Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με 7950 ,fx 8320 με το ρυθμίσεις θα μου τρέχει;

Με fps lock 30, όλα high εκτός από FVR medium και χωρίς τρίχες φυσικά. Αποτέλεσμα άριστο δεν θα καταλάβεις διαφορά από ultra. Αυτά μέχρι 1200p ανάλυση. Μπορεί να έχεις κάτι σαν frame skip αλλά αυτό είναι μάλλον γενικότερο πρόβλημα και θέλει patch,drivers.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι ειναι τεράστιο υπέροχο...το ερώτημα πλέον ειναι το εξής: μετα το witcher 3 τι....; Τι να βάλω να παίξω τώρα γαμωτο..;θα κάνουμε πολύ καιρό να συνέλθουμε απο αυτό το παιχνιδι αυτό ειναι το μόνο σίγουρο...!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτήσεις κι απο μένα...

 

Καταρχήν η έκπτωση επειδή έχουμε και τα προηγούμενα Witcher στο GoG ισχύει ακόμα ή ηταν μόνο για τα preorders?

 

Κατα δεύτερον, αν μπορείτε μην γελάσετε (φανερά τουλάχιστον), έχω καμιά ελπίδα με Q6600, GTX 460 και 6gb ram έστω και σε medium-low ή το ξεχνάω τελείως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω για το gog παντως στο steam δεν υπαρχει πλεον εκπτωση . επισης δεν νομιζω να μπορεσεις να παιξεις ακομα και στα Low. ισως αν ριξεις τελειως την αναλυση. στα ελαχιστα προτεινομενα εχει την gtx 660

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτήσεις κι απο μένα...

 

Καταρχήν η έκπτωση επειδή έχουμε και τα προηγούμενα Witcher στο GoG ισχύει ακόμα ή ηταν μόνο για τα preorders?

 

Κατα δεύτερον, αν μπορείτε μην γελάσετε (φανερά τουλάχιστον), έχω καμιά ελπίδα με Q6600, GTX 460 και 6gb ram έστω και σε medium-low ή το ξεχνάω τελείως?

Εγώ με i5 750, 4gb ram kai ati 5770 το παίζω σχετικά άνετα στα low (ναι υπαρχουν ατομα που το παίζουν στο low :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Freddy σε τι ανάλυση μιλάς?? 1080p δυσκολα τα πράγματα, στα 1400x900 και κάτω κάτι γίνεται..

 

In other news, εχουμε σκαλωσει με εναν φιλο μου γιατι η 970 G1 του φτανει 79-80C while gaming στο W3. Εμενα πανω απο 69C δεν εχει παει, και γνωρίζουμε οτι πιεζει απειρα τις κάρτες αυτές το συγκεκριμένο game but still.. Κουτί εχει το Enthoo Luxe full tower με 2 200αρια fans πανω και μπροστά, και ενα 140αρι πισω.. Χμμμ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι βρε φίλε,τί λες;

Δεν μας τάξαν ποτέ λαγούς με πετραχείλια..Φέρανε ένα παιχνίδι για να μπορεί να τρέχει και σε pc και σε κονσόλες,εκεί τα ρήξαν τα γραφικά,όμως δεν είναι καθόλου άσχημα!

--

 

εγώ σίγουρα νιώθω έτσι

όταν παίζω στον κόσμο του witcher

Σαν τον Γαλλο ή τους Αγγλους? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το ξαναπαίζεις για να δεις και κανά άλλο τέλος. 36 έχει, αν θυμάμαι καλά, ζωή να'χουμε να το τερματίζουμε. :)

 

Ε, 36 είναι με τα variations.

 

Δηλαδή, όπως στο 2, που στο τέλος π.χ. μάθαινες για την Flotsam, τι έγινε μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Freddy σε τι ανάλυση μιλάς?? 1080p δυσκολα τα πράγματα, στα 1400x900 και κάτω κάτι γίνεται..

 

In other news, εχουμε σκαλωσει με εναν φιλο μου γιατι η 970 G1 του φτανει 79-80C while gaming στο W3. Εμενα πανω απο 69C δεν εχει παει, και γνωρίζουμε οτι πιεζει απειρα τις κάρτες αυτές το συγκεκριμένο game but still.. Κουτί εχει το Enthoo Luxe full tower με 2 200αρια fans πανω και μπροστά, και ενα 140αρι πισω.. Χμμμ..

Η ανάλυση του monitor μου είναι 1680x1050 έτσι κι αλλιώς αλλά προφανώς την χαμηλώνω και λίγο αν χρειαστει...

Απλά διαβάζω για δυνατότητα 30fps lock και αν παίζει κάτι τέτοιο σε medium φάση θα είναι μια χαρά...

Από youtube δεν βγάζω άκρη γιατι είτε ο άλλος θα έχει gtx 460 όπως κι εγω αλλα επεξεργαστή ι7+++ ή το ανάποδο (Q6600 με καμμια gtx 980) :-(  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι ωραία quests B)

 

 

πχ αυτο που προσπαθεις να βρεις γυναικα και κορη του βαρώνου

 

 

 

Δε τραβάει τελικά σε μένα πάνω απο medium settings με την HD7950 μου...

 

παραξενο, τι εννοεις; δεν τραβάει για 60fps;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...