Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Δεν κάναμε καλή αρχή. Η retail δεν είναι καθόλου όμορφη και μοιάζει φτηνή σε σχέση με τα δύο προηγούμενα. Το παιχνίδι ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ επειδή περιμένω το day-1 patch. Έτσι είναι το drm-free σου τώρα gog; Είμαι σίγουρος πως οι εκδόσεις του θείου θα παίζουν ήδη.

Το steelbook μπόνους προπαραγγελίας που μου έταξε το Public δεν το βλέπω πουθενά.

Στο δισέλιδο manual έχει κωδικό για gog, οπότε δίνουν digital backup όπως και στα προηγούμενα.

 

Έχεις το παιχνίδι σε physical μορφή και δεν μπορείς να το παίξεις; Το κάνεις install και σου λέει τι ακριβώς; «Περίμενε για το patch»;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικα εγω δεν περιμενω καθολου,τα witcher για μενα ηταν ωραιες ιστοριες με κακο γκειμπλει αν δεν κανανε κατι πανω σε αυτο και σε ενα χρονο να το παιξω κλαιν ειμαι σε ηλικία που το hype δεν με ακουμπαει!

 

Αυτή ακριβώς είναι η άποψή μου. Το gameplay των witcher πάντα το έβρισκα average στην καλύτερη και ήλπιζα/ελπίζω αυτό να διορθωθεί στο 3 και γι'αυτό θεωρώ όλη τη κουβέντα για τα γραφικά άσκοπη όταν υπάρχουν τόσα περιθώρια βελτίωσης στο κακό gameplay του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις το παιχνίδι σε physical μορφή και δεν μπορείς να το παίξεις; Το κάνεις install και σου λέει τι ακριβώς; «Περίμενε για το patch»;

Ο client του gog λέει ότι θα ανοίξει το παιχνίδι σε 7 ώρες. Δε μπορώ ούτε εγώ να παίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Retail παιχνίδι έχω να αγοράσω πάρα πολύ καιρό, αλλά το βρίσκω εντυπωσιακό να μην μπορώ να παίξω ένα single player παιχνίδι ενώ έχω το παιχνίδι στα χέρια μου, το έχω κάνει installed κλπ.

 

Και βασικά, αυτός είναι ο ορισμός του DRM. Καλά το πάει η CDPR.

 

 

 

Ο client του gog λέει ότι θα ανοίξει το παιχνίδι σε 7 ώρες. Δε μπορώ ούτε εγώ να παίξω.

 

Άρα είναι DRM-ed; Σε υποχρεώνει να εγκαταστήσεις το Galaxy;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ έτσι έχουν τα πράγματα την σήμερον ημέραν φίλε μου, όποιος βιάζεται σκοντάφτει ή αγοράζει ps4 :)

δεν μπορώ να καταλάβω..

επείδή υπάρχουν κουβάδες εγώ θα πρέπει να περάσω από όλη την σαβούρα για να παίξω 1440p και όχι 8k?Και μάλιστα όχι ultra σε sli με titan black?πόσο μάλλον με τέτοιο τέρας για CPU!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Retail παιχνίδι έχω να αγοράσω πάρα πολύ καιρό, αλλά το βρίσκω εντυπωσιακό να μην μπορώ να παίξω ένα single player παιχνίδι ενώ έχω το παιχνίδι στα χέρια μου, το έχω κάνει installed κλπ.

 

Και βασικά, αυτός είναι ο ορισμός του DRM. Καλά το πάει η CDPR.

 

Δεν υπάρχει πια αυτό, οι θήκες είναι για να τις θαυμάζεις στα ράφια, το μόνο που έχει πραγματική αξία από το περιεχόμενο μιας φυσικής έκδοσης είναι ο κωδικός που έχει μέσα.

 

Εδώ υπάρχουν παιχνίδια τα οποία έχουν λιγότερα από τα μισά αρχεία τους στους δίσκους και τα υπόλοιπα πρέπει να τα κατεβάσεις κατά την εγκατάσταση. Όχι αναβαθμίσεις, αρχεία εγκατάστασης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ισχύει το ίδιο για τις εκδόσεις των XBONE/PS4 του Witcher 3;

 

Όσοι το έχουν retail για κονσόλα περιμένουν κι αυτοί μέχρι τις 3 τη νύχτα ή μπορούν να παίξουν με το που βάζουν το δισκάκι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει το ίδιο για τις εκδόσεις των XBONE/PS4 του Witcher 3;

 

Όσοι το έχουν retail για κονσόλα περιμένουν κι αυτοί μέχρι τις 3 τη νύχτα ή μπορούν να παίξουν με το που βάζουν το δισκάκι;

 

Ρε Malthador σου λένε launch στις 19/5 και σπάζεσαι που δε μπορείς να το παίξεις στις 18/5? Δε πιάνεστε από πουθενά όμως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το σαββατοκύριακο κρατάει μόνο 2 μέρες?

δεν είναι δίκαιο!

 

Εμείς με τις SLI titan black,τον xeon cpu και τα 24gb ram θα έπρεπε να μπέναμε πρώτοι στο παιχνίδι για να το βλέπαμε!

Έχω κάνει preorder από χτες και το δικαιούμαι!

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν βγαλανε το witcher 4 κατευθειαν να βλεπαμε πραγματικα next gen γραφικα χωρις downgrade και να γλιτωναμε 100 σελιδες κλαμα (δικαιολογημενο θα πω εγω)...

Ενταξει με μερικους γελαω παρα πολυ παιδια,σας ευχαριστω!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...