Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε τώρα ντάξει, μη φτάσουμε να αναλύουμε και το εάν η γη γυρίζει...:P

 

Ακόμα θυμάμαι πάντως και δακρύζω την έκδοση του 2.Την αρχική που ήταν σα συλλεκτική χωρίς άγαλμα.Θυμάμαι την είχα πάρει από πλαίσιο την πρώτη βδομάδα που κυκλοφόρησε για 31 ή 32€ παρακαλώ.Και τώρα σου λέει δώσε 60 για ψηφιακό και 25 για season pass.Ε μετά αν τσινάς είσαι περίεργος... :ph34r:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με Nvidia Gameworks +30% μπροστα η 970gtx απο την 290Χ ξανα σε 1080p

 

image.jpg

 

 

 

Χωρις Nvidia Gameworks η 290Χ παιζει στα ιδια με την 970gtx με την Kepler σειρα  να σερνεται ξανα σε νεο παιχνιδι

 

image.jpg

 

 

H Νvidia εδω και καιρο σαμποταρει την σειρα  Kepler gpus για χαρην του Maxwell.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με Nvidia Gameworks +30% μπροστα η 970gtx απο την 290Χ ξανα σε 1080p

 

image.jpg

 

 

 

Χωρις Nvidia Gameworks η 290Χ παιζει στα ιδια με την 970gtx με την Kepler σειρα  να σερνεται ξανα σε νεο παιχνιδι

 

image.jpg

 

 

H Νvidia εδω και καιρο σαμποταρει την σειρα  Kepler gpus για χαρην του Maxwell.

Δεν την σαμποταρει ακριβως.η 780 ti παντα πισω απο την 290x ηταν.Ακόμα πίσω είναι χωρίς να έχει αυξηθεί η διαφορά.Απλα η 970 βγήκε πολύ καλή σε σχέση απόδοση τιμής.

 

Προσωπικά παίζω με όλα φουλ εκτός απο water/grass density και hairworks εντελώς off.Τα hairworks θέλουν φτιάξιμο όπως και στο far cry 4 (μέχρι το patch 1.6 ηταν unplayable) και water/grass τα έχω high για να έχω foliage στο full.High με ultra foliage έχει τρομερή διαφορά.

 

Στα του gameplay,νιώθω σαν να παίζω borderlands the presequel.Κάτι πρέπει να κάνουν για τον χειρισμό του geralt.Λες και δεν υπάρχει βαρύτητα καθόλου νιώθω οταν περπαταω/πηδαω.Ελπίζω να το φτιάξουν.

 

Ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ + για εμένα είναι που επιτέλους έκαναν τα cutscenes να φεύγουν με το space.Είχα βαρεθεί να πατάω click στο 1 και 2.Την πρώτη φορά να τα δούμε όλα.Όχι να ξεπετσάσουμε τον δείκτη τις υπόλοιπες όμως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με 970 σε 1506/7800 clocks 3570k στα 4.4 και 16gb ram με εγκατεστημένο το παιχνίδι σε SSD το τρέχω πολύ άνετα στα 60 fps με όλα max εκτος από foliage distance σε high και κλειστό το hairworks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας παίξει καμιά ώρα,είναι πολύ ωραίο μέχρι τώρα το παιχνίδι.Φαίνεται ότι έχει πέσει δουλειά.Είχα καιρό να παίξω Δυτικό RPG και μου χε λείψει μπορώ να πω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο σε μενα σε πολλα σημεια ο παιχτης μπαινει κατω απτην γη μεχρι τα γονατα ή εχετε κ αλλοι τετοιο θεμα?

το προσεξα στν αρχη στν ταβερνα και τωρα λιγο πιο κστω που εφαγα κτ λυκους παλι εμπαινε σε καποια σημεια μεσα...:/

τι παιζει?

 

Αποστολή από το SM-G900H με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με 970 σε 1506/7800 clocks 3570k στα 4.4 και 16gb ram με εγκατεστημένο το παιχνίδι σε SSD το τρέχω πολύ άνετα στα 60 fps με όλα max εκτος από foliage distance σε high και κλειστό το hairworks.

Ε καλά λογικό, πάντως το foliage distance για μένα έχει μεγάλη διαφορά οπτικά high σε ultra. Για δοκίμασε μήπως πετύχεις σχεδόν την ίδια απόδοση βάζοντας το shadow quality σε high αντί για το foliage. Αν σε ικανοποιεί όπως τρέχει πιστεύω ότι το οπτικό αποτέλεσμα θα σου αρέσει πιο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παει σε ενα ερωτηματικο στο χαρτι αλλα δεν βρισκω κατι εκει,ενω σε αλλα ερωτηματικα που πηγα παντα ειχε κατι.

Δεξι κλιλ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...