Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ορίστε.. Πήρε έναν επεξεργαστή 70 ευρώ (και μια ψυκτρούλα 20 ευρώ για να τον πάει στα 4.4), μια μητρική 60 και μια κάρτα 150 και έχει τα 30+ fps μόνιμα.. με τις ρυθμίσεις να είναι 1080p, με κάποια medium, άλλα high και άλλα ultra και ησύχασε..

 

Κύριος..!  :-D

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AMD 15.5 beta 

 

AMD Radeon™ The Witcher 3 – Wild Hunt beta driver

 

 

Επιτελους

οι πεθαμένοι ξύπνησαν!

 

This driver release is recommended for The Witcher 3 - Wild Hunt and Project Cars.

Όπως γράφουν ετοιμάζεται και ο κανονικός driver...ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΠΩ μεγαλεία,εγω βάζω στοίχημα στους 8 μήνες θα βγει ο κανονικός!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε.. Πήρε έναν επεξεργαστή 70 ευρώ (και μια ψυκτρούλα 20 ευρώ για να τον πάει στα 4.4), μια μητρική 60 και μια κάρτα 150 και έχει τα 30+ fps μόνιμα.. με τις ρυθμίσεις να είναι 1080p, με κάποια medium, άλλα high και άλλα ultra και ησύχασε..

 

Κύριος..!  :-D

 

κοιμηθηκες νωρις τελικα χαχχα,

Λεω να φτιαξω και εγω κανα τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να σου στείλω πριν λίγο για να κάνεις ένα τέτοιο αλλά σκέφτηκα ότι έχεις τα άλλα parts και κάθονται και ίσως κάνεις κάτι με αυτά.

 

Πάντως, πλάκα έχει. Συνολικά ο τύπος με 400 ευρώ μπορεί και παίζει παιχνίδια. Έχει και άλλα βίντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 7970 CrossFire βελτιωθηκαν αρκετα οι επιδοσεις. Πλεον με ολα ultra εκτος apo Shadows, Grass Density και Foliage Visibility στο High και με ενεργοποιημενο το HairWorks εχει μεσο ορο 69FPS

 

 

post-79694-0-31034100-1432868907_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι πεθαμένοι ξύπνησαν!

 

This driver release is recommended for The Witcher 3 - Wild Hunt and Project Cars.

Όπως γράφουν ετοιμάζεται και ο κανονικός driver...ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΠΩ μεγαλεία,εγω βάζω στοίχημα στους 8 μήνες θα βγει ο κανονικός!

 

Αν τον περάσω, λες να έχω πρόβλημα με τον gta v ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον Noobaδικη ερώτηση, αλλά εγω θα ρωτήσω...

 

Επειδή προτείνετε γενικά να υπάρχει v-syn σε 60 ή έστω 30, αν επιλέξω εγω να συγχρονίζω π.χ. με το RTSS στα 45 ή 50 ή όπου αλλού θέλω, θα χάσω σε smoothness συγκριτικα με τα 30 ή 60?

 

Θα χω αυτα τα πως τα λένε tearing και τέτοια?  :wacko:  :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...