Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φευγεις κ γυρνας οταν θα μπορεις να τον βγαλεις κοινως κανεις την κοτα για την ωρα...εγω να ρωτησω κατι αλλο ο αλλος απο πανω εχει φτασει lvl 35 μα καλα πως το καταφερες να ανεβεις τοσο γρήγορα lvl ? εγω παιζω πολλες ωρες καθε μερα και ειμαι μολις 15.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ααα για αυτο γιατι τωρα ολο side quests κανω και εξερευνηση για οπλα και ολα τα secondary....επισης απο οσο εχω καταλαβει λενε ασχημα να ψαχνεις για τα πρασινα αντικειμενα εγω μολις εφτιαξα τα griffin armor και παω να βρω τα upgrade της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60 νομίζω.

Σας ζηλεύω γαμοτο... έχω πολύ δουλειά αυτον τον καιρό και ήλπιζα οτι παίζοντας μια ώρα την μέρα θα ήμουν εντάξει..λοιπον μόνο 1 ώρα δεν γίνεται να παίξεις..οποτε το έκοψα μέχρι να έρθει το καλοκαίρι...

Ελπίζω να έχουν φτιάξει αρκετά πραγματα μέχρι τότε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραγίνει το κακό με το τελευταίο patch. Οι NPC εμφανίζονται στο 1 μέτρο!!! Υπάρχει τρόπος να γυρίσουμε στο 1.3;

 

Δεν φτάει το patch dude είπαμε, γινόταν από το day1 patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν άντεξα τελικά και παρά οτι είμαι εκτός minimum reqs αποφάσισα να το αγοράσω retail...

Να ενημερώσω για όποιον ενδιαφέρεται λοιπόν οτι με το σύστημα μου (Q6600, GTX 460 & 6gb ram) και τα settings κυρίως medium και κάποια low (shadows, grass) σε 1680x1050 παίζω γενικα σταθερά στα 30 fps, πράγμα που με ικανοποιεί απόλυτα προσωπικά μιας και το περίμενα πολύ πιο unplayable στο pc μου...

 

Να ευχαριστήσω και τον φίλο Prospector8 για τον χρόνο που διέθεσε για δοκιμές και με ώθησε να σκασω το 50αρικο  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το κάνει πάντα dude, μου έχει τύχει 2 φορες μονο. Anyways μακάρι σε σένα να έφταιγε το 1.4.

Με την 1.4 έγινε ένα μπάχαλο σε μένα. Δεν εμφανίζονταν npcs, δεν εμφανίζονταν οι αποστολές τους κλπ. Γύρισα στην 1.3 στην οποία (σε περίπτωση που δεν το έχουν καταλάβει κάποιοι) τα saves που έχουν γίνει με 1.4 δε φορτώνουν σε προηγούμενη version (άλλωστε το αναφέρει και το παιχνίδι όταν κάνεις save).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την 1.4 έγινε ένα μπάχαλο σε μένα. Δεν εμφανίζονταν npcs, δεν εμφανίζονταν οι αποστολές τους κλπ. Γύρισα στην 1.3 στην οποία (σε περίπτωση που δεν το έχουν καταλάβει κάποιοι) τα saves που έχουν γίνει με 1.4 δε φορτώνουν σε προηγούμενη version (άλλωστε το αναφέρει και το παιχνίδι όταν κάνεις save).

Εγω το εκανα χθες.Σημερα ξεχασα να το βγαλω απτο ιντερνετ και ξαναεβαλε την 1,4.πω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...