Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά δοκίμασα και τα 1440@24" (το VSR στην 7950 μου @Win7x64) και είναι πανέμορφο γμτ...αλλά με τις ίδιες ρυθμίσεις πέφτω στα 28-31 σε ανοικτούς χώρους, >45 σε κλειστούς.

 

Θα κλείσω τον Τρύφωνα και αν είναι playable θα το κρατήσω (μαζί με τις όποιες βελτιστοποιήσεις από patch και λοιπά), αλλιώς 1080 με βαριά (πλέον) καρδιά (περισσεύει σε κάποιον μια 7950<100€ ή μια 290Χ στα 200?).

 

Μετά από 1-2 ωρίτσες στο νέο χάρτη, μετά τον φραγκοξεφτίλα βασιλιά, παραμένω στα 1440, μόνο με τις τρίχες κλειστές σε σχέση με ότι είχα στα 1080) και αξίζει!

 

Κρατάω πάνω από 40 πλέον και στους εξωτερικούς (1.04 ευχαριστούμε) και με όσα κολπάκια βγάζετε εδώ γίνετε όλο και καλύτερο.

 

Επόμενο ζήτημα, να βρω χρόνο!

 

1 -1.5 ώρα το πολύ και αυτό όχι κάθε μέρα είναι λίγη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετά από 1-2 ωρίτσες στο νέο χάρτη, μετά τον φραγκοξεφτίλα βασιλιά, παραμένω στα 1440, μόνο με τις τρίχες κλειστές σε σχέση με ότι είχα στα 1080) και αξίζει!

 

Κρατάω πάνω από 40 πλέον και στους εξωτερικούς (1.04 ευχαριστούμε) και με όσα κολπάκια βγάζετε εδώ γίνετε όλο και καλύτερο.

 

Επόμενο ζήτημα, να βρω χρόνο!

 

1 -1.5 ώρα το πολύ και αυτό όχι κάθε μέρα είναι λίγη!

Και εγω μια απο τα ιδια.Περιμενω πως και πως να ερθει τωρα το 3ημερο να το τιμησω αναλογως γιαυτο και δεν εχω γραψει ως τωρα κατι περι gameplay για το παιχνιδι :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι ρε, είναι παιχνίδι που πρέπει να ρίξεις ώρες.

Για αυτό και εγώ το σταμάτησα και θα το παίξω μετά το καλοκαίρι έχουμε μουχλιάσει όλο τον χειμώνα μπροστά σε μία οθόνη :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι παιχνίδι που παίζεται σιγά σιγά, σαν να κάνεις έρωτα με παρ8ένα ή να πίνεις παλιό κρασί :)

 

Δεν πέρνει βιασύνες γιατί είναι πραγματικά τεράστιο. Και πές οτι το βάζεις μπρός και το λιώνεις. Και τελειώνει. Και μετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι παιχνίδι που παίζεται σιγά σιγά, σαν να κάνεις έρωτα με παρ8ένα ή να πίνεις παλιό κρασί :)

 

Δεν πέρνει βιασύνες γιατί είναι πραγματικά τεράστιο. Και πές οτι το βάζεις μπρός και το λιώνεις. Και τελειώνει. Και μετά;

 

https://www.youtube.com/watch?v=2YChL6tQvcY

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουμε γκέιμς πολλά φέτος, αυτό και το Batman είναι..Και το MGS V μετά όοοοταν βγει..

Βλεπω παντως να τρωει Delay το MGS κυριως λογω των τελευταιων νεων με Kojima,Silent Hills και Konami. Μακαρι να μην γινει βεβαια και να βγει Σεπτεμβριο αλλα ολα να τα περιμενουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση παιδες ...το 1.04 κραταει τα saves?

 

Κανονικα. Το save του 1.04 δεν μπορει να διαβαστει απο μικροτερη εκδοση. Απο μεγαλυτερη μπορει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ο μόνος που εχω καταναλώσει κατα λάθος ενα σωρό consumables όταν παω να καβαλήσω το άλογο απο συνήθεια που με το F μπαίνεις στο GTA στα αυτοκίνητα? Χαχαχαχα....  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ο μόνος που εχω καταναλώσει κατα λάθος ενα σωρό consumables όταν παω να καβαλήσω το άλογο απο συνήθεια που με το F μπαίνεις στο GTA στα αυτοκίνητα? Χαχαχαχα....  :-D

Ναι  :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...