Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω την εντυπωση οτι ειναι αρκετά πιο 'γεματο' παιχνίδι απο το DAI.

 

Δεν υπάρχει σύγκριση ανάμεσα στα δύο, το Inquisition είναι ένα μεγάλο checklist.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι ειναι αρκετά πιο 'γεματο' παιχνίδι απο το DAI.

Είναι. Έχω παίξει γύρω στις 70 ώρες TW3 χωρίς να έχω πάει καν στα νησιά και 77 στο Inquisition έχοντας τερματίσει το main story και κάνοντας εξερεύνηση μετά από αυτό, δεν έχουν καμια σχέση τα δυο και όπως είπαν μερικοί στο θέμα του DA:Ι ήταν τυχερό που έφαγε delay το The Witcher.

 

Εγώ άμα ήμουν η Bioware θα έπαιζα το The Witcher και θα έπαιρνα μαθήματα και θα κρατούσα σημειώσεις, όπως και οποιοσδήποτε θέλει να βγάλει rpg μετά από το TW3.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

captureidoqw.png

 

dlc, θα βγαζουν 2 κάθε εβδομάδα

p4ss1 haircut γιατί δεν βγάζουν με dlc?

νταξ τραγικά είναι αυτά,και πάλι καλά που τα δίνουν free..

Τουλάχιστον εγώ δεν τα δίνω σημασία καν

Ελπίζω το SP να είναι πιο δυνατό,πολύ πιο δυνατό σε υλικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Finisher addendum

το ότι κόβουμε πράγματα όμως (στην μέση, κεφάλια, χέρια, etc) χωρίς finisher, αποζημιώνει  για το ότι δεν έχουμε τόσα finishers.

 

Γιατί από την μία και gore έχουμε (που δεν είχε το 2 αν θυμάμαι καλά) και από την άλλη, αν κόψεις κάποιον στην μέση και με το ίδιο slash ξεκινήσει finisher στον δίπλα του...badass. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα qte του 2 προτιμώ το combat στο 3. Ναι δεν έχει τόσα finisher αλλα τους πετσοκόβει όλους anyway :D

 

p4ss1 haircut γιατί δεν βγάζουν με dlc?

νταξ τραγικά είναι αυτά,και πάλι καλά που τα δίνουν free..

Τουλάχιστον εγώ δεν τα δίνω σημασία καν

Ελπίζω το SP να είναι πιο δυνατό,πολύ πιο δυνατό σε υλικό!

Free είναι, καλο είναι να μην γκρινιάζουμε και για τα free dlc σε παιχνίδι που δεν έχει DRM... Τα 2 expansion θα έχουν συνολική διάρκεια 30 ώρες και μια νέα περιοχή, αν είναι στο επίπεδο του βασικού παιχνιδιού (που θα είναι) σίγουρα θα αξίζουν και το τελευταίο cent.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα qte του 2 προτιμώ το combat στο 3. Ναι δεν έχει τόσα finisher αλλα τους πετσοκόβει όλους anyway :D

 

 

Free είναι, καλο είναι να μην γκρινιάζουμε και για τα free dlc σε παιχνίδι που δεν έχει DRM... Τα 2 expansion θα έχουν συνολική διάρκεια 30 ώρες και μια νέα περιοχή, αν είναι στο επίπεδο του βασικού παιχνιδιού (που θα είναι) σίγουρα θα αξίζουν και το τελευταίο cent.

βρε free είναι...τρίχες όμως είναι :P

δεν είμαι αχάριστος,αλλά σιγά που το έκαναν και θέμα για τα 16 free dlc,που είναι τρίχες και skins.. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

βρε free είναι...τρίχες όμως είναι :P

δεν είμαι αχάριστος,αλλά σιγά που το έκαναν και θέμα για τα 16 free dlc,που είναι τρίχες και skins.. :-D

 

Έχεις ξεχάσει το horse armor του Oblivion, ε; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με ποιον τροπο βγαζετε gold???Επισης να κραφταρω αντικειμενα η τζαμπα το κανω?

τί έγινε σε λούπα έχεις πέσει εσύ ή μας γράφει κανονικά όταν σου λέμε τί να κάνεις; :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τί έγινε σε λούπα έχεις πέσει εσύ ή μας γράφει κανονικά όταν σου λέμε τί να κάνεις; :-(

Να απαντουσε και καποιος καλα θα ηταν!να τα πουλαω ολα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
 

Να απαντουσε και καποιος καλα θα ηταν!να τα πουλαω ολα?

 

Μάζευε τα πάντα και πούλα τα. Μην κάνεις craft relic items και magic. Τα relic σπαθιά τα βρίσκεις από δω κι απο κεί που είναι καλύτερα από τα witcher's gear σπαθιά.

Επίσης, πούλα τα runestones. Εγώ δε χρησιμοποιώ τίποτα, αφού αλλάζω συνέχεια σπαθιά. Πούλα και pearls αλλά τα runestones νομίζω είναι καλύτερα.

 

 

Όχι δεν βγάζεις, πιο πολλά θα δώσεις να τα φτιάξεις!

 

 

Εγω απ οσο υπολογισα πιο πολλα βγαζεις οταν κανεις repair πρωτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...