Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με patch 1,4v + sweetfx + μερικα κολπακια στο ini, η ποιοτητα ανεβηκε παρα πολυ!

 

Μπορω να πω οτι ειναι overall οτι καλυτερο παιζει αυτη την στιγμη στην αγορα.

 

Λιγο το gameplay να προσεχανε. Στο επομενο τωρα!

 

 

Βάζοντας αυτό βελτιώνονται τα textures:

 

[streaming/Textures]

UseMipRefiner=true

 

Off:

18103456835_4906a59c2f_o.jpg

 

On:

18104446361_1e7a80746c_o.jpg

 

Εις αμφότερους...

 

Ποιό ini?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

και καποια favorites απτο game soundtrack

 

 

Έχει πολλά που μου αρέσουν γενικά. :)

 

Πάντως μιας και είμαι στα Skellige, 

 

 

(αν και παρακούγεται στην περιοχή, είναι ωραίο για highlands walking)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το Reality preset η παλέτα έρχεται πολύ κοντά στο Ε3 demo. Μόλις συνάντησα ανθρωποφάγους, not so friendly και είμαι σίγουρος ότι άμα φάνε Witcher θα πεθάνουν :D χόρτασαν ατσάλι πάντως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

(αν και παρακούγεται στην περιοχή, είναι ωραίο για highlands walking)

 

Συμφωνω...επισης εξαιρετικο ειναι το combat music στην περιοχη των skellige αλλα με ενα προχειρο ψαξιμο δε το βρηκα

 

 

παρτε ακομα μερικα

 

https://www.youtube.com/watch?v=_eUPJqxpdyM

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το quen ειναι το πιο op απο τα 5 . το εχω φουλαρει . απλα δεν γινεται να πεθανεις. μετα εχω ανεβασει αρκετα το igni 

Με καθε patch το παιχνιδι γινεται και πιο καλο . Πλεον παιζω με την 280χ ολα στα ultra εκτος του foliage που ειναι High και on hairworks 30 κλειδωμενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το quen ειναι το πιο op απο τα 5 . το εχω φουλαρει . απλα δεν γινεται να πεθανεις. μετα εχω ανεβασει αρκετα το igni 

Με καθε patch το παιχνιδι γινεται και πιο καλο . Πλεον παιζω με την 280χ ολα στα ultra εκτος του foliage που ειναι High και on hairworks 30 κλειδωμενα

σε τι δυσκολια παιζεις? και στο blood and bones που το κατεβασα τρωω πολυ ξυλο μερικες φορες, βεβαια με τρωει ο κωλος μου γιατι παω να κανω quests 2 και 3 level πανω απο το δικο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τι δυσκολια παιζεις? και στο blood and bones που το κατεβασα τρωω πολυ ξυλο μερικες φορες, βεβαια με τρωει ο κωλος μου γιατι παω να κανω quests 2 και 3 level πανω απο το δικο μου.

στο blood and bones παιζω. απλα παρε αυτο που σου δινει ζωη οταν σε χτυπανε οι αντιπαλοι . επισης εχω ανεβασει γενικα τα sign και η stamina μου ανεβαινει πολυ γρηγορα. βαλε και το Potion  που ανεβαζει το stamina regen και μπορεις να τα βαλεις με καθε αντιπαλο +4-5 λεβελ πανω απο σενα. 

 

Προσωπικα ο πιο μεγαλος ηταν ενα arch griffin level 48 .φυσικα δεν μπηκα καν στο κοπο να παλεψω γιατι ειμαι 35

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο blood and bones παιζω. απλα παρε αυτο που σου δινει ζωη οταν σε χτυπανε οι αντιπαλοι . επισης εχω ανεβασει γενικα τα sign και η stamina μου ανεβαινει πολυ γρηγορα. βαλε και το Potion  που ανεβαζει το stamina regen και μπορεις να τα βαλεις με καθε αντιπαλο +4-5 λεβελ πανω απο σενα. 

 

Προσωπικα ο πιο μεγαλος ηταν ενα arch griffin level 48 .φυσικα δεν μπηκα καν στο κοπο να παλεψω γιατι ειμαι 35

αυτο σκοπευω να παρω αλλα ειμαι νεο ακομα, 6 lvl. κι εγω παντως οπως το κοβω τα signs θα ανεβαζω και μετα fast-strong attacks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παραδειγμα εχει μπει σε ενα κουεστ κ παιζεις ας πουμε καποιον μποςς κ δεν γινεται να τον βγαλεις επειδη ειναι 5-6 λεβελ πανω απο σενα κ οποτε πατας κοντινιου σε βγαζει εκει τι κανεις...?

 

εντιτ : μου θυμισα τον προεδρα του εδεσσαικου :-D

ωστοσο καλα καταλαβες!!! εγω εκει που ειμαι δεν μπορω να φυγω...αρα θα κοιταξω απο  τα σειβς κατι κοντινο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τα λιγα που καταλαβα :P μπορεις να σηκωθεις και να φυγεις περα απο ελαχιστες περιπτωσεις και να επιστρεψεις αργοτερα .αν αυτο δεν γινεται πηγαινε σε καποιο προηγουμενο save . γενικα να κανετε πολυ συχνα quick save. 

 

αυτο σκοπευω να παρω αλλα ειμαι νεο ακομα, 6 lvl. κι εγω παντως οπως το κοβω τα signs θα ανεβαζω και μετα fast-strong attacks.

η αρχη ειναι πολυ δυσκολη. μεχρι τα 5 λεβελ ειμουν στο story and sword και ακομα και εκει ετρωγα φαπα. μετα το μισο ομως το παιχνιδι γινεται αρκετα ευκολο. τα ελαχιστα τα εχω δωσει στα Potion Ομως. Αν και μερικα απο αυτα ειναι πολυ χρησιμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...