Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδη εφταιγε η αδελφη της για τον θανατο της του ειπα να κανει οτι θελει σε αυτην,οποτε την εφαγε :P :P αλλα μετα ερχεται κ σου ζηταει να τον σκοτωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδε κανεις από κοντά τις εκδόσεις για ps4 ή one; πως ειναι σε σύγκριση με το pc;

στο ps4,πρέπει να σταματήσεις για να κάνεις loot,αλλίως δεν ποιάνει :P

το texture popping ειναι ελλεινό

Το ps4 δεν έχει καν συνεφα :D

Τα textures ειναι high για τον geralt medium για τους αλλους.

Στο ps4 πεφτει στα 20 fps παρα πολλες φορες (25~ average θα ελεγα)

Χειρισμό δεν είδα αλλα στα ίδια με το pc.Ίσως λίγο πιο "σπαστικές" κινήσεις λογο χειριστηριου

Αυτά ειναι που κάνουν μπαμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στο πσ4 ειναι η καλη εκδοση υποτιθεται  γιατι τραβαει περισοτερο σε σχεση με το χ1. αντε να το δουμε και στο νεο wii να χεστ@υμε next gen  :-( .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AMD on The Witcher 3 Hairworks Performance Issues, Optimization & Graphics Innovation

 

NVIDIA on The Witcher 3 – New Driver Updates Will Address Kepler Issues

 

Το παιχνίδι τα σπάει, το καλύτερο open-world RPG μέχρι στιγμής. Κάνει σκόνη Skyrim και Dragon Age για πλάκα.

 

0KoyQRN.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E τι σου έλεγα κάποιες σελίδες πιο πίσω :D

 

Είναι game changer πραγματικά, κάνει όλα τα αλλα rpg να φαίνονται άδεια και από άποψη χαρακτήρα αλλα και από περιεχόμενο. Δεν κατάλαβα ποσο δεν μου άρεσε το Inquisition μέχρι που έπαιξα το The Witcher 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κατεβασα το sweetfx/reshade και το sweetfx μονο του αλλα δεν εχουν toggle on/off με το scroll/lock και δεν ειμαι σιγουρος αν αλλαξε κατι. Εβαλα το preset του kputt... Πεταξα μεσα στο φακελο του παιχνιδιου ολα τα αρχεια του sweetfx και αλλαξα ο,τι ελεγε στο settings με το settings.txt του kputt. Κανω κατι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το toggle δεν δουλεύει στο The Witcher 3 με την τελευταία έκδοση του Reshade. Αν όταν ξεκινάει το παιχνίδι σου πετάει Succeeded πάνω αριστερά, είσαι κομπλέ και λειτουργεί

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δοκιμασει κανεις να lockαρει τα fps με το Riva Tuner? Οτι και αν εχω δοκιμασει,εννοειται με borderless,δεν λεει το game να μεινει στα fps που βαζω στο προγραμμα αυτο... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E τι σου έλεγα κάποιες σελίδες πιο πίσω :D

 

Είναι game changer πραγματικά, κάνει όλα τα αλλα rpg να φαίνονται άδεια και από άποψη χαρακτήρα αλλα και από περιεχόμενο. Δεν κατάλαβα ποσο δεν μου άρεσε το Inquisition μέχρι που έπαιξα το The Witcher 3.

Εγώ είχα καταλάβει πόσο δε μου άρεσε το Inquisition από το Witcher 2. 

 

Σχετικά με τη Vram που τόσο μας έχει απασχολήσει τα τελευταία χρόνια, το witcher γιατί καταναλώνει τόση λίγη; Μήπως είναι ελαττωματικό;  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...