Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλα γιατί κάτι μου λέει ότι παίζει να μην βγάλουν ΕΕ και άμα βγάλουν να μην είναι free γιατί θα έχει "και καλά" τα DLCs? Όχι τίποτα αλλα όσο πάει μου θυμίζει ακόμα περισσότερο DS2 ειδικά όταν η Bandai Namco παίζει μπάλα και στους δυο, anyways σε αναμονή για το day1 patch...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για όσους έχουν παραγγείλει από e-shop (κυκλοφορούμε και περίεργοι εδώ μέσα), σήμερα που παρέλαβα άλλη παραγγελία μου είπαν πως το έχουν ήδη στις αποθήκες και αύριο θα το έχουμε κι εμείς.

 

Απλά μεταφέρω τα λόγια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα γιατί κάτι μου λέει ότι παίζει να μην βγάλουν ΕΕ και άμα βγάλουν να μην είναι free γιατί θα έχει "και καλά" τα DLCs? Όχι τίποτα αλλα όσο πάει μου θυμίζει ακόμα περισσότερο DS2 ειδικά όταν η Bandai Namco παίζει μπάλα και στους δυο, anyways σε αναμονή για το day1 patch...

Θα βγάλουν σίγουρα EE με τα δύο DLC γύρω στα τέλη του 16

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το σκέφτομαι, δεν υπήρχε θέμα και με το drm της retail στο 2o; Εγώ είχα πάρει την enhanced το 2013 (έπαιζα modded skyrim μέχρι τότε) και είχε λυθεί τότε. Τέλος πάντων, όπως είπα αυτό δε θα έχει σημασία σε λίγες ώρες αλλά μου κάνει κακή εντύπωση για μία εταιρία που υπερηφανεύεται για τα drm-free παιχνίδια της και το γεγονός ότι ο client της θα είναι προαιρετικός.

Κι εγώ από e-shop θα το αγόραζα αλλά δεν ανέφερε preorder bonus steelbook ή μπρελόκ όπως είχαν αλλού. Το καλό είναι πως με το κλειδί κατέβασα από το gog όλα τα εξτραδάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος που έχει κάνει pre-order από Public και να έχει ειδοποιηθεί για παραλαβή?

 

Εγώ αλλά θα μου έρθει αύριο με courrier, δεν θα το πάρω ο ίδιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος που έχει κάνει pre-order από Public και να έχει ειδοποιηθεί για παραλαβή?

 

Για παραλαβή από κατάστημα εννοείς; Εγώ. Όχι, δεν μου έχει γίνει καμία ειδοποίηση ακόμα και στη σελίδα γράφει ότι η παραγγελία είναι "υπό επεξεργασία".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα, το παρέλαβα σήμερα. Το steelbook καθυστερεί επειδή έχουν πρόβλημα με τον προμηθευτή. Το είχα παραγγείλει 8/5 και πήγε στην ACS 15/5 (Παρασκευή). Το Public μου είχε στείλει email και sms εκείνη την ημέρα. Πρώτη φορά παραγγέλνω από αυτούς (τους προτίμησα για steelbook και 0€ μεταφορικά) και δεν έχω παράπονο.

 

edit. To launch trailer. Συγκινητικό για όσους ενδιαφέρονται για την ιστορία και τους χαρακτήρες. Όσοι θα συναντήσουν πρώτη φορά την Ciri και τη Yen δεν ξέρουν τι τους περιμένει (έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στη cdpr).

https://youtu.be/hBoCRYX6Vq0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παραλαβή από κατάστημα εννοείς; Εγώ. Όχι, δεν μου έχει γίνει καμία ειδοποίηση ακόμα και στη σελίδα γράφει ότι η παραγγελία είναι "υπό επεξεργασία".

 

Ναι για παραλαβή από κατάστημα. Στο "υπο επεξεργασία" είναι και το δικό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, δεν νομίζω να υπάρξει enhanced στο τρίτο.

 

Τέλος πάντων, φρέσκο τρέιλερ:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hBoCRYX6Vq0

 

(Έχει μια εσάνς από RDR)

τρελό τρέϊλερ, απίστευτη μουσική! στο 2:52, το τύπος που κόβει το ίδιο του το αυτί με έκανε να ανακατευτώ!
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για παραλαβή από κατάστημα. Στο "υπο επεξεργασία" είναι και το δικό μου.

 

Συχνά, αντί να πάω να αγοράσω κάτι από 'κει, το παραγγέλνω με παραλαβή από κατάστημα γιατί μου 'ρεχεται πιο φθηνά. Μέχρι τώρα μου έστελναν μήνυμα "η παραγγελία με κωδικό τάδε είναι διαθέσιμη στο τάδε κατάστημα και θα είναι διαθέσιμη για 5 εργάσιμες μέρες". Ή κάπως έτσι τέλος πάντων. Με άλλα λόγια, στέλνουν μήνυμα αυθημερόν γι' αυτό και δεν ανησυχώ (προς το παρόν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε με απατά η μνήμη μου η μάγισσα με τις κοτσίδες στο 2.48 είναι η Philippa Eilhart...Ετοιμαστείτε για χοντρό παιχνίδι από την κυρία.

 

Σα σεναριακό hype το trailer χτύπησε νεύρο, στη χειραψία με το Roche ένιωσα πράγματι νοσταλγία γιατί τον τύπο τον σεβόμουν.

 

Το όνομα του τραγουδιού, από τα σχόλια, είναι το  "Oats In The Water" του Ben Howard. Δεν τον ήξερα αλλά θα τον μάθω, όπως έμαθα και το Jose Gonzalez από το "Far Away" του Red Dead Redemption.

 

Ατμόσφαιρα γουέστερν χωρίς να είναι γουέστερν και χωρίς να είναι γραφικοί...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...