Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια χαρα δουλευει το scroll lock στο reshade,αν θελετε ανεβαζω τα αρχεια μου οπως το εχω φτιαξει,ουτε install θελει το reshade ουτε τιποτα,απλα πετατε τα αρχεια μεσα στο παιχνιδι

 

οριστε και το αρχειο

 

http://www72.zippyshare.com/v/hyPNC6E4/file.html

 

κανετε extract και πετατε τα αρχεια στο witcher3 wild hunt/bin/x64 εκει που βρισκετε το exe του παιχνιδιου,Το ενεργοποιειται με το scroll lock εχω βαλει εντολη να μην ξεκιναει μονο του.To συγκεκριμενο config ειναι το project reality,αν θελετε δοκιμαζετε και αλλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα δουλευει το scroll lock στο reshade,αν θελετε ανεβαζω τα αρχεια μου οπως το εχω φτιαξει,ουτε install θελει το reshade ουτε τιποτα,απλα πετατε τα αρχεια μεσα στο παιχνιδι

 

Κάντο άμα δεν σου είναι δύσκολο plz bud :)

 

Τελικά ρίχνει fps ή όχι και αν ναι ποσα περίπου?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου σουλευει το scroll lock για εναλλαγη?

 

αφου μεσα στο settings.txt το λεει :  • ReShade toggle is currently bugged. So keep it enabled from the start!

 

Δοκιμασε τα αρχεια που ανεβασα και θα δεις,εχω βαλει κατι εντολες και δουλευει,το ειχα φτιαξει για το gta 5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε τα αρχεια που ανεβασα και θα δεις,εχω βαλει κατι εντολες και δουλευει,το ειχα φτιαξει για το gta 5

 

βασικα αυτα που χρειαζομαι ειναι τα Global_settings.txt και SweetFX_settings.txt . σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο σε εμενα βγαζει the witcher 3 has stopped working με το project reality 1.4 ;

Δοκιμασες τα δικα μου αρχεια?Εγω ειμαι σε windows 7 δεν ξερω αν δουλευει σε 8 η 10

 

βασικα αυτα που χρειαζομαι ειναι τα Global_settings.txt και SweetFX_settings.txt . σωστα?

 

Θελει και μετονομασια το 64.dll,κατεβασε το rar που ανεβασα και βαλε ολα τα αρχεια οπως ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως πολλοι αναφερουν και τα steam forums ενω παιζει κανονικα το παιχνιδι ξαφνικα συμβαινει το εξης. Μου βγαζει το desktop αλλα ο ηχος συνεχιζει και στο task manger λεει οτι βρισκεται σε λειτουργια. Τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικό suggestion για smoothila στους nvdiaδες:

- Turn off in-game vsync and framerate cap

- Turn on Adaptive Vsync

- Set max pre-rendered frames to 1.

- Install the game on an SSD

Οπως πολλοι αναφερουν και τα steam forums ενω παιζει κανονικα το παιχνιδι ξαφνικα συμβαινει το εξης. Μου βγαζει το desktop αλλα ο ηχος συνεχιζει και στο task manger λεει οτι βρισκεται σε λειτουργια. Τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση?

Γενικα για τα crashes προτείνουν τα εξής :

1. Make sure you're using full screen mode not borderless.

 

2. Rollback nvidia drivers to the GTAV set.

 

3. Set frame cap to Unlimited

 

4. In the nvidia control panel add TW3 and set power managemt mode to 'prefer maximum performance'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...