Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω αρκετός κόσμος παίζει με κλειδωμένο 30αρι, αξίζει; Για εμάς τους φτωχούς (670oc) ή έχει τεράστια διαφορά με τα 60 fps;

Ρε μάγκες κανένας; αύριο λέω να πάρω κλειδί αλλά φοβάμαι μην είναι choppy στα 30 fps, αν τα πιάσω και αυτά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε μάγκες κανένας; αύριο λέω να πάρω κλειδί αλλά φοβάμαι μην είναι choppy στα 30 fps, αν τα πιάσω και αυτά :)

Κοίτα, δεν θα έχει την ομαλότητα των 60 frames σαφέστατα αλλά απο το να μην το παίξεις δεν το συζητάω. 

Εδώ ο περισσότερος κόσμος (όσοι έχουν κονσόλα ή πιό αδύναμη/παλία gpu) θα το παίξει εκεί κοντά. Εγώ ακόμη και με τα ενδεχόμενα performance boosts απο τα update του game + drivers λογικά capped στα 30 θα το βάλω. Τώρα δυστυχώς ούτε τα 30 δεν έχω σταθερά σε μίξη low και medium και έχω αναβάλλει το να το ξεκινήσω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, δεν θα έχει την ομαλότητα των 60 frames σαφέστατα αλλά απο το να μην το παίξεις δεν το συζητάω.

Εδώ ο περισσότερος κόσμος (όσοι έχουν κονσόλα ή πιό αδύναμη/παλία gpu) θα το παίξει εκεί κοντά. Εγώ ακόμη και με τα ενδεχόμενα performance boosts απο τα update του game + drivers λογικά capped στα 30 θα το βάλω. Τώρα δυστυχώς ούτε τα 30 δεν έχω σταθερά σε μίξη low και medium και έχω αναβάλλει το να το ξεκινήσω..

Από αυτά που διαβάζω και 40-45 να πιάνει η κάρτα το βάζουν στα 30 κλειδωμένο γιατί είναι ποιό ομαλή η κίνηση έτσι λεν, αν δω ότι πιάνει η κάρτα μου 30 σταθερά σε high μάλλον θα το πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://sfx.thelazy.net/games/preset/3701/

 

Για δείτε αυτό. Τα ψυχραίνει λίγο και δίνει την αίσθηση των χρωμάτων που είχαμε δει στην e3 του 13.

 

Πως το ενεργοποιώ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο το σχέδιο να παίξω από την αρχή τα witcher...

είναι η μέρα με την νύχτα το 1 με τα άλλα 2,ας μείνει στην άκρη :P

Δες την ιστορια στο youtube.Εχει ποσα βιντεο μονο το story.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...