Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά το παιχνίδι είναι έπος και πολύ όμορφο, ακόμη και σε low end μηχανήματα όπως της υπογραφής βγάζει σταθερά 30 fps σε high.

Αν είχανε και μεγαλύτερους υπότιτλους, θα ήταν άψογο, (αν υπήρχαν και ελληνικά θα ήταν τέλειο...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια κατεβασα το

Project Reality

για sweetfx αλλα δεν μου δουλευει :/ εκανα το rename σε ''SweetFX_Settings''

και παταω το ScrLk αλλα δεν ενεργοποιειται,εντομεταξυ μεσα στα αρχειακια δεν γραφει πως @@@ ενεργοποιειται..

 

Υ.Γ. αυτο με το Reshade δεν το εχω κανει :/ ειναι αναγκαιο;

Ναι με το reshade τρέχει αυτό.δεν θα χρειαστείς πλήκτρα ingame.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω AMD 8370 4.5GHZ.

8gb ram 2133 και μια 6870 xfx 2gb.

Κανενα καλο τρικ και για μας τα ταπεινα χαμομιλακια για πιασω να σταθερα fps? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είμαι στην Velen και τα τόσα σημάδια στον χάρτη μου φέρνουν σε Hinterlands από DA:I. :P

 

Πάντως μου είχε λείψει η αλλαγή ώρας / καιρού. Σε αντίθεση με το προαναφερθέν ΑΑΑ game που είχε static. ;)

 

Edit: Όσο για την Yen

φάγαμε την πρώτη μουρμούρα για τα καμώματα που κάναμε με την Triss... Αμνησία κοπέλα μου! :P

Οπότε, λόγω δυνάμεων πάνω από τον Geralt:


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Witcher 3 AMD drivers expected this week

είναι σαν την ΑΕΚ οι drivers της ΑΤΙ,έρχονται!

Όπως ήρθανε για το CARS..(προφανώς το άφησαν για μαζί να βγουν,αλλιώς πετάνε αετό στην amd)

σε συνέχεια με τον driver,ετοιμαστείτε εμείς με την ATI,πάμε σε πολύ very special καταστάσεις..βγάζουμε drivers κάθε 6 μήνες,γιαυτό είμαστε very special

A Very Special Edition Driver: AMD Catalyst Omega

(μάλλον repost είναι *Originally posted by Robert Hallock in AMD Gaming on Dec 8, 2014 10:30:42 PM)

 

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=399245 έρχεται και αυτό

 

The Witcher 3: Wild Hunt PC Version Impressions

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτά που διαβάζω και 40-45 να πιάνει η κάρτα το βάζουν στα 30 κλειδωμένο γιατί είναι ποιό ομαλή η κίνηση έτσι λεν, αν δω ότι πιάνει η κάρτα μου 30 σταθερά σε high μάλλον θα το πάρω.

Θα τα πιάσεις τα 30. Εδω τα πιανω εγω με 750ti

Αλλα εχει θεμα με το syng (χωρις να εχω lockαρει ακομα στα 30)

Εχει ανεξήγητο stuttering

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to game ***** οπως αναμενοταν...αυτο που με χει συγκλονισει μεχρι στιγμης ειναι το πολυ καλο pacing που εχει....main quests και sidequest συμβαδιζουν  αψογα και σε οδηγουνε απο μονα τους στον χαρτη βοηθωντας και στο exploration χωρις να πρεπει να παρεις μονος σου τα λιβαδια,ελπιζοντας οτι θα βρεις μια περιοχη κοντα στα level σου

 

Επισης

-εξαιρετικα dialogues

-πολυ ωραιο soundtrack

-ο χαρτης ειναι απλα ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ,σε φαση overwhelming

 

το μονο που δε μαρεσε ειναι τα skills του χαρακτηρα που μπορεις να levelαρεις,καποια μου φαινονται πολυ μετρια...περιμενα κατι πιο ουαου σε αυτον τον τομεα

 

Στα αρνητικα επισης και μερικα crashes που ειχα σε αραια διαστηματα,ευτυχως εχουν και καλο autosave αλλα και εγω χρησιμοποιω πολυ quicksave...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο φαινεται μεχρι τωρα, αν και εχω παιξει 1 ωριτσα. 

 

Δεν το βιαζομαι. Θα περιμενω και εγω drivers μπας και βελτιωθουν λιγο τα πραγματα.

 

Με Crossfire 7970 overclock (1200 core) τα περισσοτερα ultra και μερικα high βγαζει ~70-80FPS αλλα το GPU Usage παιζει αναμεσα στο 50-70%. Οποτε ελπιζω με τους καινουριους να δω κατι πιο κοντα στο 70-90% και να μπορεσω να τα βαλω και ολα Ultra.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...