Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Btw οποιος εχει amd ας περασει τους Link.png Site: συγκεκριμενους drivers.Ειναι οι drivers για τα windows 10 modded για windows 8.1.Εχω μεγαλη διαφορα κ σταθεροτητα σε ολα τα games.

Είναι συμβατοί με τα 7άρια 64Βit;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδω ειμαστε!!! :)

 

Go to your Witcher 3: Wild Hunt folder, then to "...\The Witcher 3\bin\config\base". Now open the "hidden.ini" file using Notepad. You will see two lines: edit "LockControlScheme=0" to "LockControlScheme=2" and those keyboard/gamepad notifications will disappear once you get back in the game.

 

 

 

 

Ε αστο το βρηκα εγω!!! :P

 

ευχαριστώ το διόρθωσα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να ξυπνάς για την δουλειά, να κάθεσαι λίγο στο PC να δεις τα σημερινά και να μην μπορείς να παίξεις Witcher μέχρι να γυρίσεις... Τ-Τ

 

Και είμαι και σε καλό σημείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος αλλα νομίζω το patch μου έφερε ελάχιστο stuttering. Κρίμα που δεν υπάρχει counter attack (animation) όπως πριν, γενικά οι Πολωνοί θέλαν παραπάνω χρόνο, δηλαδή πράγματα που είχε το 2 δεν υπάρχουν στο 3 και πολλά φαίνονται μισά. Τελειωσα τον πρώτο χαρτή και παω Vizima. "I bow too no man"! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξυπνάς για την δουλειά, να κάθεσαι λίγο στο PC να δεις τα σημερινά και να μην μπορείς να παίξεις Witcher μέχρι να γυρίσεις... Τ-Τ

 

Και είμαι και σε καλό σημείο...

 

Είναι πράγματι ότι χειρότερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απόδοση σε GTX 770 με το πρώτο patch 1.01, με το νέο έχω κερδίσει τουλάχιστον 5fps.

 

 

Με παρόμοιο σύστημα είμαι στα ίδια πάνω κάτω (ι7 930, 12GB ram στα 1600) χωρίς να έχω κάτι OC, απλά εμένα η GPU ανεβάζει αρκετά θερμοκρασία 85 με 90. Δεν ξέρω γιατί έχουμε τέτοια διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος αλλα νομίζω το patch μου έφερε ελάχιστο stuttering. Κρίμα που δεν υπάρχει counter attack (animation) όπως πριν, γενικά οι Πολωνοί θέλαν παραπάνω χρόνο, δηλαδή πράγματα που είχε το 2 δεν υπάρχουν στο 3 και πολλά φαίνονται μισά. Τελειωσα τον πρώτο χαρτή και παω Vizima. "I bow too no man"! :D

Θα υπάρχει με mod :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εννοείτε απλά έχουμε φτάσει στο όριο νομίζω (ίσος και να το έχουμε ξεπεράσει) που δεν είναι για να παίζεις release day games....το μοναδικό απροβλημάτιστο release νομίζω ήταν το SOM.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεραμε οτι θα εχει d1 προβληματα  αλλα εγω το νιωθω σαν να μην προλαβαν να ολοκληρωσουν αυτο που αρχικα ηθελαν να φτιαξουν.

και τα ρημαδιασμενα κοντρολς δεν μπορουσαν να τα  κανουν πιο user friendly ?   η κινηση ειναι τοσο ατσουμπαλη που μπορεις να χασεις και απο αρουραιο , τι death march μου λες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

η κινηση ειναι τοσο ατσουμπαλη που μπορεις να χασεις και απο αρουραιο , τι death march μου λες .

 

 

Μεγαλη αληθεια... και εμενα μου φαινονται αρκετα ατσουμπαλα τα controls...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως με το Patch 1.03 η απόδοση στους kepler έχει βελτιωθεί σημαντικά. Αυτό το judder που είχα πριν έχει εξαφανιστεί.

Ευτυχώς που κυκλοφόρησαν τόσο γρήγορα performance patch και δεν είμαστε αναγκασμένοι να περιμένουμε την nvidia να βγάλει νέους drivers σε κάνα μήνα από τωρα.

 

Ελπίζω να φτιάξουν και τα fonts σύντομα για να μη χρειάζεται να έχουμε κυάλια δίπλα μας όταν ανοίγουμε το inventory. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...