Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Panther...

 

Σηκώνεις άνετα μίξη Ηigh/Ultra@1080>45fps με τις τρίχες στο τέρμα (με το "κολπάκι" από το CCC).

 

Τέλος το 1ο κεφάλαιο, τη βρήκα την μαυρομάλλα κ__λα (αλήθεια, τί απέγινε το Redheads only που λατρέψαμε στο 1)?

 

Μέχρι τώρα, όσο κι αν δε μου αρέσουν κάποια πράγματα, το απολαμβάνω. Στα όλα του!

 

Μόνο τα BOSS fights μέχρι τώρα με απογοήτευσαν (@Blood&Bones).

 

Πχ, το αρχιWraith στην πηγάδα πολύ εύκολα (@lvl2) και το Griffin εύκολα θα έλεγα (@lvl 3 -νταξ, είχα φροντίσει να φτιάξω το ερπετόσπαθο, αλλά και πάλι!).

 

Τελικά δοκίμασα και τα 1440@24" (το VSR στην 7950 μου @Win7x64) και είναι πανέμορφο γμτ...αλλά με τις ίδιες ρυθμίσεις πέφτω στα 28-31 σε ανοικτούς χώρους, >45 σε κλειστούς.

 

Θα κλείσω τον Τρύφωνα και αν είναι playable θα το κρατήσω (μαζί με τις όποιες βελτιστοποιήσεις από patch και λοιπά), αλλιώς 1080 με βαριά (πλέον) καρδιά (περισσεύει σε κάποιον μια 7950<100€ ή μια 290Χ στα 200?).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Freddy σε τι ανάλυση μιλάς?? 1080p δυσκολα τα πράγματα, στα 1400x900 και κάτω κάτι γίνεται..

 

In other news, εχουμε σκαλωσει με εναν φιλο μου γιατι η 970 G1 του φτανει 79-80C while gaming στο W3. Εμενα πανω απο 69C δεν εχει παει, και γνωρίζουμε οτι πιεζει απειρα τις κάρτες αυτές το συγκεκριμένο game but still.. Κουτί εχει το Enthoo Luxe full tower με 2 200αρια fans πανω και μπροστά, και ενα 140αρι πισω.. Χμμμ..

Σίγουρα, κάτι περίεργο παίζει. Μου είχε συμβεί κάτι αντίστοιχο με την ίδια κάρτα όταν την είχα πρώτο πάρει πριν κανένα μήνα. Εκεί που έπαιζα far cry 4 με 65c ξαφνικά δούλευε στους 75c+. Μετά από restart, τσεκάρισμα των ανεμιστήρων τις κάρτας και άνοιξε κλείσε των gigabyte oc guru και msi afterburner και reset σε default clocks, το πρόβλημα δεν ξαναπαρουσιάστηκε εκτός από εκείνη την φορά. Ούτε κατάλαβα  ποτέ γιατί το έκανε. Τώρα και overclock να κάνω δεν το έχει ξαναπαρουσιάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...