Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πειτε εντυπώσεις οταν περάσετε το τελευταίο patch. Όταν και αν ειχα δοκιμάσει, για steam, τα cutscenes δεν ηταν smooth ούτε πηγανε πανω απο 30,οτι ρυθμίσεις και αν άλλαζα στα ini.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να καταλάβω...μονο 12 skills μπορείς να έχεις active?! WTF?! Τα descriptions για να τα διαβάσω πρέπει να πλησιάσω οθόνη και για ακόμα φορα κανεις craft χωρίς να βλέπεις εμφανισιακά πως είναι...lame.

Guys καλύτερα με gamepad, η κίνηση είναι πολύ καλύτερη με το stick και δόνηση ftw για το medalion :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νέο πατς έβαλε λίγο stuttering χωρίς να αλλάξω κάτι στα settings.Απο fps δεν είδα γιατι με το που είδα stutter το έκλεισα.Περιμένετε πριν το βάλετε να δούμε τι το προκαλέι

 

επίσης

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.eurogamer.net/articles/2015-05-19-cd-projekt-red-tackles-the-witcher-3-graphics-downgrade-issue-head-on

 

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ήδη από κάποιον άλλο.

 

Εγώ να υπογραμμίσω το εξής μόνο:

 

Did the console versions restrict the PC version?

"If the consoles are not involved there is no Witcher 3 as it is," answers Marcin Iwinski, definitively. "We can lay it out that simply. We just cannot afford it, because consoles allow us to go higher in terms of the possible or achievable sales; have a higher budget for the game, and invest it all into developing this huge, gigantic world.

"Developing only for the PC: yes, probably we could get more [in terms of graphics] as there would be nothing else - they would be so focused, like if we would develop only on Xbox One or PlayStation 4. But then we cannot afford such a game."

 

Κοντολογίς, ευχαριστούμε κονσόλες που υπάρχετε και μπορούμε να παίξουμε witcher 3, επειδή εάν δεν υπήρχατε δε θα μπορούσαμε, όπως δεν παίξαμε ούτε το πρώτο ούτε το δεύτερο.Ή τελοσπάντων δε θα παίζαμε το ίδιο witcher 3 γιατί τα οικονομικά δεδομένα τους δεν θα το επέτρεπαν να φτιαχνόταν το witcher 3 μόνο από τα pc επειδή το μέχρι τώρα κομπόδεμά τους δημιουργήθηκε όχι από το pc, αλλά από το playstation πχ, στο οποίο δεν είχε κυκλοφορήσει κανένα παιχνίδι τους ως τώρα.Εντάξει, το πήραμε και αυτό το μήνυμα.Fullgore εξακολουθείς να έχεις αμφιβολίες περί των όσων έλεγα τις προάλλες;Προσωπικά βέβαια δεν πέφτω από τα σύννεφα ούτε πόντο γιατί υπήρχε πολύς καπνός εδώ και χρόνια για να μην υπάρχει φωτιά.Απλά να μην εξακολουθούμε να βαυκαλιζόμαστε θεωρώντας τους ως το τελευταίο κάστρο του pc gaming γιατί το μέλλον θα πικράνει όσους έχουν τέτοιες ονειρώξεις.Και βέβαια δεν είναι θέμα κάστρου pc gaming μόνο, κατά την ταπεινή μου γνώμη δεν υπάρχουν κάστρα πλέον στο gaming γενικότερα, είναι πολλά και πρόσφατα τα σχετικά παραδείγματα.

Αυτα με τα καστρα κλπ ειναι κατι σαν τις βρωμες ,το πε καποιος πουθενας οτι η cdpr ειναι το χολυ γκρειλ του pc και παει η μπουρδα συννεφο μεταξυ προβάτων...βεβαια σιγα μη πουλουσε αντιτυπο η μπετα το w1 στις κονσολες για να γινει η τρωγλη studio.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην δικιά μου έκδοση δεν έχω κάποιο stuttering μετά το patch. Βασικά δεν είδα να αλλάζει κάτι ουσιαστικά αν και διαβασα το log.

εγω ουτε το log δε μπορω να διαβασω.

504 Gateway Time-out
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω έχουν maintenance στο site.

Μέσω gog galaxy μου κατέβηκε αυτόματα..βασικά με πέταξε την ώρα που έπαιζα και μου έκανε update μονο του :-D .

 

edit: Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως κάνεις με πατημένο Ligh/heavy attack τα special attacks...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω έχουν maintenance στο site.

Μέσω gog galaxy μου κατέβηκε αυτόματα..βασικά με πέταξε την ώρα που έπαιζα και μου έκανε update μονο του :-D

ουτε εγω εχω stuttering παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχω ενα θεμα με το παιχνιδι.

Δεν μπορω να τρεξω!!!

Παταω shift τιποτα,μονο περπατητος πηγαινει!!!.

Τι γινεται?

Μονο με το αλογο τρεχει.Τι κουφο και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά την παραδοχή της CDPK ότι οι κονσόλες έπαιξαν σημαντικό ρόλο θετικό καί αρνητικό για την τελική μορφή του Witcher 3, προσωπικά χίλιες φορές καλύτερα να βγαίνει ο τίτλος multiplatform με όλους τους τεχνικούς περιορισμούς που αυτό συνεπάγεται, και να έχει το περιεχόμενο και την ποιότητα του Witcher 3, από το να δώ τον τίτλο να έχει υποδιέστερο περιεχόμενο για χάρη της αποκλειστικότητας και των γραφικών.

 

Όποιος νομίζει ότι το παιχνίδι αν έβγαινε μόνο για PC θα είχε το μέγεθος που έχει τώρα πλανάται οικτρά.

 

Αρκεί να κοιτάξουμε το Witcher 2 με το τσεκουρεμένο-ημιτελές 3ο act του για να καταλάβουμε πού θα ήμασταν τώρα αν το παιχνίδι ήταν exclusive στο PC.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τελική ποιότητα ενός παιχνιδιού αλλά και κάθε προϊόντος εξαρτάται από τις προσδοκίες μας. Και οι προσδοκίες μας καθορίζονται από διάφορους παράγοντες, μεταξύ αυτών το marketing της εταιρίας.

 

Αν το τελικό προϊόν είναι σύμφωνο με τις προσδοκίες μας, τότε είμαστε ευχαριστημένοι. Αν τις ξεπερνά, είμαστε ενθουσιασμένοι.

 

Στην προκειμένη περίπτωση η εταιρία κακώς έδειξε υλικό το 2013 που δημιούργησε στο κοινό υψηλές προσδοκίες στον τεχνικό τομέα. Έχει 100% την ευθύνη γι'αυτό και τώρα εισπράτει το αρνητικό αντίκτυπο στο φούλ του. Ο καταναλωτής-gamer δεν φταίει σε αυτό σε καμία περίπτωση.

 

Αυτό δεν αναιρεί όμως το γεγονός ότι το μέγεθος και περιεχόμενο του Witcher 3 βασίστηκε σε οικονομικές προβλέψεις για πωλήσεις σε 3 πλατφόρμες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...