχης ή ήταν της φαντασίας μου !??? :D :D

 

έχουν να κάνουν τα κρεμμύδια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υπάρχει κάποιος να με επιβεβαιώσει πως τα Troll που βρήκα σε μια σπηλιά στην Skellige που έτρωγαν κρεμμύδια , έκλαναν την ώρα της μάχης ή ήταν της φαντασίας μου !??? :D :D

 

Nope                        

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι, αν και μερικές φορές κάποιοι έχουν όρεξη για μπλα μπλα και κουράζουν. Btw, με το patch 1.04 αύξησαν το αρνητικό Lod Bias κάνοντας την εικόνα ακόμα πιο crisp, οπότε με High Sharpening έχει υπερβολικό crispness, το έριξα στο Low προσωπικά. Και το preset του K-Putt'e αναβαθμίστηκε στην έκδοση 1.3: Επίσης, κάθε φορά που βάζετε ένα νέο patch, το HairWorksMSAA είναι και πάλι στο 8x, πρέπει να το αλλάζετε κάθε φορά.

 

https://sfx.thelazy.net/games/preset/3691/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...