Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Lvl max εχω φτασει 70 οι guards στις πολεις ειναι 80+ , αν σου φυγει και κλικαρεις να ανοιξεις τιποτα χωρις να παρεις και ειναι μπροστα σε @##$ ομαδικα . epic boss fight  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Lvl max εχω φτασει 70 οι guards στις πολεις ειναι 80+ , αν σου φυγει και κλικαρεις να ανοιξεις τιποτα χωρις να παρεις και ειναι μπροστα σε @##$ ομαδικα . epic boss fight  :-D - Ivan Savvidis

Ορίστε,στο διόρθωσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Feline = Light
Griffing = Medium (εκεί πάω)
Ursine = Heavy

 

Κάθε μία και τα αντίστοιχα όπλα πάνε για συγκεκριμένα πράγματα. :)

 

Edit: Από το reddit

 

 

Griffin armor seems perfectly designed for a hybrid spellsword type character. Each piece provides a +5% sign intensity, and there is a skill in the general tree (funnily enough named Griffin school techniques) that gives you +5% sign intensity and +5% stamina regen for each piece of medium armor. This is much faster stamina regen than going all light armor. All the while the medium armor provides you better protection for close combat than a lighter set.

 

The light armor sets seem designed to be used with the Cat School Techniques skill which gives you increased fast attack damage and critical hit chance for each piece of light armor. So more of an assassin fast and high melee damage output style of play.

 

The heavy is obviously a tank, with the Bear School Techniques giving you increased health and strong attack damage for each piece of heavy armor.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως σκατα μαζευεις gold!

Αλλες τιμες βλεπω κ σε ποιο χαμηλες τις αγοραζουν.τα οπλα για full price τα πουλας στους crafters η σε merchants?επισης αξιζει να κανω crafting πανοπλιες κ λοιπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως σκατα μαζευεις gold!

Αλλες τιμες βλεπω κ σε ποιο χαμηλες τις αγοραζουν.τα οπλα για full price τα πουλας στους crafters η σε merchants?επισης αξιζει να κανω crafting πανοπλιες κ λοιπα?

Μάζευε τα πάντα και πούλα τα. Μην κάνεις craft relic items και magic. Τα relic σπαθιά τα βρίσκεις από δω κι απο κεί που είναι καλύτερα από τα witcher's gear σπαθιά.

 

Επίσης, πούλα τα runestones. Εγώ δε χρησιμοποιώ τίποτα, αφού αλλάζω συνέχεια σπαθιά. Πούλα και pearls αλλά τα runestones νομίζω είναι καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όσους έχετε κάνει το quest της Cerys στα Skellige, "Possession"

 

Η φάση που πάτε να κοροϊδέψετε το Hym, φεύγει η Cerys αφού σου λέει να ανάψεις τον φούρνο και γυρνάει με το μωρό του jarl Udalryk, στο κάνει πάσα και "throw the baby in the oven!".

 

Αν και το μωρό δεν έπαθε τίποτα και ήταν σίγουρο ότι ήταν το trick, ήταν μια από τις "WTF?!" στιγμές και ενώ περιμένω τα πάντα σχεδόν από Witcher games, να πετάξω μωρό μέσα σε αναμένο φούρνο, δεν το περίμενα. :P

 

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Showcase video των mastercrafter witcher armors:

 

 

Κρίμα που η MC ursine δεν έχει το γουνάκι που είχε σε κάτι παλιότερα art screenshots.

 

Και πράγματι η MC griffin είναι...beergut, αλλά οκ, θα το αντέξω. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία απ' ότι βλέπω μπορείς να κουβαλάς και τις 3 από θέμα βάρους, οπότε θα τις φτιάξω όλες.

Τα πράγματα στην καρτέλα "Other" τι τα κάνετε ? Έχουν πολύ βάρος και δε ξέρω τι να τα κάνω. Μάλλον θα τα σπάσω (dismantle) για να έχω υλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως κάνω loot οτι βρω και πραγματικα πρέπει να έχω τα πάντα απο υλικα.

 

Επισης, αυτο που εχεις λιώσει προσπαθώντας να βγάλεις ενα dungeon και στο τέλος σε περιμενει ενα μικρο σακιδιο(τυπου αποθήκευσης σιταριου) οπου μεσα εχει της Παναγιάς τα ματιά απο loot, με ξεπερναει!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα πράγματα στην καρτέλα "Other" τι τα κάνετε ? Έχουν πολύ βάρος και δε ξέρω τι να τα κάνω. Μάλλον θα τα σπάσω (dismantle) για να έχω υλικά.

 

Πούλησα διάφορα hides, αφού άλλωστε βρίσκονται σχετικά εύκολα και ξαλάφρωσα αρκετά. :P

Επισης, αυτο που εχεις λιώσει προσπαθώντας να βγάλεις ενα dungeon και στο τέλος σε περιμενει ενα μικρο σακιδιο(τυπου αποθήκευσης σιταριου) οπου μεσα εχει της Παναγιάς τα ματιά απο loot, με ξεπερναει!!!!

 

Το αστείο είναι όταν πηγαίνεις σε σεντούκι (όχι σε dungeon) που έχει μέσα...σπασμένη τσουγκράνα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως κάνω loot οτι βρω και πραγματικα πρέπει να έχω τα πάντα απο υλικα.

 

Επισης, αυτο που εχεις λιώσει προσπαθώντας να βγάλεις ενα dungeon και στο τέλος σε περιμενει ενα μικρο σακιδιο(τυπου αποθήκευσης σιταριου) οπου μεσα εχει της Παναγιάς τα ματιά απο loot, με ξεπερναει!!!!

Είναι uber σάκος, χεχεχεχεχεχε..

 

Να βγάλουν mod για online να καλπαζουμε παρέα με τους paparoaches μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...