Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα διαβάσει για τα special attacks με πατημένα τα αντίστοιχα πλήκτρα αλλά δεν έλεγε ότι είναι σε συνδυασμό με τα adrenaline points.  Ευτυχώς που το ανάφερε ο  ghost. Το  manual του παιχνιδιού είναι για κλάματα, περίμενα κάτι καλύτερο από το witcher.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://twitter.com/amd_roy/status/601189859131269120

 

γελίες καταστάσεις πλέον ζούμε στην ati...και σας το λέω όταν θα πάω να πάρω κάρτα και με ακούσετε να λέω για amd,να μου θυμήσετε το post αυτό..

Τέρμα από μένα η AMD..

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/The-Witcher3.aspx

Παιδια οι καινουργιοι Drivers τις Ati βγηκαν τελικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αληθεια θελει πατημενο??Εγω ειχα καταλαβει οτι θα βρω καποιο ιτεμ που θα χρησιμοποιει το adrenaline

 

Έτσι διάβασα σε μερικά replies. 

Τώρα που το κοιτάω περισσότερο σε άλλο thread, λένε ότι δεν κάνει κάτι, αλλά τα adrenaline points χρησιμοποιούνται για μερικά skills (undying, razor focus, κλπ).

 

Άρα λάθος το από πάνω ποστ μου, θα το αλλάξω. Θα βάλω και manual finishers (Why not :P). Επίσης easy / normal (ξεχνάω τα ονόματα) μόνο σε κάνουν άτρωτο την ώρα του finisher λέει.

Είχα διαβάσει για τα special attacks με πατημένα τα αντίστοιχα πλήκτρα αλλά δεν έλεγε ότι είναι σε συνδυασμό με τα adrenaline points.  Ευτυχώς που το ανάφερε ο  ghost. Το  manual του παιχνιδιού είναι για κλάματα, περίμενα κάτι καλύτερο από το witcher.

 

Φαίνεται ότι είμαι λάθος πάντως. :P

Δεν έχω δοκιμάσει καν τα special attacks με πατημένα τα κουμπιά...

 

Καλό tutorial είχε για τα υπόλοιπα πράγματα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι διάβασα σε μερικά replies. 

Τώρα που το κοιτάω περισσότερο σε άλλο thread, λένε ότι δεν κάνει κάτι, αλλά τα adrenaline points χρησιμοποιούνται για μερικά skills (undying, razor focus, κλπ).

 

Άρα λάθος το από πάνω ποστ μου, θα το αλλάξω. Θα βάλω και manual finishers (Why not :P). Επίσης easy / normal (ξεχνάω τα ονόματα) μόνο σε κάνουν άτρωτο την ώρα του finisher λέει.

 

Φαίνεται ότι είμαι λάθος πάντως. :P

Δεν έχω δοκιμάσει καν τα special attacks με πατημένα τα κουμπιά...

 

Καλό tutorial είχε για τα υπόλοιπα πράγματα. :)

Δεν μιλάω για το ingame tutorial αλλά για το manual. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αλλού σ' εκείνο το thread διάβασα που λέει ένας ότι κάθε adrenaline point δίνει 10% παραπάνω damage. 

Δεν ξέρω αν ισχύει, θα πρέπει να κοιτάω τα νούμερα τώρα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1680*1050, όλα on και high εκτος από foliage & shadows στο medium χωρίς ΑΑ (εννοείτε κλειστές οι τρίχες).

Fps ; Εμένα μάλλον θα με κόψει η ανάλυση 1200p :( ακόμα με τις paysafe στο χέρι είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια  χαρά είναι και στα 30 το συγκεκριμένο game. Το εντυπωσιακό είναι το vram usage πραγματικά.(μόλις 1.7Gb στα 1080p) Τώρα θα πει κάποιος κακός είναι ότι δεν έχει τα uber hd textures(ή έχει φάει τρελό downgrade) αλλά εγώ θα πω ότι έχουμε δει και άλλα games με παρόμοια ή και χειρότερα textures που είναι above 2.5Gb η χρήση της vram ακόμη και στα 1080p. Αυτό αποδεικνύει ότι άμα θέλουν οι devs όλα γίνονται και καταργούν πολλές συζητήσεις που κάναμε στα γνωστά και μη εξαιρετέα games που ήθελαν έναν σκασμό vram χωρίς να δικαιολογείται κάπως από αυτό που βλέπαμε στα μόνιτορ μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια χαρά είναι και στα 30 το συγκεκριμένο game. Το εντυπωσιακό είναι το vram usage πραγματικά. Τώρα θα πει κάποιος κακός είναι ότι δεν έχει τα uber hd textures(ή έχει φάει τρελό downgrade) αλλά εγώ θα πω ότι έχουμε δει και άλλα games με παρόμοια ή και χειρότερα textures που είναι above 2.5Gb η χρήση της vram ακόμη και στα 1080p. Αυτό αποδεικνύει ότι άμα θέλουν οι devs όλα γίνονται και καταργούν πολλές συζητήσεις που κάναμε στα γνωστά και μη εξαιρετέα games που ήθελαν έναν σκασμό vram χωρίς να δικαιολογείται κάπως από αυτό που βλέπαμε στα μόνιτορ μας.

Οντως μια χαρα παιζεις το συγκεκριμενο στα 30 frames.Επισης υπαρχει και προγραμματακι που το κλειδωνεις οπου θες Πχ 40 κτλ.Απο το συγκεκριμενο game καταλαβαινουμε οτι η χρηση vraμ σε αλλα παιχνιδια ειναι εντελως μαρκετιστικο κολπο.Με ολα ultra μου τρωει 1500vram ακομα και σε 4κ δεν τρωει πολυ vram.Ενω αλλα παιχνιδια τρωνε 3 και πανω ενω περσι ηταν υπερ αρκετα τα 2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε παιδες ψάχνω απεγνωσμένα για 2 φιλαράκια το μπρελόκ του Witcher, ξέρετε αν μπορώ να το βρω ξεχωριστά απο τις κουτατες εκδόσεις?

 

Πολύ πιθανό στο Ebay;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...