Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

44ευρω για Digital???Και δεν το αγοραζω κουτατο με ολα τα καλουδια +Steelbook case ή το medalion? :D

γιατί το πρώτο game είναι;

Που ζεις ωρέ;

Το gta πόσα έκανε ή το bf4 πχ..?

44€ βγαίνει νομίζω σε όσους έχουν τα 2 προηγούμενα.

εγω το πήρα 19 :P

Έχει χαθεί η μπάλα,ακριβώς χίλιες φορές κουτάτο παρά digital όπως λες..Αλλά η Μυτιλήνη έχει βλαμένη αγορά,οπότε δε παίζει να πάω να το ψάξω ή να το παραγγείλω για να έρθει.

Ότι παίρνω digital ψάχνω να είναι πολύ πιο φθηνό από τα stores του,είναι ακριβά,και είμαστε pc..Όταν στην εποχή που max έκαναν τα παιχνίδια 40-50€ ήταν πολύ καλά,πλέον....πάμε σε τιμές κονσόλας!

Αλλά είναι άλλη ιστορία!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί το πρώτο game είναι;

Που ζεις ωρέ;

Το gta πόσα έκανε ή το bf4 πχ..?

44€ βγαίνει νομίζω σε όσους έχουν τα 2 προηγούμενα.

εγω το πήρα 19 :P

Έχει χαθεί η μπάλα,ακριβώς χίλιες φορές κουτάτο παρά digital όπως λες..Αλλά η Μυτιλήνη έχει βλαμένη αγορά,οπότε δε παίζει να πάω να το ψάξω ή να το παραγγείλω για να έρθει.

Ότι παίρνω digital ψάχνω να είναι πολύ πιο φθηνό από τα stores του,είναι ακριβά,και είμαστε pc..Όταν στην εποχή που max έκαναν τα παιχνίδια 40-50€ ήταν πολύ καλά,πλέον....πάμε σε τιμές κονσόλας!

Αλλά είναι άλλη ιστορία!

Ναι βρε συ το ξερω ποσο το πηρες αφου το εγραψες και πιο πισω :D (οσο για την Μυτιληνη γνωριζω απο πρωτο χερι καθως περυσι μεχρι τον Οκτωβριο εκει ημουν για στρατο :P).

 

Εννοειται οτι αξιζει το Digital περισσοτερο οταν βλεπεις μιση τιμη σε παιχνιδια οπως πχ το Mortal Kombat και που το κουτατο παιχνιδι μεσα ειναι αδειο. Εδω σου δινει τουλαχιστον Steelbook,μουσικη,χαρτη κλπ παει στο καλο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε συ το ξερω ποσο το πηρες αφου το εγραψες και πιο πισω :D (οσο για την Μυτιληνη γνωριζω απο πρωτο χερι καθως περυσι μεχρι τον Οκτωβριο εκει ημουν για στρατο :P).

 

Εννοειται οτι αξιζει το Digital περισσοτερο οταν βλεπεις μιση τιμη σε παιχνιδια οπως πχ το Mortal Kombat και που το κουτατο παιχνιδι μεσα ειναι αδειο. Εδω σου δινει τουλαχιστον Steelbook,μουσικη,χαρτη κλπ παει στο καλο :P

ε μου κανε εντύπωση όπως το ανάφερες και λέω τί λέει,δεν το χει ξαναδει?

Έχει ένα μαγαζί με παιχνίδια,αλλά φέρνει τα παιχνίδια,τα πολύ hyped όμως τα φέρνει αν τα παραγγείλεις,γιατί φέρνει κάποια κομμάτια..Αν και τα φέρνει την ίδια μέρα που βγαίνουν,δεν το ρισκάρω!

Πρέπει να ανοίξω ή βιβλιοπωλείο ή video game store σε αυτή την πόλη....Μόνο μαγαζιά με ρούχα έχουν...

Που σε είχανε παιδί μου,σε ποιά μονάδα σε τυρανούσαν;

----

edit

01.00

w3stuff_zpsykld8yve.png~original

στα extras εμφάνισε και τα dlcs..

Επίσης το παιχνίδι ΞΕΚΛΕΙΔΩΘΗΚΕ στο gog,μόλις κατέβασε σε φίλο το patch,και έχει ανάψει το play

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Go Your Way trailer, όσοι ξέρετε δύο πράγματα για το τι εστί Yennefer προσέξτε την έκφρασή της στο 1.29 - 1.30.

 

Όλος ο χαρακτήρας της σε μια στιγμή.

 

Και εν τω μεταξύ περιμένω τη retail μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι,το εχω δωρο απο καρτα γραφικων εχω περασει τον κωδικο εδω και μηνες και περιμενα να το κατεβασω.Μπορω να το κατεβασω οποτε θελω η πρεπει να βιαστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...