Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Btw οποιος εχει amd ας περασει τους Link.png Site: συγκεκριμενους drivers.Ειναι οι drivers για τα windows 10 modded για windows 8.1.Εχω μεγαλη διαφορα κ σταθεροτητα σε ολα τα games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Fullscreen ειμαι ναι απλα εχω κατεβασμενο το brightness απο το μονιτορ γιατι με ενοχλει!!

 

Δεν βλέπεις σωστά όμως, χάνεις στα σκοτεινά. Ρίξε καλιμπράρισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι απλα΄πάρα πολύ καλό.

 

Και με το patch σήμερα βελτιώθηκε κι άλλο, περιμένω να φτιάξουν κάποια bugs σε quests που συνάντησα ήδη από το πρώτο χωριό κι όλα οκ.

 

Όσο για settings το τρέχω με όλα μαξαρισμένα (και hairworks κλπ) εκτός από το ΗΒΑΟ που το έχω SSAO (σε ανάλυση 1440p) και τρέχει με σταθερά 30-34fps το οποίο δεν με προβληματίζει μιας και είναι RPG κι όχι shooter ή κάποιο fast paced.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος ; Εγώ την βλέπω κανονικά.

ναι δεν φενεται..στην οθονη μου εχει μια επιλογη black level.την ειχα low.τωρα την εβαλα high και το σημα wicther φενεται απλα χανω σε μαυρο.καλα ειναι ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως βλέπω γύρω γύρω ότι μάλλον πρέπει να περιμένω κάποιο χρονικό διάστημα για να κάνω την αρχή σε αυτό το παιχνίδι. Θα αφήσω να μεσολαβήσουν μερικά patch και ίσως και κάνα δυο DLC και μετά θα περάσω σε αγορά και μόνο αν μπορώ να το τρέξω καλά με Witcher 2 ποιότητα γραφικών. 

 

Από την άλλη ίσως το πάρω στο PS4 όταν με το καλό αποκτήσω την κονσόλα πακέτο με το Bloodborne και το Witcher 3. Από Σεπτέμβρη φυσικά αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw οποιος εχει amd ας περασει τους Link.png Site: συγκεκριμενους drivers.Ειναι οι drivers για τα windows 10 modded για windows 8.1.Εχω μεγαλη διαφορα κ σταθεροτητα σε ολα τα games.

 

τους εχεις δοκιμασει σε 8.1?

 

εγω παντως δε μπορω να πω οτι ειδα εξτρα φραμες με την 1,03

δεν εχω βαλει τπτ νεους drivers εδω και ενα εξαμηνο, εχβ την msi r9 280, θαμαι οκ με τους παραπανω λες>?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φυσικα τους εχω δοκιμασει.αυτους εχω τωρα!πρεπει να βαλεις φυσικα.6μηνο ειναι πολυ.απλα πρεπει να τους εγκαταστησεις μεσω διαχειρησης συσκευων τους συγκεκριμενους,πρωτα κανεις unistall τους παλιους με το DDU σε Safe mode κ μετα ακολουθεις τις οδηγιες στο Link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...