Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί τεχνολογικά να μην είναι στα αντίστοιχα επίπεδα του W2, αλλά ως open world rpg νομίζω βάζει ψηλά τον πήχη για το είδος.

Στο δρόμο μου για ένα quest στο Velen συνάντησα ένα κάστρο. Ενεργοποιώ witcher senses και βλέπω κάτι ίχνη. Ώπα λέω, κομμάτι από quest είναι, πάει το χάλασα. Η CDPR όμως δεν είναι Β******* να μου πετάξει απλά ένα "quest completed" για να αποφύγει το broken. Λέει ο Geralt "ίχνη από Wraith, ίσως υπάρχει contract σε κοντινό χωριό". Πήγα εκεί και έμαθα τι συμβαίνει. Τέλος πάντων το contract ολοκληρώθηκε κανονικότατα χωρίς να φανεί χαλασμένη η ιστορία του επειδή το ξεκίνησα ανάποδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπα, καμια φορα μπορεις να κανεις το quest πρωτα και μετα να το δωσεις.

 

π.χ. τυχαια σκοτωσα ενα τερας που σου δινει Trophy. Με το απο το μαζεψε, ειπε ο Geralt: Σε καποιο κοντινο χωριο θα δινουν αμοιβη μαλλον για αυτο το τερας. Οποτε και να το κανεις, απλα σου λεει οτι καπου θα θελαν να γινει αυτο που εκανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπα, καμια φορα μπορεις να κανεις το quest πρωτα και μετα να το δωσεις.

 

π.χ. τυχαια σκοτωσα ενα τερας που σου δινει Trophy. Με το απο το μαζεψε, ειπε ο Geralt: Σε καποιο κοντινο χωριο θα δινουν αμοιβη μαλλον για αυτο το τερας. Οποτε και να το κανεις, απλα σου λεει οτι καπου θα θελαν να γινει αυτο που εκανες.

 

Ναι, ρωτάει για το τέρας ο Geralt και απαντάει μετά όταν τον ρωτάνε για βοήθεια ότι ήδη το σκότωσε.

Νομίζω όμως ότι δεν έχει haggle τότε (όχι πως το χρησιμοποιώ).

 

Έχει φάση να βρίσκεις τυχαία quest, αρκεί το τέρας να μην είναι πολύ μεγαλύτερό σου, οπότε τρέχεις. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είναι πολύ λίγα τα finishers...και ούτε ένα με Signs...QQ!

 

Nice Seithan και εγώ ploughed την Keira, αν και λίγο ήμουν για "not in the mood" αλλα το άσπρο μαλλί won με over! :D

 

Τrue, τα πιο πολλά τα είχε το 2, αλλά επειδή είχε για 1, 2 ή 3 εχθρούς (ανθρώπους, για τέρατα όπως π.χ. harpies σκότωνε μία με το "πετάω το σπαθί" -και αν αστοχούσε; :P -  ) και ήταν αυτόματα.

 

Group Finisher = IWIN button στο 2. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να κανω repair τα αντικειμενα πριν τα πουλησω?Ετσι βγαζω πιο πολλα λεφτα?

Επισης να μην κανω crafting τιποτα?

Όχι δεν βγάζεις, πιο πολλά θα δώσεις να τα φτιάξεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...