Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βλεπω παντως να τρωει Delay το MGS κυριως λογω των τελευταιων νεων με Kojima,Silent Hills και Konami. Μακαρι να μην γινει βεβαια και να βγει Σεπτεμβριο αλλα ολα να τα περιμενουμε.

Δεν παιζει με καμια αυτο(ο  kojima θελει να τελιωνει γρηγορα με τους κομπλεξικους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσον αφορα το Xenoblade σε μισω αφανταστα. Ψαχνω την εκδοση για Wii και δεν την βρισκω πουθενα ρε γμτ απο Ελλαδα :cry:  :cry: (δεν θελω να μπλεκω με εξωτερικο).

 

Για το W3 αφου Crossfire 7970 δεν εχεις και δεν παιζεις σε 1080p???Τι να παιξεις το παιχνιδι οπως πρεπει?

Ασε που ειδες τι εγινε με το Downgrade και με τα γραφικα ποσο απεχουν απο κονσολες για να πεις οτι ειναι το παιχνιδι που αξιζει να τα σκασεις χοντρα για ακριβη καρτα γραφικων :P

Τελος ειπες οτι το πηρες Retail απο Amazon,δωρακι Pre order οπως Steelbook case ή το Medallion σου εστειλε???

 

Μία 7970 έχω, οπότε ξέρω ότι το παιχνίδι θα παίζει locked 30s και δεν το θέλω. Θα περιμένω να βγούν οι νέες κάρτες, να στρώσει και το παιχνίδι με μερικές δεκάδες patches και mods και θα πράξουμε μετά αναλόγως.

 

Με το preorder από το amazon ήρθε μόνο το παιχνίδι στο κουτί του. Η ζελατίνα δεν σχίστηκε, οπότε δεν ξέρω αν έχει μέσα κάτι έξτρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το είχα προπαραγγείλει από το YOU.GR αλλά δεν είχε μέσα ούτε τη μεταλλική θήκη ούτε το μενταγιόν. Μπορώ να τα ζητήσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα επειδη με κουρασανε τα σκαμπανευασματα των fps αποφασισα να παιξω locked 30 με ολα ultra εκτος απο hairworks. Μπορω να πω πως το συνηθισα κι ολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχα καταλάβει καλα απο αυτα που λεγανε οταν έψαχνα το μπρελόκ, steelbook ή μπρελόκ επαιρνες αν ειχες κανει preorder και αν θα το υποστηρίζε αυτο το μαγαζί και για συγκεκριμένο αριθμό τεμαχίων.. Οποτε μαλλον απο τοτε που βγήκε δεν παιζει σε κανενα μαγαζι αυτα τα bonus δωρα, δυστυχώς.

 

I other news

Benchies απο Digital Foundry

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-the-best-pc-hardware-for-the-witcher-3

 

 

Εμενα επειδη με κουρασανε τα σκαμπανευασματα των fps αποφασισα να παιξω locked 30 με ολα ultra εκτος απο hairworks. Μπορω να πω πως το συνηθισα κι ολας

Εχεις και περίεργο combo εσυ με τον phenom +970,παρολαυτα το ίδιο εχω κανει εγω στα 1440p, κλειδωμένο 30αρι, Hairworks On+Shadows και Grass Voliage High, rest Ultra.

Οπως έδειξαν τα benchies του DF, μπορεί να εχει καλο average αλλα οι βουτιές σου θα οφείλονται στο cpu σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το public έχει κάποια τελυεταία κομμάτια collector's edition για pc όποιος ενδιαφέται. Εγά παράγγειλα ένα αλλά θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας, οπότε δεν ξέρω ακόμα εάν θα παραλάβω. 

 

http://www.public.gr/product/gaming/games/pc-games/the-witcher-3:-wild-hunt-collectors-edition-pc-game/prod6270009pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαντήστε και σε μένα :(

 

τρελό poll

 

Triss VS Yennefer

 

 

Το πρήξιμο, γκρίνια, judgemental look κλπ τα έχουμε real life, δε θέλουμε και σε game. Triss και τα μυαλά στα κάγκελα.

 

Btw έχω αυτή την αίσθηση ότι κάτι δε πάει καλά με την Yen. Έχω αρχίσει ήδη να έχω θεωρία δικιά μου, αν και τραβηγμένη.

 

"Η Yen είναι τόσο πολύ drunk with power και έχει κάνει συμφωνία με το Wild Hunt να είναι Ruler αυτού του plane και θέλει την Ciri μόνο και μόνο για τα travel abilitites μεταξύ των κόσμων/παράλληλων σύμπαν. Περιμένω στο τέλος προδοσία και ή να σκοτώσει την Ciri ή τον Gerald"

 

 

Κατά τ'άλλα το παιχνίδι είναι απλά το καλύτερο RPG ever made. Και είχα αφήσει το Gwen, τώρα που το ξεκίνησα, άντε βόλτα παντού για να πάρω κάρτες...

 

3 μέρες σερί απλά ξυπνάω, παίζω Witcher κοιμάμαι, και πάω να δώσω κανά μάθημα. Αύριο δίνω Ναυτικό Δίκαιο, ας λιώσουμε λοιπόν στο Gwen :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Το πρήξιμο, γκρίνια, judgemental look κλπ τα έχουμε real life, δε θέλουμε και σε game. Triss και τα μυαλά στα κάγκελα.

 

Btw έχω αυτή την αίσθηση ότι κάτι δε πάει καλά με την Yen. Έχω αρχίσει ήδη να έχω θεωρία δικιά μου, αν και τραβηγμένη.

 

"Η Yen είναι τόσο πολύ drunk with power και έχει κάνει συμφωνία με το Wild Hunt να είναι Ruler αυτού του plane και θέλει την Ciri μόνο και μόνο για τα travel abilitites μεταξύ των κόσμων/παράλληλων σύμπαν. Περιμένω στο τέλος προδοσία και ή να σκοτώσει την Ciri ή τον Gerald"

 

 

Κατά τ'άλλα το παιχνίδι είναι απλά το καλύτερο RPG ever made. Και είχα αφήσει το Gwen, τώρα που το ξεκίνησα, άντε βόλτα παντού για να πάρω κάρτες...

 

3 μέρες σερί απλά ξυπνάω, παίζω Witcher κοιμάμαι, και πάω να δώσω κανά μάθημα. Αύριο δίνω Ναυτικό Δίκαιο, ας λιώσουμε λοιπόν στο Gwen :lol:

Ελπίζω να μην παιχτεί κάτι τέτοιο  :fear: . Γενικά το παιχνίδι είναι τέλειο!

 

Έκανα το λάθος και πήγα Skellige κατευθείαν και δεν έκανα το quest που βοηθάς τους mage να φύγουν .....Να μην πολυλογώ έγιναν κάποια πράγματα με την Υen στην Skellige και μετά που γύρισα στην Novigrad και έκανα το quest με την Triss την άφησα να φύγει είπα να το παίξω πιστός :P . Αν δεν είχα πάρει αυτό τον δρόμο την Triss θα επέλεγα

 

Επεξ/σία από Cowboyfromhell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...