Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα. Θα ήθελα τη βοήθεια σας με το εξής θέμα. Θέλω να αγοράσω την pc collector's edition του witcher 3 αλλά τώρα που το πήρα απόφαση δεν υπάρχει ούτε σα δείγμα στην Ελλάδα. Υπάρχει περίπτωση όταν βγάλουν στο μέλλον καμία enhanced edition όπως με τα προηγούμενα δύο να ξαναβγάλουν την collector's. Θυμάται κανείς τι είχε γίνει με τα witcher 1 & 2. Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδια χρηματα πως μπορω να μαζεψω για αγορα αντικειμενων κτλ?δεν μπορω με τπτ...

να lootαρεις ότι βρίσκεις,σακιά,πτώματα,κουτιά,καφάσια,ράφια,μπουντρούμια!και μετά πούλα ότι δεν θέλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζοντας αυτό βελτιώνονται τα textures:

 

[streaming/Textures]

UseMipRefiner=true

 

Off:

18103456835_4906a59c2f_o.jpg

 

On:

18104446361_1e7a80746c_o.jpg

Aυτές οι φωτό είναι fake δεν εξηγείται αλλιώς. Πρόσθεσα τα παραπάνω και διαφορά δεν είδα. Επίσης να αναφέρω ότι το game και χωρίς να βάλεις τα παραπάνω commandlines δεν φαίνεται με τίποτα όπως είναι η φωτο1 στα ultra. Έχω τα αποτελέσματα της φωτο2 χωρίς να πειράξω κάτι στο .ini.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερό παιχνίδι με τις κάρτες!!! έχω βρει κόλπο να κερδίζω αντιπάλους με καλύτερα deck ;)

Να δεις που θα με κανει να παρατησω το hearthstone χαχαχα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει γέρασε και η 6970. Στα 23-26fps στους εξωτερικούς χώρους, και δεν παλεύεται. Τα έχω όλα σε high πλην του foliage που είναι στα medium, τί να ρίξω?

Ο επεξεργαστής αράζει στα 18-22%, δεν βοηθά καθόλου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει γέρασε και η 6970. Στα 23-26fps στους εξωτερικούς χώρους, και δεν παλεύεται. Τα έχω όλα σε high πλην του foliage που είναι στα medium, τί να ρίξω?

Ο επεξεργαστής αράζει στα 18-22%, δεν βοηθά καθόλου!

 

Μαλλον πρέπει να "ρίξεις" λεφτά και να αναβαθμίσεις για να γουστάρεις χωρίς συμβιβασμούς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει γέρασε και η 6970. Στα 23-26fps στους εξωτερικούς χώρους, και δεν παλεύεται. Τα έχω όλα σε high πλην του foliage που είναι στα medium, τί να ρίξω?

Ο επεξεργαστής αράζει στα 18-22%, δεν βοηθά καθόλου!

 

Θες και High με 6970 ; Ούτε για Medium δεν είναι αυτή η κάρτα πλέον. Όσο για τον CPU λογικό, το παιχνίδι είναι GPU bound.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Freddy σε τι ανάλυση μιλάς?? 1080p δυσκολα τα πράγματα, στα 1400x900 και κάτω κάτι γίνεται..

 

In other news, εχουμε σκαλωσει με εναν φιλο μου γιατι η 970 G1 του φτανει 79-80C while gaming στο W3. Εμενα πανω απο 69C δεν εχει παει, και γνωρίζουμε οτι πιεζει απειρα τις κάρτες αυτές το συγκεκριμένο game but still.. Κουτί εχει το Enthoo Luxe full tower με 2 200αρια fans πανω και μπροστά, και ενα 140αρι πισω.. Χμμμ..

Οι ανεμιστήρες της κάρτας γραφικών δουλεύουν στο 100%? Εάν ναι, παίζει θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει γέρασε και η 6970. Στα 23-26fps στους εξωτερικούς χώρους, και δεν παλεύεται. Τα έχω όλα σε high πλην του foliage που είναι στα medium, τί να ρίξω?

Ο επεξεργαστής αράζει στα 18-22%, δεν βοηθά καθόλου!

Medium shadows, foliage high, βαλε SSAO αντι HBAO+

 

Δες και αυτο http://www.geforce.com/whats-new/guides/the-witcher-3-wild-hunt-graphics-performance-and-tweaking-guide

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει γέρασε και η 6970. Στα 23-26fps στους εξωτερικούς χώρους, και δεν παλεύεται. Τα έχω όλα σε high πλην του foliage που είναι στα medium, τί να ρίξω?

Ο επεξεργαστής αράζει στα 18-22%, δεν βοηθά καθόλου!

θα τα ρήξεις όλα τα γραφικά και θα παίξεις από medium και κάτω,για foliage και grass ούτε λόγος να ξεπερνάνε το low,τζάμπα ταλεπωρείς τα μάτια σου.

Εδώ εμείς με την 280x το έχουμε στο medium το foliage :P

 

 

Ρε παιδια πως μπορω να Lockaro τα FPS στα 30?

πας στα settings και κει που έχει τα fps,πας την μπάρα εκει που λέει 30.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πως μπορω να Lockaro τα FPS στα 30?

Υπάρχει επιλογή εντός της ενότητας των Γραφικών, και θα την βρείς κοντά στην αρχή της ενότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...