Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σιγά μωρέ, το msaa εξάλλου είναι ήδη πασέ... ^_^

Χεχε, εντάξει μωρέ να μην του πετάξουμε αν μπορούμε εκεί ένα ΜSAA-ακι να γουστάρουμε; Αφού δεν μας έβαλε η cd projekt επιλογές για AA, τι να κάνουμε και εμείς που δεν μπορούμε να βλέπουμε jaggies;  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλάψα κλάψα πάντως, βλέπω στο gaf στο pc screeshot thread κάτι φωτό και ψαρώνω.Είναι μερικές στις οποίες δυσκολεύεσαι τολμώ να πω να διακρίνεις ότι πρόκειται για παιχνίδι.Scalarει απίστευτα και αυτό σε υψηλή ανάλυση, σαν το unity.

 

Πχ: https://farm8.staticflickr.com/7799/17414271003_9c2f329520_o.jpg  :confused:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεοι Drivers για ATI κανενα νεο???

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερχονται,σα την ΑΕΚαρα!!!!

(beta έρχονται μη χαιρόμαστε και πολύ)

 

Ειναι απασχολημενοι με το να λεμε ποσο ενθουσιασμενοι ειναι εκει στην Amd για τις νεες καρτες που θα βγαλουν .... Οπως ειχα πει πιο παλια δυστηχως ειναι ενας απο τους λογους που καταληγω σε Nvidia τις περισσοτερες φορες,δηλαδη οι Drivers που οπως και να το κανουμε ειναι λιγο καλυτεροι.

amd catalyst drivers

εδώ να το πείτε,έχει χαρούμενους πελάτες και τους αρέσει το beta testing

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έβγαλε black screen σημερα και έπρεπε να κάνω reset το pc.Και τις δυο φορές στο ίδιο σημείο

return to crookback bog

.Μετά είδα πως είχε βάλει borderless window απο μόνο του.Με το που το έβαλα πάλι fullscreen δεν ξαναέβγαλε.Το αναφέρω επειδή μερικοί έλεγαν κάντε downclock την κάρτα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε ξέρω πόσο καιρό ακούω για την επερχόμενη υπεροχή των amd καρτών λόγω ps4 και του mantle και δε ξέρω γω τί άλλο. Αν δεν αλλάξει κάτι δραματικά, του τύπου να βγει ο ήλιος από τη δύση, θα συνεχίσω να αγοράζω nvidia για αρκετά χρόνια ακόμα.

 

Κατά τα άλλα, το παιχνίδι είναι πολύ εθιστικό και σίγουρα δεν είναι σλας εν ρολ. Πρέπει συνεχώς να διαβάζεις και μετά να παίρνεις αποφάσεις (για potions, για skills κλπ), αν θες να είσαι αποτελεσματικός, ειδικά στα υψηλά επίπεδα δυσκολίας. Η επιτυχία του έγκειται στο γεγονός ότι το gameplay του συνδυάζει πολλά διαφορετικά στοιχεία τα οποία όλα σκοράρουν ψηλά. Το συνολικό αποτέλεσμα το βλέπουμε όλοι.

.

.

.

...inquisition my @ss!

Αυτό, έχοντας παίξει 52 ώρες στο death march μπορώ να πώ πως δεν υπάρχει περίπτωση να πας yolo και να μην πεθάνεις. Πρέπει να διαβάσεις τα weaknesses, να βάλεις τα σωστά oils και potions και να παίξεις σωστά την μάχη για να κερδίσεις. Εγώ χρησιμοποιώ 3-4 signs σε κάθε fight και πιστεύω ότι το combat με το dualshock 4 σε αυτή την δυσκολία είναι μια χαρά, λιγότερο action και περισσότερο τακτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν και απολαμβάνω το παιχνίδι (το πάω ανά level στα quests και τώρα είμαι για Skellige στο main quest), έχει κοντέψει να με φάει η Roach με τις παραξενιές της όταν αποφασίζει στην μέση του πουθενά να φρενάρει (ειδικα στους αγώνες). :P

 

Είδα κι ένα "καλό" που κάθεται στο τραπέζι ο Geralt, περιμένει κάτι και όταν φορτώνει το "a few hours later", υπάρχει μια χωριάτισσα στην θέση του, δηλαδή πάνω/μέσα του και τρώει αμέριμνη. Σεβασμός προσωπικού χώρου, 0. :P

 

Nitpicking, αλλά έχει διάφορα που θα ήθελα να τα είχαν προσέξει περισσότερο. :)

(π.χ. "The ________ is dead. Now you can get back to your fields", την στιγμή που τα χωράφια είναι ήδη γεμάτα με εργάτες.)

 

Όσο για το στόρυ, έχει τα διάφορα που μόνο σε Witcher (ή Berserk) θα έβρισκες

Botchling ;),

μερικά κουλά

Tyromancy :P

και έχω χωθεί τελείως για την Yen παρ' όλο που

το παιχνίδι προσπαθεί τόσο να μας κάνει την Triss τόσο cute και ήταν δύσκολο να την αποχαιρετίσω αφού τις πέταξα διάφορες χυλόπιτες. Σνιφ... Τ-Τ (άλλα δεν θα ξεχάσει αυτό που είχαμε. Αχ, οι virtual γυναίκες...)

Βέβαια δεν έχω πάει Skellige ακόμα όπως είπαμε και θέλω να δω πώς πάει το romance με την Yen, γιατί ακόμα δεν την είδα πολύ, εκτός του "τρέχα βρες την Ciri αχαΐρευτε που με ξέχασες!"

 

 

ΥΓ. Σου δίνει έλεγχο της Ciri, αλλά το tutorial για την ειδική κίνησή της (πατημένο Q) στο έχει στο tutorial list του Geralt και όταν παίζεις με Ciri δεν μπορείς να ανοίξεις τίποτα. :P

Δεν τσέκαρα βασικά αν το λέει και στα keybinds.

 

YΓ2. Έχει κάτι ματάρες η Ciri. Πολύ ωραίο έκαναν το χρώμα. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

YΓ2. Έχει κάτι ματάρες η Ciri. Πολύ ωραίο έκαναν το χρώμα. :D

να δεις κατι ματαρες που εχει η Yen , και αναφερομαι και στα δυο ζευγη :P 

Παντως θα σας προτινα να μην πατε και με τις δυο το εκανα και ξερω :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...