Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ Gwent κάρτα!!

 

 

soB4vi7.png

 

 

Υ.Γ. Τις κατουράει όλες!!

Λείπει το special power : instantly kills all snakes in the battlefield. :-D

Jimy δεν τραβά καθολου αυτος ο επεξεργαστης

 

εγώ με i7 920 και 770 παιζω 60/45 fps με high και δυο τρια medium

Εϊσαι με ανοιχτές τρίχες?

Μου κάνει εντύπωσει γιατί ενώ έχουμε την ίδια κάρτα ,έγω με το 1.03 patch τα είχα όλα ulra εκτος απο τις 2 γνωστές επιλογές σε high χωρίς τρίχες και έτρεχα γύρω στα 50+ fps. Μαζί με το reshade του Κ-putt .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία 7970 έχω, οπότε ξέρω ότι το παιχνίδι θα παίζει locked 30s και δεν το θέλω. Θα περιμένω να βγούν οι νέες κάρτες, να στρώσει και το παιχνίδι με μερικές δεκάδες patches και mods και θα πράξουμε μετά αναλόγως.

 

Με το preorder από το amazon ήρθε μόνο το παιχνίδι στο κουτί του. Η ζελατίνα δεν σχίστηκε, οπότε δεν ξέρω αν έχει μέσα κάτι έξτρα..

Από πού βγάζεις το συμπέρασμα ότι θα παίζεις locked 30? Εγώ με μια 7950 σίγουρα δε παίζω τόσο χαμηλά πάντως.

 

Δεν είναι βαρύ το παιχνίδι σαν τα εκτρωματα της ubisoft, ούτε θέλει δυνατό επεξεργαστή όπως για παράδειγμα το GTA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί το ξέρω, αλλά αυτό το παιχνίδι θέλω να το παίξω όσο καλύτερα γίνεται.

 

Ίσως να το παίξω πρώτο Playthrough με την 7970 και μετά με όποια κάρτα κάνω αναβάθμιση........

 

Μπα. Θα κάνω αναβάθμιση και μετά θα το παίξω :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βαρύ παιχνίδι είναι, αλλά πράγματι ρίχνει περισσότερο βάρος στην κάρτα από το GTA και σαφώς λιγότερη επεξεργαστική δύναμη CPU.

Επεξ/σία από seithan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά είναι αστείο σε ένα game με άπειρους διαλογους να ακούς τα ίδια και τα ίδια από τα NPCs και στην μάχη ο Geralt να έχει μονο μια ατάκα..."come closer".

Εντωμεταξύ τρέχει σε priority below normal...wtf?! Επίσης στο Novigrad σε μερικούς δρόμους έχω stuttering ενώ πουθενά αλλου στο game...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και έπιασα για τα καλά το Gwent ένα link να κάνει την ζωή σας ευκολότερη (? εμένα πιο δύσκολη την έκανε γιατί ξεκίνησα τα πέρα δώθε) 

 

Locations Spoiler. 

http://imgur.com/a/Lk5aP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί το ξέρω, αλλά αυτό το παιχνίδι θέλω να το παίξω όσο καλύτερα γίνεται.

 

Ίσως να το παίξω πρώτο Playthrough με την 7970 και μετά με όποια κάρτα κάνω αναβάθμιση........

 

Μπα. Θα κάνω αναβάθμιση και μετά θα το παίξω :-D :-D :-D

 

Μια χαρα ειναι ρε η 7970!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο δεν μου ανοίγει το Novigrad region για να πάω εκεί, το πατάω και με βγάζει στο No Man's Landing..Όλα τα άλλα τα ανοίγει, τι γίνεται τώρα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Ντάξει πήγα σε άλλο region και έστρωσε..


Geralt Holmes έπρεπε να τον λένε με τέτοιο investigation πάντως :D Έχω κάνει κάμια 45αριά quests so far(Μαζί με Contracts) και δείχνει να έχει μπόλικο πράγμα ακόμη. Ένα από τα hair styles πάντως τον κάνει σαν τον Dante.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...