Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να απαντουσε και καποιος καλα θα ηταν!να τα πουλαω ολα?

 

 

Μάζευε τα πάντα και πούλα τα. Μην κάνεις craft relic items και magic. Τα relic σπαθιά τα βρίσκεις από δω κι απο κεί που είναι καλύτερα από τα witcher's gear σπαθιά.

 

Επίσης, πούλα τα runestones. Εγώ δε χρησιμοποιώ τίποτα, αφού αλλάζω συνέχεια σπαθιά. Πούλα και pearls αλλά τα runestones νομίζω είναι καλύτερα.

Νομίζω πως ο φίλος RPDrummer σου απαντά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Θα έπρεπε να βγεί και ένα που να αντικαθιστά τη μάλλινη σωβρακοφανέλα του Γκεράλτιου με κάτι πιο εμφανίσιμο. Όλες οι γκόμενες είναι πένα, με τις δαντέλες τους τις κορδελίτσες και τα σιθρού τους και ο βρωμιάρης φοράει την ίδια σωβράκα κάθε φορά  :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε free είναι...τρίχες όμως είναι :P

δεν είμαι αχάριστος,αλλά σιγά που το έκαναν και θέμα για τα 16 free dlc,που είναι τρίχες και skins.. :-D

 

οντως...γενικα το DLC ειναι πολυ παραπλανητικος ορος....Μπορει να ειναι απο αλλαγη χρωματος του μαλλιου της Yennefer η ενα καινουριο item μεχρι κανονικο expansion.....Π.χ φανταστειται να μας εδιναν 16 free DLC σαν του Dark Souls 2...μεχρι και π*πες θα τους καναμε

 

 

ηταν προφανες οτι τα 16 αυτα dlc θα ταν πολυ απλα πραματα,για μενα καναν το αυτονοητο....Βεβαια το πως εχει καταντησει να πληρωνει ο κοσμακης για τοσο απλα πραγματα που πλεον μας φαινεται απιθανο οταν μας τα δινουν τσαμπα,ειναι περα απο καθε λογικη....ακομα ενα σημαδι του ποσο σκατα πηγαινει το gaming industry

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθολου σκατα δεν παει. αλλο πραγμα διχνει αυτο. οτι το gaming INDUSTRY (το λεει η λεξη κιολας) ειναι χρυσωρυχειο

Απλα εκμεταλλεύεται casuals και μπετοπροβατοβλακες που αυξανονται και πληθαίνουν οπως ολες οι καθως πρεπει επιχειρησεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι lvl 15, δεν εχω πιασει ακομα τα main quest στη novigrad,εχω περπατήσει σχεδόν ολο τον χάρτη και εχω παει σε ολα τα ερωτηματικα. Καλα με πάει :Ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω 15 ειμαι κ κοβω βολτες εδω κ εκει σε θησαυρους κτλ γενικα επικρατει ενα χαος στο τι κανω κ προσπαθω να βαλω μια ταξη και να αρχισω να σβηνω quest αλλα παρασυρομαι δεξια αριστερα.Πριν λιγες ωρες ειπα να βαλω μια ταξη εβγαλα ολα τις αποστολες για τις στολες griffin και πλεον μετα απο πολυ φαρμιγκ εβγαλα ολο το σετ κ στα σπαθια παντου κ την enchanced εκδοση λογικα μεχρι να βρω καλυτερα recipies θα πορευτω με αυτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω 15 ειμαι κ κοβω βολτες εδω κ εκει σε θησαυρους κτλ γενικα επικρατει ενα χαος στο τι κανω κ προσπαθω να βαλω μια ταξη και να αρχισω να σβηνω quest αλλα παρασυρομαι δεξια αριστερα.Πριν λιγες ωρες ειπα να βαλω μια ταξη εβγαλα ολα τις αποστολες για τις στολες griffin και πλεον μετα απο πολυ φαρμιγκ εβγαλα ολο το σετ κ στα σπαθια παντου κ την enchanced εκδοση λογικα μεχρι να βρω καλυτερα recipies θα πορευτω με αυτα.

Πως περνεις τις  στολες griffin ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις ηλεκτρονικη παραγγελια στο oloerwthseiskaneis.gr και στις στελνουν με δωρεαν μεταφορικα στο σπιτι σου.  :-D

 

Περα απο την πλακα, πρεπει να βρεις ολα τα schematics και μετα να τις craftαρεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι σου απαντησε το παιδι πρεπει να βρεις τα recipies εγω απο οσο θυμαμαι αγορασα κατι maps για αυτους τους θησαυρους σε κατι blacksmith και μαγαζια αλλα δεν θυμαμαι που και μετα μου ξεκλειδωσε το quest για να βρω τα recipies που ειναι διασκορπισμενα στο χαρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόλις ήρθαν τα μωρά μου! Το καλό με το preorder του amazon είναι ότι έχεις το παιχνίδι στα χέρια σου πρίν από όλους :-(

 

 

IMG_20150527_193404515_zpsjn2kw7hn.jpg

 

Το Xenoblade είναι το πιό αγαπημένο μου παιχνίδι ever, ενώ το Witcher το τελευταίο μέρος της πιό αγαπημένης μου σειράς RPG.

 

Αλλά, καθότι το είπα ότι το Witcher θα καθορίσει τον υπολογιστή μου, μιάς και θέλω να το παίξω όπως πρέπει, θα μείνει στη ζελατίνα του μέχρι να βγεί η 980Ti και η 390Χ και αποφασίσουμε ποιά από τις 2 θα αγοράσουμε...

 

Μέχρι εκείνη τη στιγμή θα μας κρατήσει συντροφιά το Xenoblade στο 3DS.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόλις ήρθαν τα μωρά μου! Το καλό με το preorder του amazon είναι ότι έχεις το παιχνίδι στα χέρια σου πρίν από όλους :-(

 

 

IMG_20150527_193404515_zpsjn2kw7hn.jpg

 

Το Xenoblade είναι το πιό αγαπημένο μου παιχνίδι ever, ενώ το Witcher το τελευταίο μέρος της πιό αγαπημένης μου σειράς RPG.

 

Αλλά, καθότι το είπα ότι το Witcher θα καθορίσει τον υπολογιστή μου, μιάς και θέλω να το παίξω όπως πρέπει, θα μείνει στη ζελατίνα του μέχρι να βγεί η 980Ti και η 390Χ και αποφασίσουμε ποιά από τις 2 θα αγοράσουμε...

 

Μέχρι εκείνη τη στιγμή θα μας κρατήσει συντροφιά το Xenoblade στο 3DS.

Οσον αφορα το Xenoblade σε μισω αφανταστα. Ψαχνω την εκδοση για Wii και δεν την βρισκω πουθενα ρε γμτ απο Ελλαδα :cry:  :cry: (δεν θελω να μπλεκω με εξωτερικο).

 

Για το W3 αφου Crossfire 7970 δεν εχεις και δεν παιζεις σε 1080p???Τι να παιξεις το παιχνιδι οπως πρεπει?

Ασε που ειδες τι εγινε με το Downgrade και με τα γραφικα ποσο απεχουν απο κονσολες για να πεις οτι ειναι το παιχνιδι που αξιζει να τα σκασεις χοντρα για ακριβη καρτα γραφικων :P

Τελος ειπες οτι το πηρες Retail απο Amazon,δωρακι Pre order οπως Steelbook case ή το Medallion σου εστειλε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...