Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τhreesome; :P

Ολα ξεκινησαν πολυ ωραια ...το θεμα ειναι που κατεληξαν :P φοβεροι παντως εκει οι τυποι εχουν βαλει ακριβως την συμπεριφορα των γυναικων ακομα και αν προκειται για πανισχυρες μαγισσες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.gamespot.com/articles/this-witcher-3-cosplay-is-excellent/1100-6427273/?ftag=YHR28b9ce3

 

Φύγατε και οι δυο. Πηγαίνετε να βρείτε την κοπέλα με το cosplay. :D

She is like daughter to me   :P. Παντως ο Γκεραλτ δεν πρεπει να εχει αφησει θηλυκο στα Νοrthen Kingdoms . 

Σε καποια στιγμη υπαρχει μια μεγαλη συναντηση και αναμεσα σε αυτην υπαρχουν και 4 γυναικες ( τουλαχιστον στο δικο μου Play through ) Ε ο Γκεραλτ τις εχει πηδηξει και τις 4 :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη πολλες σελιδες εχουν γραφτει και δεν μπορω να ψαχνω,τα γραφικα σε σχεση με το 2 πως σας φαινονται?

Υπαρχει καποια διαφορα,μικρη μεγαλη?

 

 

 

γενικά τα γραφικά του..

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπατεωνες δηλαδη οι παραγωγοι που ταζανε λαγους με πετραχειλια.

Καλα οχι πως δεν το περιμενα αλλα δεν ελεγα τιποτα τοσο καιρο γιατι εβλεπα μερικους να κανουνε ονειρα και δεν ηθελα να τους ξενερωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπατεωνες δηλαδη οι παραγωγοι που ταζανε λαγους με πετραχειλια.

Καλα οχι πως δεν το περιμενα αλλα δεν ελεγα τιποτα τοσο καιρο γιατι εβλεπα μερικους να κανουνε ονειρα και δεν ηθελα να τους ξενερωσω.

όχι βρε φίλε,τί λες;

Δεν μας τάξαν ποτέ λαγούς με πετραχείλια..Φέρανε ένα παιχνίδι για να μπορεί να τρέχει και σε pc και σε κονσόλες,εκεί τα ρήξαν τα γραφικά,όμως δεν είναι καθόλου άσχημα!

--

 

εγώ σίγουρα νιώθω έτσι

όταν παίζω στον κόσμο του witcher

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη πολλες σελιδες εχουν γραφτει και δεν μπορω να ψαχνω,τα γραφικα σε σχεση με το 2 πως σας φαινονται?

Υπαρχει καποια διαφορα,μικρη μεγαλη?

 

Υπάρχει διαφορά, αλλά δεν το λες και άλμα. Τα πρώτα εφέ που έδειχναν πριν κυκλοφορήσει, ξέχασέ τα. Όμως με SweetFX και Sharpening High που έβαλαν με το patch 1.03 έγινε πολύ ωραίο, ο Θεός να ευλογεί τον δημιουργό του SweetFX βασικά..Πέρα από αυτό, είπαν ότι θα βγάλουν patch κάποια στιγμή όπου θα προσθέσουν κάποιες λεπτομέρειες ακόμα στο PC. 

Aπατεωνες δηλαδη οι παραγωγοι που ταζανε λαγους με πετραχειλια.

Καλα οχι πως δεν το περιμενα αλλα δεν ελεγα τιποτα τοσο καιρο γιατι εβλεπα μερικους να κανουνε ονειρα και δεν ηθελα να τους ξενερωσω.

 

Η αλήθεια είναι ότι κόβαμε χαλβά οι περισσότεροι μ' αυτά που έδειχναν, όμως μπήκαν και οι κονσόλες στη μέση και έπρεπε να πέσει πετσόκομμα. Βέβαια, το παιχνίδι ακόμα και έτσι είναι το πιο βαρύ μέχρι στιγμής για τις GPUs(Ειδικά αν αναλογιστεί κάποιος ότι το MSAA δεν δουλεύει), με εκείνα τα εφέ είπαν ότι θα γονάτιζαν όλα τα συστήματα, αν ήταν PC Exclusive σίγουρα θα υπήρχαν αλλά θα ήθελες GPU που θα βγει μετά από 3-4 χρόνια για να παίξεις maxed out(Κάτι σαν το πρώτο Crysis).

 

Παρ' όλα αυτά αφού έδωσαν περιθώριο για πειράγματα στα .ini αρχεία και με κάποια mods(SweetFX) δείχνει πολύ καλό ακόμα και έτσι, και αφού είναι και το καλύτερο RPG μέχρι στιγμής χαλάλι. Η μεγάλη λαμακία τους είναι ότι δεν δούλεψαν καθόλου στο animation του Geralt.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το sharpening το έχω στο off προσωπικά. Ναι μεν δίνει μια λεπτομέρεια στα textures αλλά είναι πιο πολύ φωτορεαλιστική παρά αληθινή. Για φωτογραφίες είναι ότι πρέπει, στο game την ώρα που παίζεις, χμμ..not so much.Κάτι μου φταίει.

 

Επίσης οσοι χρησιμοποιούν SweetFX να βγάλετε το ΑΑ του game γιατί δημιουργεί μια θολούρα μαζί με το SMAA του preset.

 

Εγώ έχω βγάλει motion blur, blur, chromatic aberration και το vignette επίσης in game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει φάση πάντως και πώς πάει η κατάσταση στην Novigrad, στην αρχή, όλα "κυριλέ" και τώρα πια

 

έχουν βγει οι witch hunters και κυνηγάνε τους πάντες. Καίνε και βιβλία / άτομα εδώ κι εκεί...

 

 

Btw, με την Triss, δοκίμασα να κάνω το "κόλπο"

με την σύλληψή της, αλλά αφού είδα το αποτέλεσμα του βασανιστηρίου, τελικά αποφάσισα να τα κάνω όλα λίμπα. :P

 

 

Edit: Και ενώ γενικά δεν είμαι του "kill", σε μερικές φάσεις όπως με

τον Whoreson, απλά πρέπει.

(δεν θυμόμουν τα λόγια, οπότε τα βρήκα από βίντεο ^_^)

"Lemme tell you where things stand. Ι'm looking for this woman, 'cause she's like a daughter to me.

 

And that's why I just can't let this go."

Badass / Papa Wolf :D

 

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...